Автор Тема: Щастливите събития в живота  (Прочетена 20582 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 05, 2019, 11:45:11
Отговор #70

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Аааа,така няма да стане  >:(
Предвид скоро миналите избори и това,което четох,че се е случвало покрай изборите определям минималната цена на гласа си на 3-ка кебапчета,гарнирани със свежа пролетна салатка и 2 кенчета добре охладена бира (Шуменско,Пиринско или Бургаско).

Мислех да искам пари брой,но нали купуването и продаването на гласове е престъпление.....,пък и да видиш,че съм човек все пак.... :D
Хаха, моят като завърши след 5 г. ще ти предложа направо едно чеверме и цял стек чешка бира, за да го подкрепиш като мистър хАбитурент :D :D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 05, 2019, 16:13:29
Отговор #71

Неактивен dragon_hifi

  • Публикации: 94
Аааа,така няма да стане  >:(
Предвид скоро миналите избори и това,което четох,че се е случвало покрай изборите определям минималната цена на гласа си на 3-ка кебапчета,гарнирани със свежа пролетна салатка и 2 кенчета добре охладена бира (Шуменско,Пиринско или Бургаско).

Мислех да искам пари брой,но нали купуването и продаването на гласове е престъпление.....,пък и да видиш,че съм човек все пак.... :D
Ам запали барбекюто де, и ще дойда. :)
Волга 2410, УАЗ 452Д 1977г GSM 0898677185

Юни 05, 2019, 18:53:50
Отговор #72

Неактивен maini4ka

  • Публикации: 495
    • каналът ми в кинескопа
« Последна редакция: Юни 05, 2019, 18:59:06 от maini4ka »

Юни 05, 2019, 19:59:43
Отговор #73

Неактивен dragon_hifi

  • Публикации: 94
Благодаря!
Волга 2410, УАЗ 452Д 1977г GSM 0898677185

Юни 06, 2019, 12:28:04
Отговор #74

Неактивен немо

  • Публикации: 1040
  • пиперлив
"Благодаря" яде ли се,пие ли се?  :winktongue:
Да си "премерим" абитуриентите  ;)

Opel Monza 3.0 GSE  1985
Opel Monza 3.0 GSE  1984
Opel Senator 3.0 AT  1985
Mazda MX5 NB 1.6    2001

Декември 08, 2021, 16:04:10
Отговор #75

Неактивен USfan

  • Публикации: 10840
Готина тема, нещо сме я изоставили покрай Ковида, предполагам.
Едно време, преди 25 години, с моята Айсберг блау металик 1981 моделна година 633цси, и aз возих веднъж абитуриенти.

Пък на моя собствен абитур. бал няколко години по-рано, през пролетта на 1988 год валеше мега дъжд, а и от Техникума ни В. Пик, разпоредиха да ходим заедно всички абитуриенти, със специално организирани автобуси, от двора на Техникума, та до ресторанта, дето ни беше празника, така че снимки с колата която ме закараха, нямам никакви за съжаление.
Съответно, покрай дъжда и организирания транспорт за после, почти никой не забеляза за тогава авангардното новичко в мишосив металик 1987 Форд Скорпио 2.4и Ве-6 Гия, с което успях да се уредя да ме закарат от нас до двора на Техникума ми.

Ето ме тук на малкото ми останали снимки от моя бал през м. Май 1988 година.
Първата е от изпращането в къщи, заедно с леля ми и приятелка на нашите, а другите няколко са от апартамента на дамата ми, и от стълбите на Техникума.
Сакото ми бе издържано в почти същия мишосив металик цвят като Скорпиото дето ни возеше.

А тоалета на моята дама на бала, която ми беше съученичка от съседен курс, бе леко така, да го кажем- съчетание на Мадам Помпадур тип прическа и дрехи от кръста нагоре, с ориенталска идилия на обеми и цветове от кръста надолу /характерна за сръбските певици оттогава/, и пречупена през вкуса на панелните райони на София от края на 80-те години. O:-)







Иначе и при мен имаше отн. неотдавна абитуриент, ама точно миналата година, затова тогава бал нямаше. ))
Тази година обаче вече на моя екс-абитуриент му е втора година студентстване.

Така че, понеже днес е тази хубава дата, а пък след 3 месеца ще се падне и другата такава хубава дата, пожелавам по метода на бай Тошо-
- Честит 8 Март, опс, 8 Декември, на всички бивши, настоящи, бъдещи, добре учили, и не съвсем доучили, студенти!  :))



&fbclid=IwAR0hhzT4bXBHxS0JfWOJNfcVh-M7b7BQJNLFBuhSAnTfVt0YByySEjPz-Tc
« Последна редакция: Декември 08, 2021, 17:13:58 от USfan »