Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1224182 пъти)

0 Потребители и 23 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 03, 2015, 10:34:05
Отговор #1960

Неактивен ivo919

  • Публикации: 141
  • 85трабанта и половина
не е на пищова със сигурност на бат петьо тонков е преди време беше качвал едни други мерцове от едно село те пак маи са негови

Февруари 03, 2015, 10:57:40
Отговор #1961

Активен USfan

  • Публикации: 10840
Дааа, мой пропуск е да отбележа, че е 560 SEL  C:-)
Имам подозрения, че е на един мутрафон - ДДС-ар - сводник и прочее живущ там, вися малко из затворите и караше някакви грозни Лексъси от средата на '90-те, както и една странна корейска лимузина от началото на тоя век с малко прозорче м/у предните и задни врати :) Все някакви такива големи и странни коли. Но не съм сигурен дали е негова ...  с други думи наистина не знам на кого е :)
п.с. преди години там живя и Митьо Пищова ...

Хаха, определено тия гадни джанти, ако и да не са с голям диаметър, седят прилично пимп /е, пимп по български де  :))/ на иначе такава класическа Пура.
А тая Корея лимузината за която говориш, най-вероятно е била Санг Йонг модела- Чеърмен.
От нея в края на 90-те години БГ вносителите на Деу, преди да им затворят у нас представителството, навнесоха поне няколко броя точно в удължената версия.

Тая гнусотия приличаше на нещо като удължен близнак на /но още по-грозен и от оригинала/ в140 седан и точно имаше удължение между двете врати. 

Февруари 04, 2015, 01:45:04
Отговор #1962

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18170
  • Йордан Георгиев
не е на пищова със сигурност на бат петьо тонков е преди време беше качвал едни други мерцове от едно село те пак маи са негови

ааа сещам се ... едни от едно село преди П.Тръмбеш по пътя за Русе ... една 7-ма серия Е23 и един Мерцедес W116 :)

А тая Корея лимузината за която говориш, най-вероятно е била Санг Йонг модела- Чеърмен.
От нея в края на 90-те години БГ вносителите на Деу, преди да им затворят у нас представителството, навнесоха поне няколко броя точно в удължената версия.

Тая гнусотия приличаше на нещо като удължен близнак на /но още по-грозен и от оригинала/ в140 седан и точно имаше удължение между двете врати. 

Дааа точно ето тая гнусотия с щампа на малкото прозорче  ::)


Февруари 05, 2015, 14:19:24
Отговор #1963

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18170
  • Йордан Георгиев
Един доста запазен Jazz, който собственикът си поддържа и подменя всичко с оригинални части.




Февруари 07, 2015, 01:01:14
Отговор #1964

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Симпатично сити ,жалко ,че не е турбо версията.

Ето малко от архива.Порша по спомен го свалиха от употреба в полицията ,понеже се разходжали насам натам с него и го ползвали като личен автомобил  :D Това са слухове ,не знам до колко е вярно.




Февруари 07, 2015, 07:49:35
Отговор #1965

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141

Ето малко от архива.Порша по спомен го свалиха от употреба в полицията

Вчера ги засякох с Volvo T6 AWD, знаят какви коли да конфискуват ;)
we all have wings, but some of us don't know why

Февруари 07, 2015, 11:34:27
Отговор #1966

Активен USfan

  • Публикации: 10840
Вчера ги засякох с Volvo T6 AWD, знаят какви коли да конфискуват ;)

Хм, ама по Варна ли си го засякъл да се движи?  :D
Въпреки Соф. му табели гледам, че на стената дето го е снимал Дидо, има надписи за резервирани места с Варненски рег. номера.
А това еС80 Волво дето казваш с него, и то ли е било бяло-синйо боядисано и с лампи?

Февруари 07, 2015, 13:33:40
Отговор #1967

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Порша си е беше за ползване от Кат Варна и го търкаляха няколко години активно. Сега като се сетя съм го засичал къде ли не, от курортни комплекси до кварталния магазин пред нас  :D И аз бих искал такава служебна кола хаха.

Още по темата  ;D Кой ще плаща окачването на тази спортна количка, покачена върху бордюра, риторично питат варненци

http://www.bnews.bg/article-59648

,,Според други пък интересно е

колко ще струва ремонта на бюджета на МВР, ако водачът я повреди при слизането от тротоара,

тъй като клирънсът й е доста нисък.  ''

Февруари 07, 2015, 13:48:57
Отговор #1968

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18170
  • Йордан Георгиев
Еми то как да се справят с варненските JDM рейсъри, ако не с класна бегачка  O0

Февруари 07, 2015, 19:23:05
Отговор #1969

Неактивен boykoff

  • Публикации: 289
Порша си е беше за ползване от Кат Варна и го търкаляха няколко години активно. Сега като се сетя съм го засичал къде ли не, от курортни комплекси до кварталния магазин пред нас  :D И аз бих искал такава служебна кола хаха.

Още по темата  ;D Кой ще плаща окачването на тази спортна количка, покачена върху бордюра, риторично питат варненци

http://www.bnews.bg/article-59648

,,Според други пък интересно е

колко ще струва ремонта на бюджета на МВР, ако водачът я повреди при слизането от тротоара,

тъй като клирънсът й е доста нисък.  ''

Това Порше едно време си беше в София, ползваха го за пилотна кола по кортежи и Охранителна Полиция също. После се появи в Благоевград, караха го и тук няколко месеца, сега е във Варна... Явно е нещо като награда за Службарите!!! Интересното е, че при тая зверска експлоатация, колата си е в кондиция, за разлика от Опелите... Освен Поршета да им купуваме...  ;D