Автор Тема: Кутия за идеи и предложения  (Прочетена 71276 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 20, 2012, 11:47:34
Отговор #40

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Даже е много важно потребителите да не могат да си трият мненията и снимките. Това съм го виждал 100 пъти по други форуми - някой се разсърди за нещо, на ти куклите, дай си ми парцалите, изтрива си старите мнения и цели теми стават абсолютно без смисъл, празни от съдържание. Ако нещо е далеч извън границите на добрия тон, имаме достатъчно модератори, ще се направи корекция.

Януари 20, 2012, 21:05:38
Отговор #41

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Хайде пак  старата песен на нов глас,след като човека иска да му изтрият обявата поради изтичане на давност е  редно да се съобразят с него,така е във всички цивилизовани форуми.Числя,че и тук не трябва да се прави изключение.Не намирам смисъл от издребнявания от рода на "да запазим целостта на форума" и това тя да се наруши,само защото някой иска да му изтрият темата,в която е написал че си е продал калника и 5-те болта... :))
« Последна редакция: Януари 21, 2012, 04:00:28 от afx »
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Януари 21, 2012, 04:00:20
Отговор #42

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Цитат
Не намирам смисъл от издребнявания от рода на "да запазим целостта на форума" и това тя да се наруши,само защото някой иска да му изтрият темата,в която е написал че си е продал калника и 5-те болта... :))
Ето. Сам го каза че няма смисъл... тогава за какво изобщо е спора?

Погледни тук как е организирана търговията:
http://www.bulforum.com/index.php?&showforum=18

Разгледай също така и правилата им и колко стриктно се спазват и направи сам сравнение.

Януари 21, 2012, 10:26:53
Отговор #43

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Котков, "Приключени сделки" остава.

Следващата идея моля.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 21, 2012, 14:18:07
Отговор #44

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Че остава ми е пределно ясно,само че не  разбрахте каква ми е идеята-когато потребителя иска да му изтрият темата,което не се случва често-да се съобразят с него...
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Януари 21, 2012, 18:28:04
Отговор #45

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Че остава ми е пределно ясно,само че не  разбрахте каква ми е идеята-когато потребителя иска да му изтрият темата,което не се случва често-да се съобразят с него...
Да се съобразят е едно - това и в момента се случва. Да са длъжни обаче е съвсем друго. :)

Януари 21, 2012, 22:32:20
Отговор #46

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Това не е оправдание да не изпълнят искането на потребителя,като му изтрият обявата...
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Януари 21, 2012, 23:19:07
Отговор #47

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
В един различен свят може би. Като бях по-малък и аз си мислех че всички са ми длъжни... може би това е страничен ефект от добрината на родителите които искат най-доброто за децата си, а те от своя страна забравят че извън вкъщи важат други закони... никой не е длъжен да прави каквото и да е: нито добро ... нито зло дори. Всичко се базира на доверие и уважение един към друг, което се изгражда изключително трудно - стъпка по стъпка. А понякога дори една дума или дори поглед могат да сринат всичко постигнато до момента. :(

Тук също е така. На екипа нищо човешко не му е чуждо - днес съм в настроение да философствам и да ми се занимава да обяснявам някакви такива неща... утре безмълвно ще направя това в което вярвам... и живота продължава :)

Наздраве!  :))

Февруари 01, 2012, 20:12:29
Отговор #48

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
В един различен свят може би. Като бях по-малък и аз си мислех че всички са ми длъжни... може би това е страничен ефект от добрината на родителите които искат най-доброто за децата си, а те от своя страна забравят че извън вкъщи важат други закони... никой не е длъжен да прави каквото и да е: нито добро ... нито зло дори. Всичко се базира на доверие и уважение един към друг, което се изгражда изключително трудно - стъпка по стъпка. А понякога дори една дума или дори поглед могат да сринат всичко постигнато до момента. :(

Тук също е така. На екипа нищо човешко не му е чуждо - днес съм в настроение да философствам и да ми се занимава да обяснявам някакви такива неща... утре безмълвно ще направя това в което вярвам... и живота продължава :)
Наздраве!  :))

Плюс 1. :)
Във Форума за американските коли например, при приключени сделки, или теми които излизат извън границите на добрия тон, някой от модераторите ги заключва, но остават като налични.
Е там има нещо, което не го забелязвам като наличност тук, поне не за момента, макар да не съм ровил съвсем Форума де.
А именно, така наречената- Кофа.
Разни препирни или недовършени теми, или продадени неща, може да се запазват като визиуалност, но да се пращат в тоя раздел, ако такъв бъде въведен и тук.

Февруари 01, 2012, 20:51:19
Отговор #49

Неактивен MoparFreak

  • Публикации: 195
  • Баджанак
Или пък да бъде кръстена - "Само за четене"... така хем няма да може да се пишат глупости, хем няма да изглежда като ..."Кофа", дето никой не би погледнал тук.
А тоя раздел "Приключени сделки" Може спокойно да се присламчи към раздел -  само за четене..
« Последна редакция: Февруари 01, 2012, 20:54:50 от MoparFreak »
spectemur acendo