Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1214080 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 28, 2012, 19:34:37
Отговор #910

Неактивен Countach

  • Публикации: 768
BMW 320CI  '04

Септември 28, 2012, 21:39:35
Отговор #911

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Делтата Интеграле е абсолютната красавица!!! Ако я видя на живо може би ще ми проличи от към чатала ... като на тинейджър с първо гадже  O:-)
А тази въшка City Turbo не ми се мисли какво е да я караш  >:D като картинг количка ще е с тези 100 кончета :) Това си е истинска находка за нашите географски ширини!

Септември 28, 2012, 21:45:49
Отговор #912

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ах да делтата като я снимах и ме питаха ще я пускаш за продажба ли?  :)) За секунда ми стана едно хубаво такова представих си че е моя хахаахаа  :D :D  Много  е яка наистина не съм я виждал до сега. Иначе Тая щилка хондата направо цепи с трима човека вътре как набира лудница е ххах

Септември 28, 2012, 22:18:44
Отговор #913

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Тая Ланчия и аз съм я срещал, паркира веднъж близо до офиса в който работя и изкочиха три пишлемета от нея. Тая Хонда нещо не ми харесва, това че е турбинирана не ми е достатъчно за да наливам пари в нея :) но пък ако ти си я харесваш и я превърнеш в това което ти искаш би било супер :)

Септември 28, 2012, 22:44:12
Отговор #914

Неактивен Sancho

  • Публикации: 127
  • Москвич 412, 434
164 3.0 V6 1990г.




Септември 29, 2012, 18:33:58
Отговор #915

Неактивен simeon40

  • Публикации: 266
didotooo Това е Хонда Сити Турбо 1. Турбо 2 версията е със 110 коня като разликата с турбо 1 е малко по-голямата турбина и наличието на интеркулер. Един приятел кара точно Сити Турбо 1 и ако не ми се беше развалила картата на телефона щях да кача клипче на неговото как му дава газ, точно като турбо прахосмукачка е  :D Това червеното сити май беше на съпруга на лелята на неговия бивш работодател. Интересното при червеното е оригиналното радио, което вървеше с оригинален усилвател и хартиени клариони отзад. Дълго е 3,4 метра - 2 сантиметра по-късо от Деу Тико. Ако се оставят задните седалки багажника може да побере единствено и само един среден сак. Оригиналните джанти са 12 цола, а оригиналната ширина на гумите беше към 135  :D Та Ситито на моя приятел е черно и освен тези 2 ситита има още едно Турбо 1 на един майстор в КРЗ-то. Та моя приятел наскоро му направи гражданска и вторник ще ходи на технически, защото 1 година не го беше карал заради финансови причини. Махнал му е всички пластмаси и емблеми и има само две седалки отпред. Вътре е изключително тясно и въпреки дръпнатата максимално назад седалка пак е адски тясно и като ме вози и иска да вкара първа ако не си дръпна крака лоста ще влезе под него  :D Скоростта в него се усеща страхотно, имаш чувство че излита, обаче като застанахме за една гонка направо го убих с една кола която е 12сек. до 100. Тогава беше с някакъв филтър за климатик за въздушен защото нямаше оригинални за него и сега като е с моя стария K&N конус не знам как ще е казват, че се е отпушила  :D

Извинете за фермана който написах за тая количка, малко се отнесох. И наистина - много е грозна

P.S. Вторник ако правите среща на заведението до Спортна зала отвън с дървените пейки до Димят може да го надъхам да минем да го видите на живо ако не е зает
« Последна редакция: Септември 29, 2012, 18:37:12 от simeon40 »

Септември 29, 2012, 20:00:43
Отговор #916

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Да знам че е сити турбо 1 ,двойката е бодикит. Иначе ако имаш снимки качвай! Това черното пак ли е JDM ?  Между другото се продава това червеното предполагам към 700 лв ще му е цената. Аз се отказах от него поради причината ,че не мога да поддържам две коли. Иначе е идеалната дейли драйв машинка. Обаче точно за 2 секунди се сгъват задните седалки и можеш да набуташ един хладилник в тоя мъник  :D

Септември 29, 2012, 20:05:25
Отговор #917

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Дидо що се отказа ве мой, а всъщност как ще е идеална сити кола като харчи 12/100 по-скоро си карай галанта бате отколкото тоя бръмбар да те занули за отрицателно време ;)

Септември 29, 2012, 20:18:55
Отговор #918

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Хахахаха абее МАрто за мен 12 /100 е ултра икономична машина  :)) Аз зимата имах рекорд 33 /100 разход  :))

Предпочитам да си оправя галанта малко по малко от колкото две коли на никъде.

Септември 29, 2012, 22:06:04
Отговор #919

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ти и галанта вземи продай та събери някой лев за спортна машина. Като гледам и той няма оправяне  >:D