Автор Тема: Simson KR50 1964 г.  (Прочетена 80998 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 08, 2013, 00:00:32
Отговор #120

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Благодаря ви за добрите думи, приятели. Друго не мога да кажа. Вашата оценка означава много за мен. Трогнат съм от вниманието. :shy:

Поздравления, Жоре и благодаря за безценните съвети и напътствия! Поздрави!!! :)

Мите, с каквото мога, винаги ще ти помогна. Виждам, че се готви още един много як Симсон :)
Желая ти успех с реставрацията.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Юли 16, 2019, 21:24:47
Отговор #121

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Здравейте, от днес съм собственик на Симсон КР50 . Моторетката е разглобена и в лошо състояние, всичко трябва да се измие и мине на пясък , но съм оптимист.
Искам да попитам в тази тема, има ли магазини или сайтове за купуване на нужни части?
Ще пусна и нова тема като мина всичко с пясък , така да не пиша в темата на човека , но ще съм благодарен за всеки съвет и насока

Юли 16, 2019, 21:33:25
Отговор #122

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Здравейте, от днес съм собственик на Симсон КР50 . Моторетката е разглобена и в лошо състояние, всичко трябва да се измие и мине на пясък , но съм оптимист.
Искам да попитам в тази тема, има ли магазини или сайтове за купуване на нужни части?
Ще пусна и нова тема като мина всичко с пясък , така да не пиша в темата на човека , но ще съм благодарен за всеки съвет и насока
Ами,то не е по-различно занимание от това с автомобилите  :)
Успех!
retrobs.com