Анонси > За форума Classiccar-bg.com

Кутия за идеи и предложения

<< < (2/31) > >>

radoslav94:
Предлаган също нов раздел "Части и детайли",който да е за по дребни работи намирането им евнтуалното им ремонтиране при липса на такива

Speeder:
Радо, благодаря ти за идеите!!!
Ето и моите коментари по тях.


--- Цитат на: radoslav94 в Октомври 10, 2011, 19:03:16 ---До името на форум да пише колко потребители има в момента примерно Срещи (35 потребители)

--- Край на цитат ---

Тук очаквам да се произнесе техническото лице AXF :)
Форумът ни не е от масов характер и не знам каква информация би носило тази бройка.
През повечето време числата ще са около нулата.
Лично аз си вадя изводите за посещаемост от други статистики.


--- Цитат на: radoslav94 в Октомври 10, 2011, 19:03:16 ---Предлаган също нов раздел "Части и детайли",който да е за по дребни работи намирането им евнтуалното им ремонтиране при липса на такива

--- Край на цитат ---

Комкретизирай какво имаш предвид.
По принцип раздела е доста сериозно нещо и бихме го създали ако сме убедени, че това помага непрекъснато на посетителите или обобщава по-сериозен обем от информация.

admin:
И на мен ми се искаше да я има тази функция както при invision ама за съжаление... :(

radoslav94:

--- Цитат на: Speeder в Октомври 23, 2011, 00:12:42 ---Радо, благодаря ти за идеите!!!
Ето и моите коментари по тях.


--- Цитат на: radoslav94 в Октомври 10, 2011, 19:03:16 ---До името на форум да пише колко потребители има в момента примерно Срещи (35 потребители)

--- Край на цитат ---

Тук очаквам да се произнесе техническото лице AXF :)
Форумът ни не е от масов характер и не знам каква информация би носило тази бройка.
През повечето време числата ще са около нулата.
Лично аз си вадя изводите за посещаемост от други статистики.


--- Цитат на: radoslav94 в Октомври 10, 2011, 19:03:16 ---Предлаган също нов раздел "Части и детайли",който да е за по дребни работи намирането им евнтуалното им ремонтиране при липса на такива

--- Край на цитат ---

Комкретизирай какво имаш предвид.
По принцип раздела е доста сериозно нещо и бихме го създали ако сме убедени, че това помага непрекъснато на посетителите или обобщава по-сериозен обем от информация.

--- Край на цитат ---
Ами да има за цел хората със всякакви коли,ако са ремонтирали някоя дреболия за даден модел или търсят да може да става само в този раздел,защото в продава и купува трябва да търсиш известно време.И мисля,че ще подпомогне намирането на дребни детайли за колите.

dido1903:

--- Цитат ---Ами да има за цел хората със всякакви коли,ако са ремонтирали някоя дреболия за даден модел или търсят да може да става само в този раздел,защото в продава и купува трябва да търсиш известно време.И мисля,че ще подпомогне намирането на дребни детайли за колите.

--- Край на цитат ---

Радо, по отговора ти:

За "хората със всякакви коли" - има всякакви форуми. Нека "хората със всякакви коли" да потърсят там!
Ние,тук в този форум не притежаваме какви да е коли и не сма какви да е хора. Ние имаме ретро автомобили и сме ретро фенове.
Това звучи гордо!

За търсенето "защото в продава и купува трябва да търсиш известно време" - да,може да се наложи някой да търси известно време, но това само ще му помогне да намери по-добре и повече неща, а и не на последно място - ще се научи как да търси и как да си оформя нормално обява, когато той самият реши да пуска!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия