Анонси > За форума Classiccar-bg.com

Рекламни листовки на автомобилите и мотоциклетите ни.

<< < (2/3) > >>

Speeder:
Боядисай го тоя ръждясал кошник де.

Романа ще го скъсим, не се бой ;)

GT:
Добре, така става.  Х-х-х, обожавам да си ми на контра така.   :))Обаче, все пак трябва да поясните за какви листчета става въпрос. И тяхното съдържание.

Speeder:
Ставаше дума за това, на всеки автомобил, който ще ходи на ретро парад или рали, да се направи една листовка с информация за конкретният автомобил или пък за модела.
Със снимки, красиво, както трябва да е всяко нещо.

regreed:
Админе, бая дебела ще стане работАта с индивидуален каталог.  По скоро една листовка като за начало и то само за понаправените возила, че мойте за момента са направо като за реклама на "Надин"  >:D
Колкото за лого на сайта - супер! Нещо като стикер и запомнящо се, така мисля аз.
п.п. То ако е за рекламата - може да се направи и на дипляната колаж със направени и недоправени стари коли от форума, пък що не и със, хм фейсовете на по представителните другари и другарки ( Щото аз пак мога да мина за антиреклама)  :))
Що не и тениски с логото на сайта. По принцип по Софето има кой да се хване да ги направи, предполагам и навсякъде другаде, зависи само цената която ще поиска.

Speeder:
Тениските ги поръчахме, даже са готови.
Скоро ще си ги получат хората :)

Честно казано, листовките ще останат на заден план защото ми се ще да се съсредоточим върху календара.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия