Автор Тема: Софето  (Прочетена 402996 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 06, 2021, 17:31:33
Отговор #1170

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Гледам има раздвижване по темата
Ще има запазена маса в "Бирария Стамболовъ", срещу хотел Хемус, на бул. Наум.
Ако има още мераклии да се инициализират, че ще е хладно и мокро в градината.

Става, добре, значи ще се съберем на Хемус на тая бирария, надявам се вътре.  :))
Ами аз след 19.15-19.30 часа идвам.
На кое име е резервацията...

Октомври 06, 2021, 20:41:33
Отговор #1171

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
Предвид очакваното лошо време :( с почти 100% сигурност ще пропусна!

Октомври 06, 2021, 23:04:51
Отговор #1172

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
Къци, ако решиш да дойдеш на прибиране сме в една посока. Таксито е от мен :D

Октомври 07, 2021, 08:26:34
Отговор #1173

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
На кое име е резервацията...

На Николай Димчев

Октомври 07, 2021, 23:02:41
Отговор #1174

Активен USfan

  • Публикации: 10811
           Радвам се, че се видяхме с дошлите приятели и колеги ретрофенове, изкарахме си приятно.
И специални благодарности за чудесната почерпка от Ники, по случай защитената поредна научна степен.  :)

Декември 15, 2021, 13:33:23
Отговор #1175

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Днеска се видях с колегата Тони и с нашия приятел и симпатизант на Форума /който много не пише тук, но чете редовно/ бившия председател на БАК Ретро- Владо Топалов.
Та си говорихме с тях, че може да си направим една Коледна среща на СФ пребиваващите членове на Форума.

Тони предлага да си я направим, съобразно тук на практиката, както е традиционно в четвъртък.
А посл. четвъртък на месеца се пада баш преди Коледа, на 23 Декември.
Толкова близо до идването на дядото с торбата с подаръците, настроението предполагам, ще е повече от празнично.  -)

Двамата с Тони и Владо предложиха за разнообразие, да си направим тази Коледна Форумна среща в Чешкия клуб.
Там цените са умерени, даже ниски за такава локация и класическа сграда като тяхната, а месото и бирите са повече от задоволителни.
А и понеже Тони там редовно си прави разни делови и приятелски срещи, го познават добре, и ни гарантира, че и обслужването ще е поне на нивото на хотел Суврета в Сейнт Мориц. :))

Пред и около Чешкия клуб не е толкова зле и с местата за паркиране, така че и за дошлите с коли, особено след 19 часа, все ще се намери място.
Там в района, аз иначе съм добил навика да си паркирам лесно пред оградата и входа на Българо-американската банка, та бих казал, и че и тротоара по протежение на двора им и сградата, след 18 часа също се поизпразва, и може да се спре там.

Та, какво ще кажете за тази добра идея....
Все пак, не сме се виждали вече повече от 2 месеца СФ пребиваващите, та ще е готино да си направим Коледна среща.

Ето и сайта на Чешкия клуб.

https://csklub.bg/

Декември 15, 2021, 15:05:27
Отговор #1176

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Отлична идея, Люси! Ще се опитам да се включа защото ще е супер, предколедно!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Декември 15, 2021, 15:35:55
Отговор #1177

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
В чехите не съм бил от години, а имам такива прекрасни спомени от там....
Как седи въпроса обаче за тия които са врагове на човечеството(не са чипирани и нямат зелен пасаван)  :)

Декември 15, 2021, 15:59:37
Отговор #1178

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3494
Виенският шницел и бирите действително са супер там!

Декември 15, 2021, 21:09:45
Отговор #1179

Активен USfan

  • Публикации: 10811
В чехите не съм бил от години, а имам такива прекрасни спомени от там....
Как седи въпроса обаче за тия които са врагове на човечеството(не са чипирани и нямат зелен пасаван)

Аа, няма проблеми.
Е сега говорих с него, каза, че ще сме в отделна зала, и ще сме нещо като частно парти, и за 1-2-3 души без сертификати, няма никакъв проблем.
Само да си изключат тел, ако има проверка, и да кажат, че скановете им на сертификатите са в паметта на тел им, и са им паднали батериите, и затова не може да ги покажат.  :))
Но и предвид че ще сме в отделна зала, проверяващите от МВР надали ще ги пускат при нас, ако баш пък тая вечер мине някоя проверка там, което се съмнявам... ))

Тони само уточни, да пишем тук официално в следв. дни, кой възнамерява да идва, и с колко души евентуално придружен.
Това, че той да знае все пак приблизителния брой на гостите, за да направи резервация и подготовка за толкова души.
Специален негов гост ще е и нашия приятел Марио, който има автокъщата за търговия със соц. коли- МариоМ5, която е известна на доста от нас, предполагам.
« Последна редакция: Декември 15, 2021, 21:30:02 от USfan »