Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1227552 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 07, 2015, 19:40:05
Отговор #1970

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Еми то как да се справят с варненските JDM рейсъри, ако не с класна бегачка  O0
Това е автомобил по повеля на книгата! :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Февруари 10, 2015, 19:10:03
Отговор #1971

Неактивен Иво_csl

  • Публикации: 123
За колегата didotooo


Февруари 10, 2015, 21:21:37
Отговор #1972

Активен USfan

  • Публикации: 10848
А, я гледай ти, това е една къса база 300 атмосферен ЗетХ, дето преди 12 години го продадоха една автокъща, беше внос от Сащ.
Хм, като гледам му са му блокирали отворени механизмите на фаровете.

А тая стара сграда зад него, не е ли на някоя улица по преките на Васил Левски булеварда, там да си го снимал?  :)
Прилича ми по ретролампите на осветлението да е някъде по ул. Славянска или ул. Иван Вазов, ма сигурно греша де. 
« Последна редакция: Февруари 10, 2015, 21:24:24 от USfan »

Февруари 10, 2015, 22:17:47
Отговор #1973

Неактивен Иво_csl

  • Публикации: 123
А, я гледай ти, това е една къса база 300 атмосферен ЗетХ, дето преди 12 години го продадоха една автокъща, беше внос от Сащ.
Хм, като гледам му са му блокирали отворени механизмите на фаровете.

А тая стара сграда зад него, не е ли на някоя улица по преките на Васил Левски булеварда, там да си го снимал?  :)
Прилича ми по ретролампите на осветлението да е някъде по ул. Славянска или ул. Иван Вазов, ма сигурно греша де.
Всъщност е в паркинга на полиграфията на Цариградско  :).
Нямах особено много време да я огледам хубаво но това което видях е че е с много хубав наскоро реставриран (според мен ) Светло бежав салон :)
« Последна редакция: Февруари 10, 2015, 22:21:02 от Иво_csl »

Февруари 11, 2015, 01:28:07
Отговор #1974

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Направо ме преби с големия камък  :D
Страшно много ти Благодаря ,че си отделил време да я снимаш, не знаех за нея.
Ако някой попадне пак на нея ,моля за повечко снимки ,не се вижда всеки ден Z31 във България  >:D
Гледам е фейслифтовата след 86 та. Люси викаш е 2 + 0 варианта? Много добра линия има тая кола и стойка. Мисля ,че е и тарга модификацията. Иначе относно механизмите на фаровете,Люси ако си спомняш модела има и отделно копче за отварянето на фаровете без значение дали светят или не.Възможно е да е оставено включено. Аз на моя му разкачих една букса и сега мога да си светвам фаровете и като са свалени долу,че иначе прилича на жаба хаха. Отделно като съм в настроение вадя и една букса точно зад самия фар и като давам светкавица за знак и колата намига с единия само хаха  :D



И така и така стана тема за Z във България и тук да се похвалим със страхотната статия на Люси .За зетките във България и обърнатото внимание на нашия клуб.


Февруари 11, 2015, 10:27:56
Отговор #1975

Активен USfan

  • Публикации: 10848
E, радвам се че ти е харесала статията.
Твоя 300 даже, така по спонтанно желание на фоторедакторите, фигурира на най-много снимки, от спрямо другите БГ Зет Нисани и Датсуни.   :D
А за фаровете да, вярно че и както при Порше 924/944 може да ги оставяш вдигнати, ама при Поршетата и примерно при мойта Проба, това става просто с една друго позиция на главния шалтер на светлините.
Иначе много хитро, хаха, да сваляш и качваш само единия.  :))

А този сивия, да, тарга е, и е лифтовия пост 1987 година модел.
Странно, ако са го претапицирали.
Едно време беше с много хубав черно сив оригинален плушен салон.
Иначе като динамика си е малко по-слаб от Дидовия, щото е катализиран.
Поне така помня като го карах в автокъщата през 2003, малко мудничък ми се видя.

Ха, да бе, това е дизайна на стените на сградата на Полиграфския комбинат, как не можах да я позная.
Ами аз чат-пат минавам оттам по локалното на Цариградско шосе, та другия път като мина ще спра, и ако е там, ще му направя повече снимки.
А тоя Нисан отпред на паркинга от към Цариградското ли го снима, или отстрани някъде на сградата, те май и отстрани, от към една уличка, имат един голям паркинг?

Февруари 11, 2015, 12:09:13
Отговор #1976

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
Люси, ся трябва да почерпиш за "тлъстия" хонорар :))
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 11, 2015, 19:14:34
Отговор #1977

Неактивен Иво_csl

  • Публикации: 123

Ха, да бе, това е дизайна на стените на сградата на Полиграфския комбинат, как не можах да я позная.
Ами аз чат-пат минавам оттам по локалното на Цариградско шосе, та другия път като мина ще спра, и ако е там, ще му направя повече снимки.
А тоя Нисан отпред на паркинга от към Цариградското ли го снима, или отстрани някъде на сградата, те май и отстрани, от към една уличка, имат един голям паркинг?
Паркинга е вътрешен влиза се отстрани на уличката , аз бачкам там и просто първия път който го видях бързах малко повече , но днес имах време в почивката и той  (макара и на друго място паркиран) беше там та направих още 3 бързи снимчици (доста лоши)




Февруари 11, 2015, 21:10:15
Отговор #1978

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Еййй Благодаря ти ! Салона добре изглежда ,макар и неоригинален. Като цяло купето наистина е много запазено. Интересно защо собственика никакъв не се е появявал по автофоруми.

Февруари 12, 2015, 00:27:13
Отговор #1979

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18191
  • Йордан Георгиев
Интересно защо собственика никакъв не се е появявал по автофоруми.

Защото всички знаем какво става по автофорумите на определени марки (най-масовите). Може и да се е появявал, но тайно ... и ти сам знаеш, че като притежаваш такава кола не си струва да си в нашенски автофорум, а по-скоро ще надзърташ в ebay за резервни части или из немски и английски форуми ;)
п.п. аз един ден, ако си сбъдна мечтата за Alfa 147 GTA 3.2 V6, повярвай ми, че в бг Алфа форума ще е последното място, на което бих се появил и показал ;)
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 00:29:35 от dan4oteto »