Автор Тема: Победа ГАЗ 20  (Прочетена 31380 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 16, 2011, 19:18:25
Отговор #10

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
О Жоро, най-сетне и ти се появи тук.

Митко,не го знаех този хубав сайт,добре че беше Петьо от Широка лъка с козелите(ГАЗ 69),той ми го каза.На Розовата долина разбира се ,че традиционно ще се видим.Полски номера нямам,но  знаеш луд умора няма,не съм решил,не съм се снабдил. :D
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Май 16, 2011, 22:48:37
Отговор #11

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Много красиви автомобили  ;D
Поздравления !
Centrum Transaxle

Май 17, 2011, 08:56:00
Отговор #12

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Може ли да си изпрося и снимка на интериора на Победата? :)

Като малък съм се возил на Варшава и за пръв път сядах на цяла предна седалка.
Много интересно ми беше, а е уредите на тези автомобили са масивни като стенни часовници :)
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Май 17, 2011, 09:07:28
Отговор #13

Неактивен MZ ES

  • Публикации: 336
Старата Варшава ми е тръпка много отдавна! В такава са ме прибрали преди 100 години от родилния дом и оттогава ми е слабост  :D. Гледам, че в момента се предлагат 1-2 по сайтовете, но не ми се връзват цена-състояние. Така че с удоволствие ще разглеждам темата ти!

Май 17, 2011, 10:29:33
Отговор #14

Неактивен Liusi purata

  • Публикации: 71
Здравей,
от този, който купих кабриото, има варшава.
 Ако искаш, мога да направя снимки и да ти ги изпратя, както и телефона на собственика.
Документи на колата и други от окопмлектовакта, трябва предварително да се уговаряш, преди да платиш.
Казвай, имаш ли интерес, снимам и побликувам.
Колата е близо до София, на 30-тина км западно.
0888318110 Людмил

Май 17, 2011, 20:11:50
Отговор #15

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
да наистина са страхотни автомобилите ;)

Май 17, 2011, 20:30:32
Отговор #16

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Здравей,
от този, който купих кабриото, има варшава.
 Ако искаш, мога да направя снимки и да ти ги изпратя, както и телефона на собственика.

Благодаря колега,но втора Варшава не ми е нужна.Аз и тази не смятах да я правя,но се оказа ,че с Победата правя по над 4-5 хиляди км. годишно,и с цел да запазя Победата като ценен лично за мен автомобил,направих Варшавата за да се поделят тези 5 х. километра  между двете коли.Отделно имам  Волга ГАЗ 2410,карана една година на реални 10 х. км. която догодина април навършва 25 г. и ще е готова и тя за ретро мероприятия.

«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Май 17, 2011, 20:46:17
Отговор #17

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Може ли да си изпрося и снимка на интериора на Победата? :)

Не съм правил снимки на Победата вътре,но ще направя,още първия път като се завъртя покрай нея.Намерих една на Варшавата,ето я:


«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Май 17, 2011, 21:22:51
Отговор #18

Неактивен Monza

  • Публикации: 250
  • Хубавите неща стават бавно!
Когато бях мъничък баща ми ме возеше в такава красота и много хора я бъркаха с Варшава,но нямат нищо общо. :)Имаше един преден капак в общото мазе който седеше повече от 20г.и ми се искаше да ти го подаря,защото на мен никога няма да ми потрябва,но уви е заминал на желязо от някой изплющял мой комшия. :'(Бях забравил какво предсавлява от вътре.Тези снимки ме върнаха 30г. назад. :D
Уникат!

<доверен сервиз на ДЗИ>

Май 18, 2011, 09:22:04
Отговор #19

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Колеги,реших и аз да ви представя един много рядък в България автомобил ,автомобилния символ на победата във Втората световна война Победа ГАЗ 20.......

Супер автомобили имаш! И Волгата в това число!
Поздравления за труда и търпението. Жив и здрав да си и още дълги години да им се радваш! :)
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.