Автор Тема: Стари столици- В.Търново-25.06.2011г.  (Прочетена 9151 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 05, 2011, 13:28:44
Прочетена 9151 пъти

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
 Колеги, още е далеко, но пускам темата, защото мисля да участвам в това мероприятие. Обаче освен снимковия материал от предишни издания, не мога да намеря телефони на организаторите. Ако някой е участвал и има инормация да сподели. Предварително благодаря.

Май 05, 2011, 21:57:17
Отговор #1

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Колега , аз участвах в последното мероприятие, макар , че тогава организатора промени часа на тръгване , не ми се обади , и аз настигнах групата на Ябланица....бях с час назад.....нищо....организацията беше добра....изминах близо 1600 км. с Асконата, за четири дни, изкарах си страхотно и съм доволен....Организатор е Орлин Лилков от Лесново, ако ми разреши ще напиша и номера на тел. му....Поздрави. 8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 09, 2011, 14:19:22
Отговор #2

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
На парада в Ботевград говорих лично с Орлин - програмата на ралито все още не е уточнена, понеже има доста време дотогава. Заповядай номера: КЛУБ "КЛАСИК"- ОРЛИН ЛИЛКОВ, 0887 621 872 - мисля че няма да има нищо против да го постна тук, понеже го има достъпен в нета и всеки може да го научи с помоща на Гугъла
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 02, 2011, 18:38:22
Отговор #3

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Абе това хубаво...ама пак съвпадение с друго мероприятие...Преди малко разговарях с Орлин и категорично заяви , че Стари столици , ще го бъде.Официална информация ще има на Невски след два дни.Само , че ме е яд , че съвпада с друго мероприятие и така се разкъсват участниците...Поздрави
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 06, 2011, 20:38:12
Отговор #4

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
Чух се с Орлин тази вечер. Мероприятие ще има. На 24,25 и 26.06.2011г. Днес пренавих стартера, утре го слагам и съм готов. Дано да не ми черна котка път до 24.

Юни 07, 2011, 08:55:42
Отговор #5

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Успех, приятни емоции и да снимаш!

В това хубаво време ще си прекарате добре :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 08, 2011, 15:38:22
Отговор #6

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Абе това хубаво...ама пак съвпадение с друго мероприятие...

Пак съвпадение и пак съвсем не е случайно. Не знам докога ще трябва да се търпи това... даже не знам как да го нарека. Умишлено да разделяш хора, събрали се заради общото си хоби... Това си е чисто българска работа.

Юни 08, 2011, 19:15:52
Отговор #7

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Ами колеги незнам....само ще ВИ открехна, че на 25-ти Юни беше планирано да се проведе ретро-парад Перник.Но го отложиха за есента.Това донякъде е добре, но почти всичко в програмата се дублира.Няма координация между клубовете.Друг основен проблем с дублирането на мероприятията е и смяната на ръководството на БАК РЕТРО.Незнам вече какво да правя, като не отидеш някъде , после викат, ти мен не ме уважаваш,щом не си дошъл при мен а си отишъл при другия.А сега де, на кого да угодиш, да се разчепя ли...? Когато се оправят програмите на клубовете , когато има синхрон ще е по лесно за всички и няма да има деление.Поздрави... ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 08, 2011, 19:35:57
Отговор #8

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Синхрон е трудно да има, защото не си говорят хората... А някои дати нарочно са дублирани...

... като не отидеш някъде , после викат, ти мен не ме уважаваш,щом не си дошъл при мен а си отишъл при другия...

Това за съжаление е вярно. Организирането на мероприятия се изрудило, щом се стига до такъв момент. Да се съобразяваш с чужди мнения, защото някой ще се разсърди... Не е редно въобще този въпрос да се поставя, що за ръковидели са това...

Юни 08, 2011, 23:48:47
Отговор #9

Неактивен rover 114 gsi

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 3
колеги ето инфо                     НАЦИОНАЛЕН АВТОКЛУБ
   К Л А С И К                                         
                          02/4210216   0887621872    0887248097     [email protected]



                                                                                 
                    АВТОПОХОД ЗА РЕТРО И КЛАСИЧЕСКИ АВТОМОБИЛИ
                                                               
“СТАРИ СТОЛИЦИ 2011”                                             
ВСЛЮЧЕН В ОФИЦИАЛНАТА ПРОГРАМА НА “СДРУЖЕНИЕТО НА НЕЗАВИСИМИТЕ РЕТРО КЛУБОВЕ В България”

Национален автоклуб “КЛАСИК” съгласно програмата си за 2011 г. ще проведе за четвърти път Автопоход за ретро и класически автомобили “Стари столици 2011” с участници от цялата страна от 24.06 до 26.06 2011 г. Мероприятието ще се извърши на три етапа – първи етап на 24.06.2011 със стартове на участниците от София, Пловдив, Варна, Бургас,Стара Загора, Хасково и др. с общ финал във Велико Търново на площад “Царевец”. Втори етап – общо стартиране на всички участници по маршрут Арбанаси-Търговище-Велики Преслав-Плиска-Варна-Златни пясъци на 25.06.2011 г. Трети етап – Златни пясъци – Албена-Аладжа манастир-Златни пясъци. на 26.06.2011 г. Третият етап е по-желавие на участниците. Изявата се провежда с организирано участие на

 1. “Сдружението но независимите ретро клубове в България” с членове:
“Български дамски автомобилен клуб Класик”
”Автомобилен ретро клуб Варна”
“Пловдивски автомобилен клуб РЕТРО”
“Старозагорски автомобилен клуб РЕТРО”
“Бургаски авто-мото клуб РЕТРО”
“Ретро клуб Хасково”
“Автомобилет клуб РЕТРО Несебър
“”Автомобилен ретро клуб ПИРИН”
“Национален автоклуб КЛАСИК”

2. БАК “Ретро”
3. “Перла ретро тийм”,
4. “Роял клуб”
5. Ботевградси ретро клуб
6. Клуб американски автомобили, Враца
 Основен организатор е НАК “КЛАСИК” с помощта на МТЕЛ, СБА,ХОБИ ТВ, община Елин Пелин, община Велико Търново, община Търговище, община Велики Преслав, кметство Преслав, х-л “Перла”, Златни пясъци.

ПРОГРАМА
ПЪРВИ ЕТАП  24.06.2011 г.– от даденото насеелено място до В.Търново. Съответният регионален клуб организира участниците за предвижване до В.Търново.
-   Финиширане на площад “Царевец” от 15.00 до 17.00 ч.
-   Престой на площада за разглеждане на автомобилите до 18.00 ч. и раздаване на награди от община В.Търново
-   Организирано предвижване до Арбанаси и настаняване за нощувка
-   Свободно време до 20.00 ч
-   Вечеря от 20.00 , осигурен Ди джей
Заб. Мястото за събиране и стартирането на екипажите от София ще бъде съобщено допълнително.

ВТОРИ ЕТАП 25.06.2011 г.
-   Събиране на всички автомобили на плащада в Арбанаси  08.00 – 08.30
-   Потегляне по маршрута Арбанаси – Търговище-Велики Преслав 08.30
разстояние 122 км
-   Парад през гр. Търговище с престой 30 м. на централния площад на града 09.30 – 10.00
-    Пристигане в гр. Велики Преслав и подреждане на автомобилите в непосредствена близист със старините и двореца на Симеон Първи Участие н празника на града Петровден и Фолклорния фестивал, с участието на клуб “Традиция”, гр .Шумен – представяне на прабългарски ритуали и батални сцени и връчване на награди от община В.Преслав   11.00 – 13.00
-   Обяд  13.00 – 14.30
-   Стратиране по маршрута В.Преслав – Плиска  14.30 Разстояние 46 км
-   Пристигане в Плиска и разглеждане на старините и музея 15.30 – 16.30
-   Стартиране по маршрута Плиска-Варна – хотел “Перла”, к.к. “Златни пясъци”  16,30 – 18.00  Разстояние 84 км
-   Настаняване в хотела
-   Свободно време 18.00 – 20.00
-   Гала вечеря и награждаване на участниците в ресторанта на х-л “Перла” от 20.00 ч

ТРЕТИ ЕНАП 26.06.2011 г. пожелателен, плаж и отпътуване на екипажите

.   
ЦЕНОВИ УСЛОВИЯ 
Нощувка в Арбанаси                                         20 лв
Вечеря в Арбанаси                                              22 лв вкл. музика
Обяд във В.Преслав                                           свободна консумация
Нощувка в х-л “Перла”                                     20 лв вкл. закуска
Гала вечеря в р-т “Перла”                                20-25 лв вкл музика

Заб. Цените са за един участник

ЗАЯВКИ СЕ ПРИЕМАТ ДО 14.06.2010 г. на тел. 02/4210216  0887621872   0887382065  0893375731 Орлин Лилков или Виолета Цветкова
 
ТАКСА УЧАСТИЕ  - 0
ПОРАДИ НАТОВАРЕНОСТТА НА КУРОРТНИЯ СЕЗОН И НЕОБХОДИМОСТ ОТ СЪГЛАСУВАНЕ С ОБЩИНИТЕ, НА ЧИЯТО ТЕРИТОРИЯ СЕ ПРОВЕЖДА МЕРОПРИЯТИЕТО, КАКТО  И ОСИГУРЯВАНЕТО НА ПРЕДВИЖВАНЕТО ОТ КАТ ПЪТНА ПОЛИЦИЯ ЗАПИСВАНЕТО НА УЧАСТНИЦИТЕ СТАВА С ПРЕВОД В РАЗМЕР НА 50,00 ЛВ. ПО СМЕТКА BG97RZBB91551040957415 ОРЛИН ЛИЛКОВ. ПОСОЧЕНАТА СУМА ЩЕ БЪДЕ ПОЛЗУВАНА ЗА ПЛАЩАНЕ НА НОЩУВКИ И ВЕЧЕРИ В АРБАНАСИ. 
         

                                             



   

08.06.2011.г                                                               Председател :………………..

Гр София                                                                    /ОЛилков/