Автор Тема: Национален Събор на Шкода Клуб 2011: 21 - 23.05.2011 г.  (Прочетена 7772 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 24, 2011, 15:40:43
Отговор #10

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Първия линк от снимка.бг не тръгна http://skodko.snimka.bg/automobiles/sokolski-2011.594611 Сега се надявам да е наред.

Май 24, 2011, 16:11:32
Отговор #11

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Тошко, Пламене, кажете и за наградите! Не присъствах на награждаването, но разбрах че имате повод да почерпите! ;)
Нямам точна информация, иначе щях аз да ви представя наградите пред клуба.

Поздрави и ЧЕСТИТО!
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Май 24, 2011, 17:11:29
Отговор #12

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Аз си тръгнах след Междене и също не присъствах на награждаването. Знам само, че Гошето с червеното МБ взе купа за топ автомобил на събора- 2-ро място, а аз купа за проект на годината, за което много се радвам. Пламен, ако не се лъжа е присъствал на награждаването, нека ако може, да го публикува.

Май 24, 2011, 17:45:36
Отговор #13

Неактивен Peter_B

  • Публикации: 124
Да много готин събор се получи :) Запознах се и с колегите от Москвич клуба - много печени момчета :) Ето малко снимки и от мен: http://jscc.snimka.bg/hobby/skoda-s-bor-2011.594905.23590522

Май 24, 2011, 23:03:03
Отговор #14

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
  Петре, снимките ти са прекрасни. Тези  с пловдивската група по пътя са направо сякаш от 80 г. Вашта група е The Best. Ама какви снимки си направил на наште красавици, направо къртят. Айде почвай я твойта ,че да ходим на мероприятия заедно.
А на този събор направо не очаквах такъв интерес към Елишка. Срам ме е да си призная ,но има още много работа по нея и то не лека. Но Вие ме изпълвате с кураж ,който наистина ще ми трябва ,защото всичко правя за първи път.
А иначе разградската група си тръгна с четири приза:
1. Елишка - ІІІ масто интериор.
2. Елишка- Ветеран на събора
3. Моя милост- за реставратор на годината- макар ,че не съм успя още да направя много неща.
4. Сина ми Валери- Бирен шампион на събора\ тва момче ме изуми/ .Както каза миналогодишния шампион- " Срещу него да тичам не мога да го стигна"


Май 26, 2011, 12:16:27
Отговор #15

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
И аз съм доволен от събора - най - накрая се видяхме очи в очи с Петьо - Peter_B и Жоро - joro-120L , което много ме радва. А се возих в 120-ката и МВ-то - ЙЕ! На Пламен PVV Octavia-та грее като слънце, за Слънчевка на Тошко - skodko да не обяснявам... 120-ки, Rapid-и, ДЕМОНЪТ на anastas... Абе здраво Škoda парти!!!

И да не забравяме - имаше дърпане на въже - феновете на задномоторните, срещу феновете на новите модели Škoda. Кой спечели - то е ясно!


Май 26, 2011, 18:53:33
Отговор #16

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
За съжаление тази година не стигнах до събора, макар че имах няколко възможности за избор на транспорт до там: от моите коли - 1. Ръждива Фелиция без винетка; 2. Лъскаво и бързо 205 Рали, при това с винетка, но... все пак Пежо. Затова избрах вариант 3 - покана за спътник от колега с лъскава 120-ка, но за съжаление не всичко лъскаво непременно стига за където е тръгнало :( Е, поне преживяхме незабравими емоции - смяна на двигател по средата на пътя и в малките часове благополучно прибиране, макар и на 3 цилиндъра.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 26, 2011, 19:41:12
Отговор #17

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
И аз съм доволен от събора - най - накрая се видяхме очи в очи с Петьо - Peter_B и Жоро - joro-120L , което много ме радва. А се возих в 120-ката и МВ-то - ЙЕ!......
Роска, събрахме се ейии!.... :D
За мен беше удоволствие да водим разговор по любими теми и се радвам, че имаме общи гледни точки по редица въпроси, а и времето, сякаш не стигна да разнищим нашата слабост- Шкода.
Благодаря ти и за честта, която ми оказа, а имено - да те повозя в моята кола.
Супер събор стана! Жалко, че се наложи да си тръгна с ден по- рано.

Поздрави и до нови срещи! :)

п.п. Сега виждам, че Митко е писал.
Мите, лош жребии. Важното е живот и здраве да е. Определено целият ви екип с Ленка, липсваше на задномоторната компания.

Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Май 26, 2011, 20:32:53
Отговор #18

Неактивен Peter_B

  • Публикации: 124
...Айде почвай я твойта ,че да ходим на мероприятия заедно...

Скоро, скоро :) Таман с подготовката за събора загрях малко и набрах инерция.; Радвам се, че снимките са ти допаднали :)

И аз съм доволен от събора ...

Роска, за мен удоволствието беше много голямо, когато се запознахме с теб на живо. Видях те за първи път, а сякаш вече те познавах. Тук е момента да благодаря още веднъж на теб и нашия модератор Тошко, както и на Жоро, че станахте от масата посреднощ и слязохте до Габрово да ме спасявате! :) Както и горе на поляната ти казах, много се надявах да дойдеш с МВ-то. За събор 2012 ще стискам палци. :)

Май 30, 2011, 07:16:56
Отговор #19

Неактивен mecho_klecho

  • Публикации: 56