Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1214337 пъти)

Wartburgman и 12 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 30, 2019, 18:20:41
Отговор #2930

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев

Май 01, 2019, 14:26:45
Отговор #2931

Неактивен stst1

  • Публикации: 24
Много добре изглежда ! С удоволствие бих покарал такъв бус. Възможно ли е да е същия от страница 192 на тази тема?


https://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,1454.1910.html

Май 01, 2019, 15:30:48
Отговор #2932

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Много добре изглежда ! С удоволствие бих покарал такъв бус. Възможно ли е да е същия от страница 192 на тази тема?


https://www.classiccar-bg.com/index.php/topic,1454.1910.html

Да, май е същият ... че даже на 99% съм убеден, само трябва да потърся в архива да сравня рег. номера.
Как го изрови?? 4-5 години назад в темата :) Като гледам къде съм го снимал тогава, се сещам, че преди много висеше на това място, но по-късно изчезна.

Май 01, 2019, 20:53:15
Отговор #2933

Неактивен stst1

  • Публикации: 24
Случайно я открих. Интересувам се от закупуване на Транспортер или Каравел Т3 и докато проверявах форума за мнения попаднах на двете снимки!

Иначе - поздравления за чудесната скаутска работа, която вършиш! Аз я намирам за полезна за читателите тук.


Май 01, 2019, 21:02:33
Отговор #2934

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
...поздравления за чудесната скаутска работа, която вършиш! Аз я намирам за полезна за читателите тук.

Присъединявам се, Данчо е за награда!!!

Май 02, 2019, 01:29:08
Отговор #2935

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Случайно я открих. Интересувам се от закупуване на Транспортер или Каравел Т3 и докато проверявах форума за мнения попаднах на двете снимки!

Иначе - поздравления за чудесната скаутска работа, която вършиш! Аз я намирам за полезна за читателите тук.

Присъединявам се, Данчо е за награда!!!

Благодаря :)
Просто съчетавам полезното с приятното ... нещо като хоби да снимам + любовта към автомобилите  :D
Арсенал от снимков материал имах още преди да науча за форума и присъединя в него ... след по-малко от две седмици ще се навършат 8 години.

Май 02, 2019, 14:32:44
Отговор #2936

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Да, Данчо качва страхотни коли, за което и аз сърдечно му благодаря.

Аз лично също си търся максимално хубав на кондиция такъв пътнически Каравел Т3, ама се интересувам само от окомплектация- плюш салон, препоръчително син, зелени стъкла, воден боксер 2 или 2.1 литра мотор, и отн. редкия фабричен климатик.  ;D
Препоръчително, но не задължително, е и да е с фабричен на отенък средно, тъмно, или светлосин металик, като Велико Търновския.

Ако някоя такава изпадне, подавайте инфо, ще съм наистина благодарен.
Е, сега и някоя сериозно хубава и неамортизирана Вестфалия Т3 с воден боксер мотор, някой ако дава за не много над 10 бона в лева, също съм фен за закупуване...

Малко развитие за 6 литровия Джаг ХЖ12, с рег Номер С-0001- нещо си, дето е с редкия при ХЖ40 боди, 12 цил мотор.
Гледам го тия дни пред КАТ, се мести в двора на новата сграда там наблизо, на Министерство на културата.
Та, предвид че собственика все взима хубави централни места по двора на Министерството, и предвид на големината на кубатурата на мотора, бих предположил, че той е някой зам-министър, или поне директор на дирекция. O:-)

Ако случайно собственика на Джага чете и гледа тука темата, и реши да си продава иначе грозноватия на боди ХЖ40, да ми пише, имам сериозен интерес към купуване, основно разбира се, поради версията на мотора.
Е, и само ако колата е в доста добро общо състояние.
Ако се гледа по джантите и други дребни детайли, като кривките на двата ауспуха, изглежда да е оригинален ХЖ-12 модел колата.



« Последна редакция: Май 02, 2019, 14:36:48 от USfan »

Май 10, 2019, 09:03:29
Отговор #2937

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Тази сутрин засякох ей тва кабрио, в много добро състояние на външен вид, хубави джанти и ел. стъкла. Жалко, че не успях да го снимам отстрани

we all have wings, but some of us don't know why

Май 10, 2019, 11:31:25
Отговор #2938

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Случайно я открих. Интересувам се от закупуване на Транспортер или Каравел Т3 и докато проверявах форума за мнения попаднах на двете снимки!

Иначе - поздравления за чудесната скаутска работа, която вършиш! Аз я намирам за полезна за читателите тук.

Аз пък в кв. Лозенец засякох една интересна кемпер версия на Т3 - Profi. Не ми беше удобно да снимам, понеже собственикът беше вътре и сигнализираше припряно с клаксона, явно чакаше пътниците... ето примерна снимка дори в същата разцветка.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Май 10, 2019, 14:33:29
Отговор #2939

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
Люси, ето ти един позанемарен външно х300 12цил :)   под 7к лева ще го даде на 100%

https://www.cars.bg/offer/c3071349