Автор Тема: Софето  (Прочетена 403090 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 06, 2021, 18:35:28
Отговор #1130

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Минах днес към 15:20 , свирих няколко пъти, но никой не отвори , имаше едно БМВ джипка с еднакви цифри  спряно на отсрещния тротоар. После се качих до манастира евентуално да не сте тръгнали на там , завъртях но не намерих никой , явно сме се разминали.  Друг път :)
« Последна редакция: Февруари 06, 2021, 18:55:24 от fokke »

Февруари 06, 2021, 21:00:45
Отговор #1131

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Минах днес към 15:20 , свирих няколко пъти, но никой не отвори , имаше едно БМВ джипка с еднакви цифри  спряно на отсрещния тротоар. После се качих до манастира евентуално да не сте тръгнали на там , завъртях но не намерих никой , явно сме се разминали.  Друг път.

А, жалко.
Ами БМВ-то джипка беше на едни съседи на Тони, празнуваха 30-ти рожден ден там отсреща на един младеж.
А ние не сме излизали, ама като се събрахме всичките и си говорихме на висок глас, и иху-аху  O:-) , просто не сме чули клаксона.
Трябваше всъщност да си разменим телефоните по-рано примерно, ама не се сетих за това, е сега ти го пращам моя на лични.

Иначе специално благодарности от всички дошли на Тони, беше перфектен домакин, изкарахме си приятно.
И благодарности от мен, Бурян и всичките, на Дидо, за макар и дистанционните поздрави по телефона.  :)
Ами разбрахме се следващото събиране да го направим на плаца на Владо до Експо центъра, в края но Февруари, примерно след някой Ретробазар тогава.

Ето малко снимки от автопарка на събирането, а под беседката се виждат и колегите Бурян и Владо.











« Последна редакция: Февруари 06, 2021, 21:11:11 от USfan »

Февруари 08, 2021, 16:19:21
Отговор #1132

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Това май е същият Трабант, който преди 10на години беше на корицата на сп. Автокласика. Изглежда, оттогава са го накичили с още хромове, даже се е появил и фалдах, който ще да е от мазда 121 или нещо подобно.

Февруари 08, 2021, 16:35:27
Отговор #1133

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Това май е същият Трабант, който преди 10на години беше на корицата на сп. Автокласика. Изглежда, оттогава са го накичили с още хромове, даже се е появил и фалдах, който ще да е от мазда 121 или нещо подобно.

Да, същия.
Разбира се, допълнителното кичене с хром, който не го е имало и от завода в Делукс версиите на 601, може да го отдадем на териториалния произход на колегата Тони, той си е от Шопско. ))
Е, за не се почувстват феновете и от други области пренебрегнати от това регионално ограничение-определение :)) , може да обобщим, че любовта към лайстни, бели кантове на гумите, там разни тасчета, а при други по-нови коли и спойлери и прочее, я има сред всички краища на страната, а и сред всички краища на света.

Фалтдаха този е електрически от ранно Милениумно Фолц Поло, работи много добре, и специално тази преработка за много я харесвам.
Наистина дава много открито усещане, и трансформира колата в това, което по времето на Ифа Ф-9 и по-рано, наричаха на немски- Цвай Тюриг кабрио лимузине.  O:-)


Февруари 12, 2021, 23:41:25
Отговор #1134

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Хубава инициатива отново, Люси! Ако се освободя някой уикенд, ще се чуем.
Напоследък работата ме е смазала и дните ми се сливат .....
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Февруари 13, 2021, 00:58:00
Отговор #1135

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Хубава инициатива отново, Люси! Ако се освободя някой уикенд, ще се чуем.
Напоследък работата ме е смазала и дните ми се сливат .....

Митко, с удоволствие.  :)
Ами ще изчакаме да се затопли времето.
Пък и ако отворят пак заведенията след 28 Февруари, и ако има съгласни, може да си направим следващата Форумна сбирка при нашия колега с амер. 60-ски коли, които са основно кадилаци, в турския му ресторант в центъра на ул. Ю. Венелин.
При него хем има хубава кухня, хем има огромна колекция от 1-18 качествени моделчита, които да си разглеждаме.


Май 24, 2021, 09:51:11
Отговор #1136

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Доста време мина от последната сбирка. Както ще кажете да се видим идната седмица? Какво ще кажете да извадим и автомобилите? Можем да го направим на някоя широка и ненатоварена бензиностанция, в която има кафе, а ако искате може и пред Александър Невски примерно вече след 20ч, когато е спокоен трафика и няма много хора. Ще си вземем по сокче в ръка и ще си приказваме около колите. А може и съвсем традиоционно - заведение с бира.
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Май 24, 2021, 17:42:42
Отговор #1137

Неактивен primalfear

  • Публикации: 135
Аз съм за Невски, след 20ч на въздух със сокче и пакет солети. :D
Ако не си водещото куче, гледката никога няма да се промени!

Май 24, 2021, 19:53:27
Отговор #1138

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Доста време мина от последната сбирка. Както ще кажете да се видим идната седмица? Какво ще кажете да извадим и автомобилите? Можем да го направим на някоя широка и ненатоварена бензиностанция, в която има кафе, а ако искате може и пред Александър Невски примерно вече след 20ч, когато е спокоен трафика и няма много хора. Ще си вземем по сокче в ръка и ще си приказваме около колите. А може и съвсем традиоционно - заведение с бира.

Ами на Ал. Невски може да се обикаля и около колите, а и да влезем да пием и ядем нещо там в Ла Катедралето наблизо. То има много голяма площ навънка, дето си е отворена.
В него след разни Спасовден паради по-познати ретрофенове редовно си се събирахме.

Иначе, аз специално много не съм фен да се обикаля нон стоп около колите, понеже ще почнем да си се подпираме на тях, което е очакваемо, а все ще има някой и дошъл с дънки с капси отзад.  :)) Така че аз поне предпочитам да има наоколо и наличие на столове.

Петък може да е добра идея примерно, вечерта след 19,30 ч, че да отървем като бонус и синята зона.
« Последна редакция: Май 24, 2021, 19:58:07 от USfan »

Май 26, 2021, 07:21:36
Отговор #1139

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Люси напълно прав си за подпирането по колите,хората с капси на дънките,... Както се казва +1
Колеги само да напомня че сега е пика на абитурентски балове, всеки ден на Невски се събират класове и лудницата е пълна. Да след 19:30 може би ще е по-поносимо. А за Ла катедрал ако искаме  да седнем ще ни бъде нужна резервация, защото заведението работи доста добре и много,много свободни места не остават.
Поздрави  :)