Автор Тема: Кутия за идеи и предложения  (Прочетена 71167 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 01, 2012, 22:41:04
Отговор #50

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Предложение за друг недостатък на форума:Когато се логваш си има поленце,в което са написани минутите,които да седиш онлайн-обикновено 90.Когато изтекат тия 90 минути форума те изхвърля от регистрацията,независимо от това дали си тук или не си тук,а това е доста неприятно,особено когато четеш някоя дълга тема...
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Февруари 02, 2012, 04:03:33
Отговор #51

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
така наречената- Кофа.
Кофа всъщност има ама е скрита, тоест дори изтритото си седи за евентуална справка от модераторите ако се наложи :)
Приключените сделки и в момента са настроени само за четене. Можеше и да ги оставяме просто заключени в съотвените раздели да си падат сами назад ама пък така става малко грозно а и окуражава хората да си ъп-ват темите което хич не ми харесва по принцип :D

Предложение за друг недостатък на форума:Когато се логваш си има поленце,в което са написани минутите,които да седиш онлайн-обикновено 90.Когато изтекат тия 90 минути форума те изхвърля от регистрацията,независимо от това дали си тук или не си тук,а това е доста неприятно,особено когато четеш някоя дълга тема...
Това не е недостатък а функция :D
Ако влезеш във форума от място където не е добра идеята да ти се запази сесията така че някой да пипа след теб... е полезна а 90 минути е разумно време.
Ако искаш да не ти изтича сесията си има отметка да пази името и паролата точно под това поле.

Март 03, 2012, 09:06:10
Отговор #52

Неактивен joromainata

  • Публикации: 124
така наречената- Кофа.
Кофа всъщност има ама е скрита, тоест дори изтритото си седи за евентуална справка от модераторите ако се наложи :)
Приключените сделки и в момента са настроени само за четене. Можеше и да ги оставяме просто заключени в съотвените раздели да си падат сами назад ама пък така става малко грозно а и окуражава хората да си ъп-ват темите което хич не ми харесва по принцип :D

Предложение за друг недостатък на форума:Когато се логваш си има поленце,в което са написани минутите,които да седиш онлайн-обикновено 90.Когато изтекат тия 90 минути форума те изхвърля от регистрацията,независимо от това дали си тук или не си тук,а това е доста неприятно,особено когато четеш някоя дълга тема...
Това не е недостатък а функция :D
Ако влезеш във форума от място където не е добра идеята да ти се запази сесията така че някой да пипа след теб... е полезна а 90 минути е разумно време.
Ако искаш да не ти изтича сесията си има отметка да пази името и паролата точно под това поле.
Съгласен съм с това да те изхвърля след определено време но амо може да се оправи поне докато пишеш ново мнение или лично да не те изхвърля че е много неприятно всичко написано да отива по дяволите понеже не можеш да го изпратиш а и ти е минала музата за писане
 пиша затова понеже ми се случи на няколко пъти последно време
или да се направи така че да може да си публикуваш написаното

Март 03, 2012, 13:31:18
Отговор #53

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Добре ти включваш ли отметката да не те изхвърля след 90 мин? :)

Март 04, 2012, 00:00:30
Отговор #54

Неактивен joromainata

  • Публикации: 124
м не но когато ме изхвърли Баш когато съм написъл мнение или отговор и не ми даде да го побликувам ми става едно тъпо такова та идеята ми е ако си влезнал да пишеш мнение,нов отговор все пак си бил с регистрацията си и да не те изхвърля докато не побликуваш
това само ако може да се направи ще е добре ако ли нем здраве да е

Март 06, 2012, 12:38:23
Отговор #55

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Здравейте,
понеже след публикуването на програмата за ретро-мероприятията през 2012 зачестиха запитванията от колеги как и къде могат да се запишат за дадена проява, предлагам темата да се допълни с телефони и адреси за контакт с организаторите на отделните събития.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 10, 2012, 20:27:59
Отговор #56

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Предлагам да се допълни правилника и в "Продава" цената на стоката да се обявява задължително!
Това на нищо не прилича! Ето пример:

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2417.0
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Март 13, 2012, 09:08:03
Отговор #57

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Здравейте,
понеже след публикуването на програмата за ретро-мероприятията през 2012 зачестиха запитванията от колеги как и къде могат да се запишат за дадена проява, предлагам темата да се допълни с телефони и адреси за контакт с организаторите на отделните събития.

Ще се опитаме да го реализираме.
Надявам се и за съдействие от твоя страна.

Предлагам да се допълни правилника и в "Продава" цената на стоката да се обявява задължително!
Това на нищо не прилича! Ето пример:

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2417.0

Жоро, пиши ми едно лично съобщение с идеята ти ако обичаш.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Март 13, 2012, 20:11:41
Отговор #58

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Предлагам да се допълни правилника и в "Продава" цената на стоката да се обявява задължително!
Това на нищо не прилича! Ето пример:

http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2417.0

Жоро, пиши ми едно лично съобщение с идеята ти ако обичаш.

Предлагам в "Правила за раздел Търговия" да се допълни още едно правило за подраздел "Продава" и то е:
- Цената на продаваната стока, да се обявява задължително!

Имаш ЛС
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Март 13, 2012, 20:12:12
Отговор #59

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Поддържам  :)