Автор Тема: Ковровец К175 1964 г.  (Прочетена 19852 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 08, 2012, 12:37:27
Отговор #20

Активен MZ ES

  • Публикации: 336
След като отново си съживил проекта бих искал пак да те помоля да снимаш захващането на иглата на карбуратора към шибъра.

Август 09, 2012, 15:57:42
Отговор #21

Неактивен kim_ko

  • Публикации: 69
    • Bulgarian Hoodride Community
След като отново си съживил проекта бих искал пак да те помоля да снимаш захващането на иглата на карбуратора към шибъра.
Мисля, че ти и преди ми беше писал. Съжалявам, че съм толко несериозен.
Ето една снимк, която успях да направя преди да ми падне батерията.

Това е карбуратор К-36, монтиран на мотори Ковровец, произвеждани след 1962 г, какъвто е моя.
Ако искаш снимка и от друг ъгъл ще направя ;)

И да прибавя към темата. Две нови придобивки. Все още не са пристигнали при мен, но ще пусна снимките на търговеца:
Много запазен оригинален багажник за Ковровец.
И една много запазена кожена седалка. Не се знае от какъв мотор е, но като размери отговаря на тези на Ковровеца и ще моце да се приспособи според мен :)
« Последна редакция: Август 09, 2012, 16:11:26 от kim_ko »

"Само смелите хора дръзват да живеят различно! Другите просто се сливат с тълпата."

Август 09, 2012, 18:32:04
Отговор #22

Активен MZ ES

  • Публикации: 336
Благодаря много за снимката!Най-после разбрах с какво се захваща иглата.И на двата ми карбуратора няма такава щипка.И още молба,ако не е много нахално-би ли измерил и размерите на пластинката,за да се опитам да я изработя.

Август 09, 2012, 21:23:39
Отговор #23

Неактивен kim_ko

  • Публикации: 69
    • Bulgarian Hoodride Community
Ами надявам се другата седмица да имам време да разглобя карба за ревизия и почистване. Тогава ще я измеря :) Преди това няма как да стане, защото гаража в който го правя е на 10 км от апартамента ми и ходя там само в почивните ми дни. Трудно се съчетават хоби, образование и работа...

"Само смелите хора дръзват да живеят различно! Другите просто се сливат с тълпата."