Автор Тема: Авто-мото вицове  (Прочетена 61107 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 13, 2011, 00:04:23
Отговор #30

Неактивен Петър_Пейков

  • Публикации: 203
А това е за всички фенове а тази марка.......

Правоъгълна кутийка
без багажник - с колела,
със моторче доста шумно
набедено за кола.

Майка му е костенурка,
возиш се във него свит,
то в Европа е ненужно,
но у нас е супер хит.

Захабена немска бричка
и с дизайн на всъдеход,
то купува се страхотно
от дебил и идиот.

Имидж страшен има, братко,
внасяме го и до днес,
и поне сме мазохисти
мажеме се здраво с грес.

Ремонтираме, но знаем,
туй е здравата кола,
и пред никого не ще признаем
как е гадничко това.

Хванеш ли обаче Голфа
ще се друсаш здраво, знай,
от цени и от павета
пломбите ще ти изпадат май.
----------------------------------------------------------------------------------
Варна, Цветния квартал.
Прибира се съпругата от работа и минавайки покрай гаража, какво да види: мъжът й под колата, по къси гащи, нещо ремонтира, а оная му работа на вън. Навела се тя, поприбрала му малко такъмите, че съседките само това чакат, и се качила. Звъннала на вратата - отваря й мъжът й. Смутила се, отишла да си върши домакинската работа. След минута, на вратата се звъни на пожар. Мъжът й отваря, тя наднича и вижда грамаден мъж, по къси гащи и омазнен, с кървяща рана на челото.
- Пешо, ибати ку*вите у вашия квартал, като ма хвана за пакета, гледай ко са направих в дифeрeнциала
----------------------------------------------------------------------------------
-Това Москвич-а е като казармата.... дърпаш се..... ама пак минаваш от там.
----------------------------------------------------------------------------------
Катаджия сои цял ден на някакъв път, ама нема и една кола да мине, цял ден нищо не е изкарал. По едно време писва радара - идва некакъв Мерцедес с бясна скорост. Палката и...
- Малиийй, с колко караме а? Сега треа да пишем... А, да пишем ли а...?
- Нема да пишем нищо - казва шофьора на мерцедеса - ела да ти кажа какво ще направим.
Катаджията пъха глава през прозореца.... В това време оня в мерцедеса вдига съклото (колкото трябва) слиза от другата страна, сваля му панталоните "гресира" го качва се на колата и отпрашва с мръсна гас...
Есин овчар станал неволен свидетел сценката. Полицая му крещи:
- ВИДЯ И ГО БЕ... ВИДЯ ЛИ МУ НОМЕРА БЕ ... А? ВИДЯ ЛИ МУ ГО БЕ????
- Видях го....... такъв номер и в цирка нема....
---------------------------------------------------------------------------------------
Един мъж влиза в бара и вика на бармана:
-Дай едно уиски.
Взима човека чашата и на екс:
-Ейййй,голям шофьор.Дай още едно.
Пак на екс:-Еййй,голям шофьор.
Бармана притеснен пита клиента:
-Г-не какво се е случило?
-Абе идвайки насам гледам един с голям камион иска да паркира на място където и кола няма да влезе и му викам :-"Абе колега не можеш да влезнеш там с този камион".
И той ми казва "Ако го вкарам на мястото ще ми направиш ли един минет"
Съгласих се аз.
Бармана гледа и пита:
-И какво?
Пиейки от уискито човека казва:
-Еййййй,голям шофьор.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Един кърски е..ч закарал поредното си завоевание на една поляна да вършат работа, но в последният момент тя нещо се задърпала и даже слязла от колата да си ходи. Тогава той й казал:
- Само се наведи през прозореца, нещо да ти кажа!
Тя се навела, а той затворил бързо стъклото, минал отзад и свършил работа. На цялата работа, свидетел станал един овчар.
- М..ма му стара, за цяла кола и да не събера пари, една врата непременно ще си взема!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Питали американец, французин и руснак с какви коли пътуват. Американецът казал:
- На работа - с БМВ, из природата - с джип, в чужбина - с Форд.
Французинът:
- На работа - с Пежо, из природата - с Рено, а в чужбина - с Мерцедес.
Руснакът казал:
- На работа - с тролей, из природата - пеша, в чужбина - С ТАНК.
Ретро клуб Смолян www.facebook.com/retrosmolyan

Ноември 13, 2011, 14:47:39
Отговор #31

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Ръкопляскания, млади момко! :D
Дарбата ти на поет ме изкефи максимално, развиай я  твори все така! :) :)) :D
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Ноември 13, 2011, 16:46:45
Отговор #32

Неактивен Петър_Пейков

  • Публикации: 203
Аааа не е мое това, не искам да засягам собствениците на Голф, в частност теб  :)
Ретро клуб Смолян www.facebook.com/retrosmolyan

Ноември 13, 2011, 17:27:50
Отговор #33

Неактивен Daniel

  • Публикации: 302
Вчера през нощта в Перник е бил откраднат "Вартбург". В тъмното крадците са го взели за автомобил.
PS: Нищо против Вартбург  ;)
Rover 400 2.0 SDI '98 & 25 2.0 iTD '03
20T2N = Two litres of pure troublemaker!

Ноември 14, 2011, 00:46:39
Отговор #34

Неактивен W116

  • Публикации: 136
    • AC Milan Official Website
Върви си едно дядка и гледа,петима здравеняци хванали един Вартбург и го носят "на гръб".Дядото ги попитал:

- Колата не върви ли,бе момчета ?
- Върви,дядо,ама бързаме. - отвърнали те.  :))

Ноември 14, 2011, 01:22:59
Отговор #35

Неактивен Smooth_Dog

  • Публикации: 215
  • Делян Петков tlf-0899806094 Варна
BMW 7-ца спира на червен светофар и изведнъж се чува силен трясък отзад. Oт колата излизат 4 дебеловрати по метър и сто и гледат – в BMW-то се е натресла една колица на около четвърт век, а от нея излиза едно дребно старче. - Ей дядка, к'во щe пра'им сега знаеш ли? - Чакайте бе момчета, ето ви телефона на сина ми, звъннете му той всичко ще оправи. - К'ъв е синът ти, бе? - Той е главен...такова...а.........ха – главен дресьор на делфините. Обадили се мутрите и докато чакат изведнъж се появяват два Хамъра. От тях изскочили едни с черни чорапи на главите ...и става едно мазало – не е за гледане. Един от тия с чорапите се приближава до старчето и му казва: - А бе, тате колко пъти ти казвам, че не съм главен дресьор на делфините, а главен треньор на тю-ле-ни-те.

Не е съвсем Авто- мото, но все пак има някакви коли  :P
SUZUKI GSX 750 ES'83  ИЖ Планета'70, Jawa 50'65
https://www.facebook.com/M-J-Motors-610910035659939/?ref=hl

Ноември 25, 2011, 10:42:57
Отговор #36

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
понеже много говорите по адрес на Вартбург и Трабант ето Ви един.
Една мутра искал да има уникален джип Мерцедес- отива в завода и иска в джипа да има всякакви екстри, плаща и след време си получава стоката. Естествено иска да се похвали и излиза веднага на пътя. На първия светофар до него спира един Трабант, стъклото се сваля и шофьора подава две филийки хляб към мутрата- а,е брато , развали ми се тостера, ще ми препечеш ли филийките да закуся? Мутрата останал без думи- веднага в завода за рекламация да му монтират тостер. На следващият ден се кефи и чака на светофара и хоп... Трабанта пак спира. Стъклото се сваля и трабантаджията моли за няколко бучки лед, че видите ли ледогенератора му е повреден и ускито не върви без лед. Този път мутрата не издържа , отива в завода и след луд скандал, че в джипа не са монтирани всички възможни екстри го оставя за цяла седмица. След една седмица си получава джипа с уверението, че има всички възможни екстри. Отново мутрата е на "нашия" светофар и чака Трабанта, който се приближава и спира, но стъклото не се сваля. Мутрата чака , чака и като не издържа слиза , заобикаля Трабанта и почуква на стъклото. Горкият човечец се е изпотил вече три пъти, но няма на къде и сваля стъклото. Мутрата нали иска да се изфука, че вече има всичко възможно- а, е брато нещо филийки, лед - вече всичко имам, к`во ше ка`еш, а?  -  ма ти затова ли ме извади от джакузито, аз мислех, че нещо си закъсал, да те дръпна?
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Ноември 29, 2011, 09:36:57
Отговор #37

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Проблемата е следната. Мен ме изгониха от клуб Порше поради неприлично държание и сега няма къде да питам. Имам 3 въпроса.
1. Някой да е крал скоро Mercedes ? "А" класа? Трябва ми електрониката
 2. Кога ще оправят пътищата?
 3. Къде е Сиса?

Разяснявам ...
 
Имам зелен москвич, дванайстак. 73-а производство...
Но всичко по него е тунинг. Малко ме дразни бордовия компютър, който ми говори на френски, защото е от Рено Лагуна 2.2 TDI, 96-a и постоянно ме пита дали се ебавам като наливам бензин на дизелова кола щото нямал база данни за друга.
Седалките ми са Recaro. Подгряващи. Имам модифицирани катапулти от МИГ-21. Климтатроникът и DVD системата за car theatre ги бях вързал на един бушон и отначало гореше, но сега го оправих. Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS. Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной .

Задният мост отначало го бях направил по идея на Ситроен, понеже французите знаят как да правят коли, но когато я паркирам на неравни терени и колата след изгасяне клекне ниско се удряше в земята и ми трошеше сините неонови лампи по шасито (справка "Бързи и яростни")

Затова сега съм го сменил със заден мост на мерцедес, А класа, и затова ми трябва електрониката по управлението му. Това по първия въпрос.

Второ. Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари.
Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той сега предава изкривяване с 3 градуса. През няколко връзки градусите се увеличават и накрая през хидравликата волана ми е на 90 градуса завъртян. Както карам и колата почва да се държи странно. Понеже върви напред, а компютъра засича 90 градусово завиване на волана праща сигнали към ABSa все едно колата се занася и е неуправляема...И той се включва. Първо блокира предно дясно, после задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по GPSa авариен сигнал до сервиза на АЗЛК в Байконур. Така не може да се кара по тези пътища.
 
Освен това наскоро ходихме със Сиса на една гонка. След като ги накъсах на две коли разстояние останалите и рекох да я повозя по магистрала. Карам и изведнъж някаква яка дупка. Краш датчика е някакъв пиропатрон, който се включи, осемте еърбега се издуха и дясната седалка катапултира. Едвам спрях, защото карах с около 250 км/ч и пътят беше станал като нишка. Спирайки, се заех да прекъсна аварийните радио сигнали, защото няма нужда от пътна помощ. Тогава се сетих за Сиса. Нямаше я. Дожаля ми като си представих как се е изстреляла на 40 м височина пристегната за катапулта и е наблюдавала отдалечаващия се зелен москвич.
 
Та по третия въпрос.
 Някой да е виждал Сиса?
 Трябва ми седалката обратно
 

Декември 09, 2011, 19:10:19
Отговор #38

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
От Фолксваген обявиха, че ще пуснат специално за България и нейния хайлайф лимитирана, луксозна версия за ценители, с търговската марка Попфолксваген.

 8))
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500

Декември 09, 2011, 22:30:08
Отговор #39

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Един актуален и леко черен хумор с оглед на събитията от последните седмици в София:
- Колега, колко ти гори колата?
- Амии... около 15-20 минути...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.