Автор Тема: Софето  (Прочетена 408018 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 09, 2013, 20:52:08
Отговор #440

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Тая писта нали е на гърба на Техническия, че май и до зимния някъде имаше писта.

Ами условно казано е на гърба на ТУ. Иначе е доста далече от него.
Най лесно се стига, като минеш покрай Дианабад басейна нагоре по гол булевард, и все нагоре, до кръстовището с бул. Насър.
И като пресечеш бул. Насър, и веднага вдясно на пътя ще я видиш, както и ресторанта и.
А ако искаш да паркираш в двора, караш малко по-нагоре, по булеварда, и влизаш в един двор, малко отстрани на пистата.  :)

Януари 09, 2013, 21:13:55
Отговор #441

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Люси, стига обърква хората с тия ретро имена на улици от времето на соца - няма вече бул. Г.А. Насър, има Г.М. Димитров  :) Ако го търсите в bgmaps - точно след кръстовището с ул. Н. Габровски се намира. Между другото и според мен тази кръчма е по-добра идея за лятото - може да се комбинира с картинг драйв.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 09, 2013, 22:11:17
Отговор #442

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1875
Ресторанта се казва Фемили и се намира на спирката на 94 след кръстовището на Бул.Г.М.Димитров и началото на ул Акад. Ст.Младенов,посока Ст.град.Няма как да я сбъркате.Няма нищо с Рацинг-мацинг и тем подобни простотий, най обикновен ресторант си е...! Поздрави :)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Януари 10, 2013, 15:04:10
Отговор #443

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Люси, стига обърква хората с тия ретро имена на улици от времето на соца - няма вече бул. Г.А. Насър, има Г.М. Димитров  :) Ако го търсите в bgmaps - точно след кръстовището с ул. Н. Габровски се намира. Между другото и според мен тази кръчма е по-добра идея за лятото - може да се комбинира с картинг драйв.

хм, ами аз не виждам, за чий --уй им беше да го прекръстват Насъра.  O:-)
То първо по соц. време тоя булевард си имаше друго име, а не Насър.
Насър го прекръстиха през 90-те.
А после що го махнаха като име, не знам.
Гамал Абдел е бил патриот и републиканец, и ама в никъв случай не е бил комунист, нито дори социалист. :)

А улицата Габровски май е от другата страна, и е Т-обр. свършваща срещу Пистата.
По нея ако се ходи навътре в махалата, и се стига до гърба на паркинга на Софавто.  ;)

Януари 10, 2013, 15:34:40
Отговор #444

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Габровски е тая, дето идва откъм Дианабад... еех, май ще се наложи все пак да дойда поне за малко в началото да упътвам заблудилите се :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 10, 2013, 15:35:18
Отговор #445

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
Там сме

Януари 10, 2013, 18:40:32
Отговор #446

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Габровски е тая, дето идва откъм Дианабад... еех, май ще се наложи все пак да дойда поне за малко в началото да упътвам заблудилите се :))

ееех, ела де, хааайде каниме те...  :))

Януари 11, 2013, 09:44:08
Отговор #447

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Противно на очакванията, този ресторат е едно от най-приятните и подходящи места, на които сме ходили.
Екстра беше.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 11, 2013, 10:47:48
Отговор #448

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
ееех, ела де, хааайде каниме те...  :))
Хубаво ме каните, ама вчера целия ден си оставих акумулатора да се зарежда и накрая ме домързя да го монтирам привечер по тъмно... така че остава другия път да я бистрим с теб далаверата с двд-тата  8)) Щом е било хубаво, може да се повтори пак там, а които искат да гледаме отзад в халето предполагам трябва да идем в малко по-ранен час още в работно време...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 11, 2013, 20:21:14
Отговор #449

Неактивен TsvetanVR

  • Публикации: 21
На мен определено ми хареса. :)
Една от много много малкото срещи на дадена общност, на която да не се чудя "Абе к'во правя тука с тия...."  :))
Мястото също беше супер, представях си го в доста по-различна светлина. Пицата беше чудесна, а и останалото, предполагам, също е било на ниво. :)


п.п. Само имената дето не ви запомних. Имам си проблем с помненето на имена като цяло...на момичетата трудно ги запомням от първия път...хаха :D Нищо, следващият път пак ще се запознаем...  :-[ ::) ;)