Автор Тема: Софето  (Прочетена 403068 пъти)

0 Потребители и 8 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 17, 2020, 21:14:53
Отговор #1120

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Утре!  O0 Носете си доброто настроение  ::)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Януари 23, 2020, 23:02:33
Отговор #1121

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Уважаеми колеги,
Очакваме ви на втората среща САРК "Авангард" и приятели. Локацията е ясна. Няма вход, няма куверт. Ще има много настроение и обсъждане на новия сезон. Ще приемем нови членове, ще се забавляваме. Заповядайте!  O0
https://www.facebook.com/events/1317633058425173/
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Април 26, 2020, 08:56:52
Отговор #1122

Неактивен nikolai77

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Здравейте искам да предложа нещо като сбирка,но не знам дали ще може да се проведе поради настъпилото положение. Ако вие имате някакви идеи споделете ги. ;)

Април 26, 2020, 17:55:30
Отговор #1123

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811

Април 27, 2020, 09:01:38
Отговор #1124

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
 ;D На паркинга на МЕТРО ! Всеки в автомобила си паркиран през едно паркомясто!  :))  За дезинфекция - ръждопреубразувател ,антифриз или домашна гроздова....

Април 27, 2020, 18:23:02
Отговор #1125

Неактивен nikolai77

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Това звучи като на филм :))

Февруари 03, 2021, 17:13:25
Отговор #1126

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Брей, от вече над 10 месеца не сме писали по тази тема, а па не сме си се виждали повече хора от форума и в заведение, от сигурно година и половина.

По този повод, днес следобяд малко случайно си се събрахме аз, Петер1978, и Тони с черния Трабант, при колегата Владо Топалов.
Всъщност ние с Пешо излезнахме като доказани в десетилетията американ фенове ) на 8 цил. амер. разходка, понеже той ме покани да ме повози на последната му покупка- 1987 ТрансАм ГТА 5.0 тарга, в жестокото цветово съчетание- бордо металик вън, и златист плюш вътре.

Та, носим си се ние с Транса по София в тишина и спокойствие /пу-пу, много завидях, и то не само благородно, колата е наистина добра и стегната, особено за амер. кола била в България в 90-те/, и аз му предложих на Пешо да минем през Владо, да видим какви евентуално нови-стари олдтаймери има там сега за продаване.

И мотайки се по плаца на Владо, веднага мернахме и черното Траби.
Намерихме ги Владо и Тони, и по тоя повод, а и повод падащите се оня ден рождени дни на Тони, и днес рожден ден на Пешо, окупирахме един съседен ресторант само за нас четиримата.

Изкарахме си добре, затъжихме се за доброто старо време, когато си правехме редовно форумни срещи по кафани и кръчми, и колегата Тони предложи в този аспект нещо свежо.

Та, той кани, който от нас тук софийско наличните форумни пишещи и въобще симпатизанти, е в София и свободен тази събота следобяд, и му се разхожда с олд-нютаймери, или просто му се разхожда с кола, да му заповяда със съответната кола, и с лично присъствие, на гости в неговия двор и комплекс гараж, в център на квартал Кремиковци, до София.

В гаража му на Тони има някои интересни олдтаймери за разглеждане, които там се гаражират под наем /има още някое и друго свободни места, за фенове на константната температура и добра СОТ-охрана/, двора е голям и частен, с много столове, чадъри и шезлонги.  ))

Ако тук решим да се съберем все пак не прекалено голям брой хора да се видим /че да не ни глобят по 300 лева на човек контролйорите по Ковида, хаха/ виното е от мен, че имам още непродадени бутилки от слабия летен сезон от морето.  O:-)
Освен гледане на олдтаймери и почерпване, може да се разходим нагоре в планината и да разгледаме и околността на Кремиковския манастир, която е много интересна.

Разбира се, може и друг уикенд и друга седмица да се видим, ама засега го дават слънчево времето, та става за разходки и партита на открито.
Е, какво ще кажете по темата...  :)

Събота го дават 16-17 градуса и слънчево, направо приказно време за февруари.

https://freemeteo.bg/weather/sofia/weekend/weekend/?gid=727011&language=bulgarian&country=bulgaria
« Последна редакция: Февруари 03, 2021, 17:32:46 от USfan »

Февруари 03, 2021, 20:49:50
Отговор #1127

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Сега се чух с Тони.
Той пък понеже няма регистрация тук по Форума, ще звънне по тел. на които им ги има, да се доуточним за събота.
Разбира се, който има интерес да си се видим и да дойде, да пише тук, и ще се доразберем евентуално през мен.

Февруари 03, 2021, 21:52:42
Отговор #1128

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Това е точно под носа ми :)  убава инициатива , увал съм за този двор с ретро коли и ми беше доста интересно :)

Февруари 04, 2021, 19:51:45
Отговор #1129

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Да, чат-пат си се събирамее при него, та ако искаш идвай в събота.
Предвид, че Тони кара всеки ден Трабант сега /един черен с доста хром, няма да го пропуснеш, ако го видиш в региона/, а е имал и няколко ГАЗ-24 за продаване, а си пада и по 80-ски и 90-ски Мерцедеси основно, ще има за какво да си говорите, или евентуално какво да се види в гаража.

Пиши му е тук едно съобщение по Фейс профила на фирмата му- Старшилд мотори.
Само му прати и покана до профила за вс. случай, да не би Фейса без покана да блокира съобщението.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009524916657

Прати му много поздрави там от Людмил, и че е станало въпрос, че сте съседи в Кремиковци, или там региона, и така.  :)
Ако си свободен събота след 14 часа, и идваш, питай го и за точния му адрес, че аз не го знам като улица и номер, и идвай.

Ами засега сега оформяме да ходим в събота след 14 часа, или там след като свърши към обяд събранието на БАК Ретро /че специално Владо и Стенли много държат да ходят да слушат ала-бала )) /, поне няколко човека при Тони.
Сред тях аз, Вл. Топалов, Бурян, Стенли, и собственика на автокъщата с Ладите Марио М5.
« Последна редакция: Февруари 04, 2021, 19:59:17 от USfan »