Автор Тема: Кутия за идеи и предложения  (Прочетена 71200 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 02, 2008, 09:27:19
Прочетена 71200 пъти

Неактивен cvetelin

  • Публикации: 716
    • http://classiccar-bg.com
айде бе... мислете кво да направим още.
« Последна редакция: Юли 29, 2017, 02:13:09 от afx »
Има три неща, които една жена може да направи от нищо-шапка, салата и семейна сцена.

Декември 02, 2008, 20:21:41
Отговор #1

Неактивен ma7e4k0

  • Публикации: 230
Ми като за начало ме направи модератор хахахах и ше ти напълним саита с нужни и ненужни теми за алфа ромео
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Mercedes-Benz W126

Декември 02, 2008, 20:24:23
Отговор #2

Неактивен ma7e4k0

  • Публикации: 230
И не се излагайте сложете един Мерцедес раздел че по-класическа кола от мерцедеса няма!..Пък ако има и реставратори да си пуснат темите екстра ше е...
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Mercedes-Benz W126

Декември 02, 2008, 22:06:25
Отговор #3

Неактивен cvetelin

  • Публикации: 716
    • http://classiccar-bg.com
ми да пусна ... ма ша седи празен
някой ако са фане малко история да сложи :idea:
« Последна редакция: Януари 01, 1970, 02:00:00 от Guest »
Има три неща, които една жена може да направи от нищо-шапка, салата и семейна сцена.

Октомври 10, 2011, 19:03:16
Отговор #4

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
До името на форум да пише колко потребители има в момента примерно Срещи (35 потребители)

Октомври 22, 2011, 21:53:48
Отговор #5

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Предлаган също нов раздел "Части и детайли",който да е за по дребни работи намирането им евнтуалното им ремонтиране при липса на такива

Октомври 23, 2011, 00:12:42
Отговор #6

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Радо, благодаря ти за идеите!!!
Ето и моите коментари по тях.

До името на форум да пише колко потребители има в момента примерно Срещи (35 потребители)

Тук очаквам да се произнесе техническото лице AXF :)
Форумът ни не е от масов характер и не знам каква информация би носило тази бройка.
През повечето време числата ще са около нулата.
Лично аз си вадя изводите за посещаемост от други статистики.

Предлаган също нов раздел "Части и детайли",който да е за по дребни работи намирането им евнтуалното им ремонтиране при липса на такива

Комкретизирай какво имаш предвид.
По принцип раздела е доста сериозно нещо и бихме го създали ако сме убедени, че това помага непрекъснато на посетителите или обобщава по-сериозен обем от информация.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Октомври 23, 2011, 00:23:04
Отговор #7

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
И на мен ми се искаше да я има тази функция както при invision ама за съжаление... :(

Октомври 23, 2011, 11:22:12
Отговор #8

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Радо, благодаря ти за идеите!!!
Ето и моите коментари по тях.

До името на форум да пише колко потребители има в момента примерно Срещи (35 потребители)

Тук очаквам да се произнесе техническото лице AXF :)
Форумът ни не е от масов характер и не знам каква информация би носило тази бройка.
През повечето време числата ще са около нулата.
Лично аз си вадя изводите за посещаемост от други статистики.

Предлаган също нов раздел "Части и детайли",който да е за по дребни работи намирането им евнтуалното им ремонтиране при липса на такива

Комкретизирай какво имаш предвид.
По принцип раздела е доста сериозно нещо и бихме го създали ако сме убедени, че това помага непрекъснато на посетителите или обобщава по-сериозен обем от информация.
Ами да има за цел хората със всякакви коли,ако са ремонтирали някоя дреболия за даден модел или търсят да може да става само в този раздел,защото в продава и купува трябва да търсиш известно време.И мисля,че ще подпомогне намирането на дребни детайли за колите.

Октомври 23, 2011, 12:26:13
Отговор #9

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3495
Цитат
Ами да има за цел хората със всякакви коли,ако са ремонтирали някоя дреболия за даден модел или търсят да може да става само в този раздел,защото в продава и купува трябва да търсиш известно време.И мисля,че ще подпомогне намирането на дребни детайли за колите.

Радо, по отговора ти:

За "хората със всякакви коли" - има всякакви форуми. Нека "хората със всякакви коли" да потърсят там!
Ние,тук в този форум не притежаваме какви да е коли и не сма какви да е хора. Ние имаме ретро автомобили и сме ретро фенове.
Това звучи гордо!

За търсенето "защото в продава и купува трябва да търсиш известно време" - да,може да се наложи някой да търси известно време, но това само ще му помогне да намери по-добре и повече неща, а и не на последно място - ще се научи как да търси и как да си оформя нормално обява, когато той самият реши да пуска!
« Последна редакция: Октомври 23, 2011, 12:27:56 от dido1903 »