Автор Тема: Къде изчезнаха Мерцедесите ?  (Прочетена 29721 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 10, 2011, 08:32:02
Отговор #40

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Някои маи се опитва да ме запали по този  мечок, но за наказание после ще трябва и да ме заведе до там за преговорите. :D

Септември 11, 2011, 02:19:50
Отговор #41

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Поздрав за всички, които обичат да събуждат от зимен сън мечки

Септември 11, 2011, 20:34:16
Отговор #42

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Навремето Чарлз Дарвин е казал "Не пришпорваи кон които и сам е готов да трьгне". :)

Септември 14, 2011, 18:27:15
Отговор #43

Неактивен batmin

  • Публикации: 80
Още малко брутални снимки

Септември 15, 2011, 14:26:09
Отговор #44

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
колега няма ли начин да  снимаш цялата кола за да добия представа за общия и вид.

Септември 15, 2011, 15:50:18
Отговор #45

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Хубаво, ама защо не го измиете малко този Мерцедес ? След като е толкова ценна вещ, бива ли да се занемари до толкова ? Когато е спрян там съм убеден, че е бил много хубав. За жалост годините седене не са минали покрай него без резултат. Автомобил дизел - мечта на всички щастливци, имали възможността да работят в чужбина. Колата нова, нафтата се лее по кърищата. Винаги съм се чудел, защо човек, имащ такава възможност се нахвърля винаги на най-тъпия, смотан, смешен, базов модел с най-скапания, умрял двигател ? Толкова ли не са щяли някой Мерцедес на бензин, 2500 L6 или Пежо 2700 V6, с разни екстри там, а се наперват в тия 50-коньови мъртъвци на 5 тона каросерия. Паешка работа.   :-\

Септември 15, 2011, 16:01:34
Отговор #46

Неактивен batmin

  • Публикации: 80

Да бе паяшка работа,питай баба ти 64 година колко колелета е имало в пловдив/нали си от там/ и колко леки автомобила бензин с 3000сс двигатели?
  Не се срами да одговориш!
« Последна редакция: Септември 15, 2011, 16:05:21 от batmin »

Септември 15, 2011, 16:08:29
Отговор #47

Неактивен batmin

  • Публикации: 80
Няма как да я снимам цялата защото е в гараж,а ваденето е невъзможно на този етап!

Септември 15, 2011, 16:20:29
Отговор #48

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5103
Живков, всеки може да измие мръсна кола, но някои автомобили са по-яки като са потънали под слоеве от прах и точно непокътнатото им състояние е по-интересно.

Лично за мен, този Бенц е точно такъв.
Barn find, не трябва да се пипа освен ако не се реставрира нещо :)

Иначе е пълно с лъскави мерцедеси :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 15, 2011, 21:09:43
Отговор #49

Неактивен GT

  • Публикации: 1075

Да бе паяшка работа,питай баба ти 64 година колко колелета е имало в пловдив/нали си от там/ и колко леки автомобила бензин с 3000сс двигатели?
  Не се срами да одговориш!

Приемам за груба липса на възпитание това, да се споменават хора, които не се познават и които отдавна са починали. В резон на това, баба ми (лека й пръст), доста ориентирана жена в тези времена. Покрай мъжът й (дядо) през 60-те години в Пловдив, притежават лично 1 брой 300SE, 1 брой Kapitan и Шкодичка Комби Октавия. Колелета не е карала, обичаше Мерцедеси....и най-много дядо. Та, нея недей да я мислиш.  ;)

Понеже си остро засегнат от истината, няма да ти отговарям с подобни нападки. Не желая да отвръщам на невъзпитанието с невъзпитание. Решил си- заебал си колата, като паметник. Твоя си воля, не мога да те съдя, не си първия. Обаче, мога да изказвам мнение. И, да, паешка работа е. Говори за липса на всякакво отношение!

А ти, Митак, ако твоята Алфета стои така, в което крайно се съмнявам, убеден съм че няма да те кефи на макс. и изобщо няма да заспиш нощем. Та, не се превземай толкова. И в общи линии, непокътнато състояние е нещото, което няма да намериш под тонове баласт от прах и паяжини. Сори.