Автор Тема: Кутия за идеи и предложения  (Прочетена 71189 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 04, 2013, 14:39:09
Отговор #120

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
Като цяло е много добро предложение, Георги.
Още повече,че ти действително имаш страхотни книги.
Аз съм "За",нека само да го видим като изпълнение.

Декември 04, 2013, 14:47:07
Отговор #121

Неактивен Gregor Samsa

  • Публикации: 124
    • Vintage Goggles
Чудесно, в очакване съм.

Декември 04, 2013, 19:18:34
Отговор #122

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012

Декември 06, 2013, 23:35:46
Отговор #123

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Тъй като се посъбраха полезни технически документации и форума започва да прилича повече на библиотека вместо на седянка ;D благодарение на труда Ви, реших да скрия имената на pdf-ите от окото на гугъл. За тази цел от днес гостите на форума няма да могат да виждат attachments, което за съжаление включва и старите картинки преди нашата намеса. За тях се грижи базата данни и няма как да бъдат отделени при задаването на права, което не мисля че е особено голяма болка при положение че сме отворени за регистрация :)

Март 01, 2014, 12:58:40
Отговор #124

Неактивен Валентин

  • Публикации: 164
Здравейте.Уж прегледах всичко/или почти всичко/и може да съм пропуснал това за което пиша, но не може ли да се създаде една Главна Тема за: Поздрави, честитки, извинения, съболезнования/колкото и да е неприятно-но е част от живота/ и др..Иначе, гледам има различни теми на тази тематика, разхвърляни тук-там, но им се губи смисъла.

Април 11, 2014, 00:33:46
Отговор #125

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Имам предложение, което може да се окаже полезно, но нека се обсъди все пак. Става въпрос да се направи списък с телефони на хората от форума, които могат да помогнат на колеги при нужда. Нещо като форумна пътна помощ, ако мога така да се изразя. Навремето имахме изградена такава структура в БМВ форума /която вече не съществува/ и лично аз два пъти съм помагал на колеги в нужда.Разпилени сме из цялата страна, а не се знае кой къде и кога може да има нужда от помощ от каквото и да е естество.Ако въпросът е вече дискутиран, то моля да бъда извинен.

Април 11, 2014, 10:52:25
Отговор #126

Неактивен Валентин

  • Публикации: 164
Имам предложение, което може да се окаже полезно, но нека се обсъди все пак. Става въпрос да се направи списък с телефони на хората от форума, които могат да помогнат на колеги при нужда. Нещо като форумна пътна помощ, ако мога така да се изразя. Навремето имахме изградена такава структура в БМВ форума /която вече не съществува/ и лично аз два пъти съм помагал на колеги в нужда.Разпилени сме из цялата страна, а не се знае кой къде и кога може да има нужда от помощ от каквото и да е естество.Ако въпросът е вече дискутиран, то моля да бъда извинен.
По принцип, по един или друг повод, почти всеки един от нас си е публикувал телеф.№ тук. Но, за да го намериш, трябва да се поразровиш основно из Форума, което изисква време и търпение. Затова, аз лично подкрепям предложението на Кольо Мишев, защото, все за нещо ще се наложи да ползва човек жокер-"Обади се на приятел".

Април 11, 2014, 12:08:27
Отговор #127

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Не че е от особено значение, но съм Мичев, не Мишев :D

Април 11, 2014, 13:10:45
Отговор #128

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
Става въпрос да се направи списък с телефони на хората от форума, които могат да помогнат на колеги при нужда.

Да ,дискутиран е този въпрос, но темата е зверски прашасала.
http://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,302.0.html
« Последна редакция: Април 11, 2014, 17:04:28 от afx »

Април 11, 2014, 16:41:06
Отговор #129

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Идеята е супер.
Ако темата се разрастне, ще я закачим най-отгоре.

По-късно ще добавя и мои данни. :)

Поздрави и весела събота и неделя!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"