Автор Тема: Софето  (Прочетена 406680 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 16, 2021, 11:52:59
Отговор #1180

Неактивен carlito

  • Публикации: 419
Прекрасна идея Люска, поздравления! Ще се опитам да дойда, само да попитам за датата - 23 ли е ? :)
Иначе ако сме в отделна зала и е частно мероприятие, мисля че няма да има проблем със сертификатите. Това поне забелязах на вратата на едно нощно заведение до нас, на кето седи табела от доста време - Частно парти ! Допускат се само хора с покани ! - и то ва беше и по време, когато имаше рестрикции за заведенията и вечерен час.

Декември 16, 2021, 12:37:57
Отговор #1181

Активен USfan

  • Публикации: 10842
Саше, благодаря, радвам се, че и ти ще дойдеш, ако можеш.  :)
Ами да, 23 е четвъртък, би трябвало да е и последния роботен ден преди Коледните 3 дни.

Засега твърдо потвърдилите идване сме- аз, Тони, Марио, Владо, и Бурян /евентуално двама със съпругата му/, значи досега 5-6 човека.

И както гласяха рекламите за новогодишните полети на Малайзия Еърлайнс преди няколко години, като им паднаха 2 авиона последователно-  Летете с Малайзия Еър, че не останаха. ))

Декември 17, 2021, 20:04:01
Отговор #1182

Неактивен fokke

  • Публикации: 1066
    • fokkerc.com
Какъв е капацитета на подобна зала? Аз не познавам никой на живо , но  ако има организация с удоволствие бих пил една бира с хора от форума, ако е отворено за хора с немски коли :))

Декември 17, 2021, 20:26:27
Отговор #1183

Активен USfan

  • Публикации: 10842
А, капацитета. :))
Ами сигурно събират по 10-20 човека на 1 маса в тия добавъчни залички.
Няма лошо да сме с германки.
На мен почти половината ми коли са немски, а на колегата Бурян даже пък почти всичките са му Мерцедеси /е, с изключение на 2 Поршета 928, и един Трабант  :)) /.
А например на колегата Дидо, който и ни е модератор тук, абс. всичките му коли, освен че са спортно-луксозни с 2 врати купета, са и също немски. -)

Така че, здраво сме прегърнали немското начало, както и се полага на 2 пъти съюзници на Райха /веднъж Кайзеровия, после пък Третия/, хаха...
« Последна редакция: Декември 17, 2021, 20:31:33 от USfan »

Декември 18, 2021, 15:58:11
Отговор #1184

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
С голяма подземна електрическа лимузна може ли? /разбирай Метро/ ;D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Декември 20, 2021, 18:09:44
Отговор #1185

Активен USfan

  • Публикации: 10842
Забавно за подземните трамваи.
Приемаме те само ако идваш с мотриса и с вагони с над 30 год. срок на производство, което в случая на Сф метрото, сигурно е така. ))

Ами, да направим рекапитулация.
Засега сме поне 6 човека с Митко и Бурян /жена му на Бурян няма да идва/.

Айде заявете са по-ясно от сега де, че да можем да запазим леко по-висок брой места.
Ако няма да сме много повече от 6-7 човека, Тони ще трябва да запази маса не във ВИП-заличката, ами в общия салон.
Което значи, там да се мешаме с простонародната рая :)) , с всички свързани с това рискове от повишено заразяване от разни бацили ) , за който се притеснява от това.

Декември 20, 2021, 19:37:46
Отговор #1186

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
Явно за хората с голямо самочувствие всички останали са "простонародна рая" нищо,че накрая има  :))
За мен това е брутална обида към една голяма част от обществото !!!!!!

Сигурен съм, че Люси не е искал да обиди никой, но пък и ние не бива да сме чак такива буквалисти  O0
На мен в Сряда и Четвъртък ми излезе малко работа и за да съм коректен към елита  :D ще предположа на 99%, че пропускам.....

Декември 20, 2021, 19:51:43
Отговор #1187

Неактивен kinni

  • Публикации: 87
Явно за хората с голямо самочувствие всички останали са "простонародна рая" нищо,че накрая има  :))
За мен това е брутална обида към една голяма част от обществото !!!!!!
Леле Мале! И сега какво, дай го разпънат на кръст. Човека има интересен хумор, който не разбираш/не ти харесва, това не значи, че е" голямо самочувствие". А специално до теб-един от най-добрите реставратори тук, но и голямо мрънкало! За какво ли не. То не беше кило кит по колата, гадния комунизъм, четирите годишни времена, земното притегляне... Не знам, явно все някой ти е виновен за нещо.

Декември 20, 2021, 20:34:30
Отговор #1188

Активен USfan

  • Публикации: 10842
Благодаря на колегата Кини.  :)
А аз съм сложил за всеки случай и емотиконка със смях, ако акцента за дистанцирането от народа не е ясно, че е само вербална закачка.
И в този аспект едно пак леко закачливо отклонение, интересен е рекламния слоган на фирмата Мабйах от краткото съществуване на оригиналната фирма, в периода между двете световни войни- Distanz zur masse.

В личен план, аз най-вероятно Майбах никога няма да имам, понеже предивоенните модели, а и чисто новите сегашни актуални, са ми скъпи, а пък отн. по-ниските на цени, тия ранните следмилениумни, са ми леко смешни сега на форма, така леко демоде.
Така че спокойно, още сме от народа. ))

https://www.briefmarken-sieger.de/autos-maybach-distanz-zur-masse-buch/

Значи засега Тони ще запази 8-10 места, понеже сме сигурни 6 човека.
И колегата Фоке ако дойде, ще станем сигурни засега 7.

Декември 20, 2021, 20:46:39
Отговор #1189

Неактивен kaci

  • Публикации: 958
Написах, че най вероятно няма да дойда заради разни ангажименти, но поста ми е изчезнал!
Не вярвам да е цензура, но знае ли човек  C:-)