Автор Тема: Кутия за идеи и предложения  (Прочетена 71235 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 18, 2011, 11:14:38
Отговор #20

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Тези ,,Български автомобили", какво да се пише там?...

Дал съм пример какво би могло да бъде писано - http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=60.0
Въпросната тема е супер интересна и с много и добри снимки. А и кой е казал, че само собственици на определени коли трябва да пишат. Аз може да не съм собственик на Чавдар, Мадара или пък Булгаралпин, но в същото време да имам ценна информация за споделяне... Не, че не бих могъл и сега да я споделя, разбира се. Просто съответните предложения според мен предразполагат към споделяне и най - вече към по - добра подредба - това е моят аргумент.

 :)

Декември 18, 2011, 14:38:59
Отговор #21

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Др. Живков, не с лошо за емотиконите!  :o :-\ :'( :( >:( :P ^-^ :)) Наистина трябва да има ограничения  C:-) C:-) C:-), за да не се получават мнения с вид като това, което пиша в момента  O:-) O:-) :D ;D >:D >:D, но все пак емотиконите са чудесен начин за бързо, лесно и пригледно изказване на разнообразни емоции :o :D ::) ;), така че изобилието, разнообразието им само подпомагат за емоционалния колорит на нашата комункация  8)) :D ;D

Декември 27, 2011, 23:18:42
Отговор #22

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Давам следното предложение:

Да се направи нещо да мога да си публикувам отговори в темата.
Да се направи нещо да не се качват снимки една по една-причина при 3-4 опита да се публикува отговор откачам
Да се направи нещо като остане написан непубликуван отговор малко повече време (2-3 минути) да може не после да пиша пак наново и да се повтаря всичко отначало.

Ако проблема е от мене той е само в тоя форум в другите форуми мога да извършвам горепосочените действия.

Декември 30, 2011, 04:03:00
Отговор #23

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Цитат на: radoslav94
Да се направи нещо да мога да си публикувам отговори в темата.
Че то и сега може... или греша?
Цитат на: radoslav94
Да се направи нещо да не се качват снимки една по една-причина при 3-4 опита да се публикува отговор откачам
Системата със attachment-ите хич не е подходяща за снимки (тъй като освен файл пише в базата връзка до него) и планирам в някакъв момент да я спря изцяло за картинки. (само документи и др.), но докато не я заместя с нещо по добро не може да се направи особено много по въпроса.даже си мисля за инструмент извън форумния софтуер.. ще видим..
Цитат на: radoslav94
Да се направи нещо като остане написан непубликуван отговор малко повече време (2-3 минути) да може не после да пиша пак
наново и да се повтаря всичко отначало.
Това не го разбрах много. Ама пък и то не ми се е случвало прекалено много време да мисля някой пост. Възможно е ако не се случва всеки път (2-3 минути?!) да си случил на проблем със връзката до форума (имаше такива моменти последните няколко седмици), затова при по-дълги писания моя съвет е винаги да минавате през ctrl+a , ctrl+c, ctrl+v за да си съхраните временно писанията. Всичко се случва ;)

Януари 13, 2012, 00:33:41
Отговор #24

Неактивен mitaka_cs

  • Публикации: 59
Възможност за редактиране/дописване на стари и не толкова стари мнения минава ли за смислено предложение ?

Януари 13, 2012, 00:46:28
Отговор #25

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
От днес е увеличено времето за което можете да си редактирате писанията (от 15 минути на 1 час).

Решихме да отпуснем въжето малко защото някои от вас явно са сладкодумни. :) Припомням отново причината да има такова ограничение - понякога хората не мислят като пишат, така че за да не се стига до разни излишни конфликти го караме на принципа "казана дума - хвърлен камък".

 8))

Това е ситуацията за момента и за близко бъдеще.
Поздрав!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 16, 2012, 16:10:20
Отговор #26

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Тема,важна да седи над всички и да се откроява по някакъв начин или просто да е над всички останали

Януари 16, 2012, 19:42:02
Отговор #27

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Това си е нормална тема. Ако пишеш по другите, те ще дойдат по-напред :) По принцип "важна" и "да се откроява" е едно и също :)

Януари 16, 2012, 21:57:08
Отговор #28

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Индикация за личните съобщения

Добре ще бъде, изпратилия ЛС да знае, че получателя го е отворил
Има ли такава възможност?
Примерно, на "изпратени" /или допълнителна опция "не прочетени"/ да стои цифричката 1/или 2,3...колкото си изпратил/ и след като получателя го отвори, тя да изчезва или съответно бройката да намаля.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Януари 17, 2012, 20:17:52
Отговор #29

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Да се махне безсмисленият раздел "Приключени сделки",защото е неприятно да пищи,че има нови неща в "продава" и като влезеш нищо,а то да е в "приключени сделки" да не говорим,че на някой хора не им е приятно да се гледа какво е купувано и продавано,редно е когато една тема се изчерпа или свърши обекта в нея да се трие...
They call me Polski Fiat 125p 1975r