Автор Тема: Рекламни листовки на автомобилите и мотоциклетите ни.  (Прочетена 11304 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 11, 2011, 17:00:31
Прочетена 11304 пъти

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Да споделя една идея на DEYAN_IYI.

Идеята е да направим рекламни листовки на нашите автомобили  и мотори или по-скоро на моделите , които да изглеждат по сходен начин (с лого на форума) и да стоят на предният прозорец по ретро мероприятията.

Така всеки фен от публиката може да си вземе едно флаерче, на и да научи най-важната и интересна информация за конкретен модел.

Нека направим нещо различно и интересно.

Дизайнът обещавам да е стилен и красив, няма да има пропуски :)

Не мисля, че ще е скъпо, но конкретни цени ще има когато решим кой е съгласен и кой не.
Смятам, че на автомобил по 20-30 листовки стигат :)

За съдържанието на листовките ще трябва да помагате.
Все пак всеки може най-добре да представи моделът си.

Давайте идеи и коментари и да се организираме по-скоро :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 12, 2011, 11:50:18
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Не знам, малко съм скептичен - у нас листовките имат главно комерсиално съдържание, затова дори и да ми ги пъхат в ръцете обикновено не ги взимам, макар че самият аз доскоро се занимавах с изработка на рекламни материали... или може би точно за това.
Зависи към кого е насочено посланието, но според мен дипляните ще се разграбват най-вече от дечицата. За разбирачите и феновете може би ще има повече смисъл смисъл в брошурата да се опише накратко историята на конкретния екземпляр, евентуално с няколко снимки на моменти от реставрацията.
Напоследък по парадите обикновено слагам на предния джам на Пижо една разпечатка с Т.Т. данните му оригинално на френски език, свалена направо от официалния фен сайт на модела, така ми изглежда по-стилно... може би ще почна да пускам и френски шансони по стереоуредбата :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 12, 2011, 21:02:46
Отговор #2

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
Не знам, малко съм скептичен - у нас листовките имат главно комерсиално съдържание, затова дори и да ми ги пъхат в ръцете обикновено не ги взимам
Последния път момичето което се опита да ми обясни за какво всъщност е картичката (тоест явно не беше free :))) ме нарече невъзпитан след като явно аз не исках да слушам обясненията й. Интересно кога и дигиталния спам ще се опитва да ме кара да се чувствам виновен когато отхвърлям продукта, по подобие на аналоговия такъв :)

Май 16, 2011, 10:23:34
Отговор #3

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Според мен е по хубаво да се направят за всеки автомобил една листовка за предното и една за задното стъкло с логото на форума (в размер А4) с подробна информация за автомобила и снимка на колата. Това всичко да е ламинирано и от рали на рали да си се слага на стъклата на автомобилите.  ::)

Август 10, 2011, 05:23:28
Отговор #4

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Отново съм ЗА и против. 

Ако някой ще да научи история за конкретния модел - да си вре носа в Гугъл и други извори, щом е толкова запален по такива автомобили.  Това не е удачно.


 Ако става въпрос за ТОЧНО тази кола, която по съдба е такава марка и такъв модел, това вече е друго. Ама, какво да ги снимаме ? Да си снимам ръждясалия кошник ли ? Какво да пиша, то ще стане цял роман. Реставрация няма, значи скука. Е, тогава ?  :)

Август 10, 2011, 09:43:34
Отговор #5

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Боядисай го тоя ръждясал кошник де.

Романа ще го скъсим, не се бой ;)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Август 11, 2011, 02:45:48
Отговор #6

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Добре, така става.  Х-х-х, обожавам да си ми на контра така.   :))Обаче, все пак трябва да поясните за какви листчета става въпрос. И тяхното съдържание.

Август 12, 2011, 10:50:12
Отговор #7

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Ставаше дума за това, на всеки автомобил, който ще ходи на ретро парад или рали, да се направи една листовка с информация за конкретният автомобил или пък за модела.
Със снимки, красиво, както трябва да е всяко нещо.

145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Август 16, 2011, 05:28:32
Отговор #8

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!
Админе, бая дебела ще стане работАта с индивидуален каталог.  По скоро една листовка като за начало и то само за понаправените возила, че мойте за момента са направо като за реклама на "Надин"  >:D
Колкото за лого на сайта - супер! Нещо като стикер и запомнящо се, така мисля аз.
п.п. То ако е за рекламата - може да се направи и на дипляната колаж със направени и недоправени стари коли от форума, пък що не и със, хм фейсовете на по представителните другари и другарки ( Щото аз пак мога да мина за антиреклама)  :))
Що не и тениски с логото на сайта. По принцип по Софето има кой да се хване да ги направи, предполагам и навсякъде другаде, зависи само цената която ще поиска.

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Август 21, 2011, 23:23:06
Отговор #9

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Тениските ги поръчахме, даже са готови.
Скоро ще си ги получат хората :)

Честно казано, листовките ще останат на заден план защото ми се ще да се съсредоточим върху календара.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"