Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1225175 пъти)

0 Потребители и 13 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 05, 2022, 08:38:17
Отговор #3600

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Заслужава да и се обърне малко внимание , дори и реплика . Изглежда доста интересно .

Септември 05, 2022, 21:24:21
Отговор #3601

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470
Бих бил любопитен, какво ви навежда на мисълта, че е реплика?
 Има един ентусиаст,  точно от Белене , работи в Дубай и май има най богата колекция от оригинални стари AMG екземпляри и части за тях

Септември 05, 2022, 21:49:59
Отговор #3602

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Велико Търново


Готин Сънбърд, а дупката за АГУто как са я набили в десния калник отзад, готско...  O:-)

Ето няколко Янга и от мен, снимани през юни в София.
Белия Стелт, зеления 93 Аеро, и сивия 350 Зет, всичките са снимани от мен, паркират и гаражират в района до Мед. Академия квартала.

Сините Голф 1 кабрио и Миата 2 ген пък са на колегата Владо Топалов, това лято той и сина му си ги подкараха с кеф, след 2 годни правене на Голфа и 1 година козметики по Маздата.






















« Последна редакция: Септември 05, 2022, 22:16:17 от USfan »

Септември 05, 2022, 22:03:18
Отговор #3603

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18175
  • Йордан Георгиев
Готин Сънбърд, а дупката за АГУто как са я набили, потресаващо...  O:-)

Ето няколко янга и от мен, снимани през юни в София.


За Сънбърда си мноооого прав  :))

А снимките на Аудито Кабрио със заличените габровски номера са мои  :)) бях го видял и снимал миналата година март месец в Пловдив и споделих тук, но може и снимктие ми да са се появили и в някоя група из фейса ... за което нямам притенции за авторски права  :)) :)) :))
Между другото тази вечер се появи обява в една от ретро групите из фейса, че въпросното Ауди Кабрио, което явно се оказа, че е с 2.6 V6 мотор се продава и то самоз а скромните 5 500 лв  :o Тъй, че ако искаш можеш да стреляш там  ::)
Между другото и на зеленото Ауди Кабрио със софийски номера е моя снимката, но то пък беше в Габрово  :)) :))

А Сиерата XR4i къъърти мивки  :o :o :o

Бих бил любопитен, какво ви навежда на мисълта, че е реплика?
 Има един ентусиаст,  точно от Белене , работи в Дубай и май има най богата колекция от оригинални стари AMG екземпляри и части за тях

оооо колега и на тези бенцове попаднах  ;D малко по-късно ще ви покажа два от тях, иначе пича има гараж с още други интересни Бенцове, които си е внесъл от Дубай. Пряко не съм се срещал с него, той май още е там, но с един негов приятел, който съхранява две интересни 190-ки и една Вектра А 4х4.

Септември 05, 2022, 22:18:34
Отговор #3604

Неактивен USfan

  • Публикации: 10842
Ах, Данчо, забавно.
Тия всичките с Ауди кабриота бройките снимки съм ги сейвнал от Групата Ауди Купе-кабрио по Фейса, някой там ги е препоствал от теб.  :)

Ауди кабриото и аз го видях за 5500 лв на цена, но поне ако се държи на цената, ще е една идея по-скъпо за да го взимам за сина за първа кола.
А и тия ранните Ве-6 мотори на Ауди са леко капризни за обслужване и експлоатация, а тая коа била вече на над 200000 км. пробуег.
Но най-вече, ако му взимам кабрио на малкия /то сега през идващата есен и зима ще е най-добре да се купува, че търсенето тогава спада, предвид на сезонността/, задължително искам да е кабрио модел с поне някакви налични или изскачащи отгоре дъги за безопасност, като тия зад задната седалка при Бенцовете ЦЛК, и БМВ Е46 кабрио.
То май и Е36 кабрио имат такива изскачащи подглавници-дъги, но при тях още са опция, и далеч на всички Е36 ги имат.

Като спомена ХР4-ката, ето и още няколко тематични с нея снимки.
Добавения Мустанг 3 ген е с базовия 2.3 литра Пинто мотор.
Тази 6 цил. Сиера ХР4и, е собственост на съсед на Стенли от жк. Хиподрума, и се кара вече от над 20 години там.






« Последна редакция: Септември 05, 2022, 22:34:24 от USfan »

Септември 06, 2022, 01:13:59
Отговор #3605

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18175
  • Йордан Георгиев
Ауди кабриото и аз го видях за 5500 лв на цена, но поне ако се държи на цената, ще е една идея по-скъпо за да го взимам за сина за първа кола.
А и тия ранните Ве-6 мотори на Ауди са леко капризни за обслужване и експлоатация, а тая коа била вече на над 200000 км. пробуег.
Но най-вече, ако му взимам кабрио на малкия /то сега през идващата есен и зима ще е най-добре да се купува, че търсенето тогава спада, предвид на сезонността/, задължително искам да е кабрио модел с поне някакви налични или изскачащи отгоре дъги за безопасност, като тия зад задната седалка при Бенцовете ЦЛК, и БМВ Е46 кабрио.

CLK-то Кабрио мисля е мнооого добър избор и последно време изскачат готини кабролети на сравнително добри пари.


Белене

Ето и въпросните 190-ки от Белене.

Първата с раздувките и мисля BBS-optik е японка, която явно е отишла в Дубай, а след това у нас, а втората е оригинална 2.3-16






Септември 06, 2022, 17:33:10
Отговор #3606

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18175
  • Йордан Георгиев
Русе

Ксантия в интересен спортен пакет и джанти, но за съжаление малко поизоставена ...




Септември 12, 2022, 23:22:41
Отговор #3607

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18175
  • Йордан Георгиев
Велико Търново






Септември 16, 2022, 00:37:57
Отговор #3608

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18175
  • Йордан Георгиев
Разград


Септември 16, 2022, 23:42:48
Отговор #3609

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18175
  • Йордан Георгиев
Трявна