Автор Тема: Кутия за идеи и предложения  (Прочетена 27681 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 18, 2011, 11:14:38
Отговор #20

Неактивен rsk

• Публикации: 2348
Тези ,,Български автомобили", какво да се пише там?...

Дал съм пример какво би могло да бъде писано - http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=60.0
Въпросната тема е супер интересна и с много и добри снимки. А и кой е казал, че само собственици на определени коли трябва да пишат. Аз може да не съм собственик на Чавдар, Мадара или пък Булгаралпин, но в същото време да имам ценна информация за споделяне... Не, че не бих могъл и сега да я споделя, разбира се. Просто съответните предложения според мен предразполагат към споделяне и най - вече към по - добра подредба - това е моят аргумент.

:)

Декември 18, 2011, 14:38:59
Отговор #21

Неактивен Teodor

• Публикации: 1001
Др. Живков, не с лошо за емотиконите!  :o :-\ :'( :( >:( :P ^-^ :)) Наистина трябва да има ограничения  C:-) C:-) C:-), за да не се получават мнения с вид като това, което пиша в момента  O:-) O:-) :D ;D >:D >:D, но все пак емотиконите са чудесен начин за бързо, лесно и пригледно изказване на разнообразни емоции :o :D ::) ;), така че изобилието, разнообразието им само подпомагат за емоционалния колорит на нашата комункация  8)) :D ;D

Декември 27, 2011, 23:18:42
Отговор #22

Неактивен radoslav94

• Публикации: 388
  • Радослав Николов
Давам следното предложение:

Да се направи нещо да мога да си публикувам отговори в темата.
Да се направи нещо да не се качват снимки една по една-причина при 3-4 опита да се публикува отговор откачам
Да се направи нещо като остане написан непубликуван отговор малко повече време (2-3 минути) да може не после да пиша пак наново и да се повтаря всичко отначало.

Ако проблема е от мене той е само в тоя форум в другите форуми мога да извършвам горепосочените действия.

Декември 30, 2011, 04:03:00
Отговор #23

Неактивен admin

• _sys
  • Публикации: 942
Цитат на: radoslav94
Да се направи нещо да мога да си публикувам отговори в темата.
Че то и сега може... или греша?
Да се направи нещо да не се качват снимки една по една-причина при 3-4 опита да се публикува отговор откачам
Системата със attachment-ите хич не е подходяща за снимки (тъй като освен файл пише в базата връзка до него) и планирам в някакъв момент да я спря изцяло за картинки. (само документи и др.), но докато не я заместя с нещо по добро не може да се направи особено много по въпроса.даже си мисля за инструмент извън форумния софтуер.. ще видим..
Да се направи нещо като остане написан непубликуван отговор малко повече време (2-3 минути) да може не после да пиша пак
наново и да се повтаря всичко отначало.
Това не го разбрах много. Ама пък и то не ми се е случвало прекалено много време да мисля някой пост. Възможно е ако не се случва всеки път (2-3 минути?!) да си случил на проблем със връзката до форума (имаше такива моменти последните няколко седмици), затова при по-дълги писания моя съвет е винаги да минавате през ctrl+a , ctrl+c, ctrl+v за да си съхраните временно писанията. Всичко се случва ;)

Януари 13, 2012, 00:33:41
Отговор #24

Неактивен mitaka_cs

• Публикации: 61
Възможност за редактиране/дописване на стари и не толкова стари мнения минава ли за смислено предложение ?

Януари 13, 2012, 00:46:28
Отговор #25

Неактивен Speeder

• Администратор
  • Публикации: 4374
От днес е увеличено времето за което можете да си редактирате писанията (от 15 минути на 1 час).

Решихме да отпуснем въжето малко защото някои от вас явно са сладкодумни. :) Припомням отново причината да има такова ограничение - понякога хората не мислят като пишат, така че за да не се стига до разни излишни конфликти го караме на принципа "казана дума - хвърлен камък".

8))

Това е ситуацията за момента и за близко бъдеще.
Поздрав!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0

Януари 16, 2012, 16:10:20
Отговор #26

Неактивен radoslav94

• Публикации: 388
  • Радослав Николов
Тема,важна да седи над всички и да се откроява по някакъв начин или просто да е над всички останали

Януари 16, 2012, 19:42:02
Отговор #27

Неактивен admin

• _sys
  • Публикации: 942
Това си е нормална тема. Ако пишеш по другите, те ще дойдат по-напред :) По принцип "важна" и "да се откроява" е едно и също :)

Януари 16, 2012, 21:57:08
Отговор #28

Неактивен joro-120L

• Публикации: 1342
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Индикация за личните съобщения

Добре ще бъде, изпратилия ЛС да знае, че получателя го е отворил
Има ли такава възможност?
Примерно, на "изпратени" /или допълнителна опция "не прочетени"/ да стои цифричката 1/или 2,3...колкото си изпратил/ и след като получателя го отвори, тя да изчезва или съответно бройката да намаля.
Skoda 120L '90г.  Toyota Corolla XLI 16V '96г.
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.

Януари 17, 2012, 20:17:52
Отговор #29

Неактивен Котков

• Публикации: 654
Да се махне безсмисленият раздел "Приключени сделки",защото е неприятно да пищи,че има нови неща в "продава" и като влезеш нищо,а то да е в "приключени сделки" да не говорим,че на някой хора не им е приятно да се гледа какво е купувано и продавано,редно е когато една тема се изчерпа или свърши обекта в нея да се трие...
They call me Polski Fiat 125p 1975r