Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1214803 пъти)

0 Потребители и 15 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 02, 2011, 00:23:35
Отговор #380

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев



Декември 03, 2011, 22:36:08
Отговор #381

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
май май не съм виждал седан версия на този модел Корса, а само на предния преди фейслифта и то седан версия с 2 врати. Изглежда също толкова безумно грозно, колкото и Рено Симбол или 206 седан  ::)




Декември 04, 2011, 00:29:15
Отговор #382

Неактивен Котков

  • Публикации: 661
Тези 4 врати корси са много редки,в София само 1 път съм виждал такава движеща се,и е учудващо запазена,като се има предвид,че корсите и фиестите гният от полъха на вятъра. :))
They call me Polski Fiat 125p 1975r

Декември 04, 2011, 00:42:15
Отговор #383

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Тези 4 врати корси са много редки,в София само 1 път съм виждал такава движеща се,и е учудващо запазена,като се има предвид,че корсите и фиестите гният от полъха на вятъра. :))
Така е, аз не си спомням да съм виждал такава до сега ... а само седан с 2 и 4 врати, но на ето тази - по-ранната версия Корса, която м/у другото е изключително запазена за възрастта си :)




Декември 08, 2011, 22:35:14
Отговор #384

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
5-врат Kadett GSi




Декември 10, 2011, 17:54:14
Отговор #385

Неактивен TurboLover777

  • Публикации: 23
GSI/то .... ех навремето имах,но с 2 врати.Много беше "нервно" за времето си... :)
"A fisherman...always sees another fisherman...from afar."

Декември 11, 2011, 14:38:14
Отговор #386

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
GSI/то .... ех навремето имах,но с 2 врати.Много беше "нервно" за времето си... :)
Еее, то Кадета ГСИ си е силен, това е ясно.
Но, навремето пък, това преди 15-16 години, докато бях студент още в УНСС, една моя даскалка там, имаше Корса като тази горната, от 1-та серия, ама ГСЕ или ГТЕ версия.
Беше бяла, с разни Ирмшерови жълто-сиви ваденки ленти по нея.
Даскалката беше ентусиастка, и я караше юнашки. :))

Тогава пак, вече си бях купил стария Датсун 280 ЗетХ, дето си го пазя още.
Та карах го по-редовно, и като се засичках на старт от светофари, с даскалката ми с тая Корса, там по Студенстски град, на абс. всеки светофар ми взимаше по 10-15 метра, че и после трудно я настигах. >:(
Много ме учудваше тая въшка как върви на ускорение...

Декември 11, 2011, 17:14:59
Отговор #387

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Страхотно Scirocco в прекрасно състояние  8))






Декември 15, 2011, 22:55:39
Отговор #388

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Този младеж го мяркам често в Павлово  :)

Декември 16, 2011, 00:31:29
Отговор #389

Неактивен TurboLover777

  • Публикации: 23
GSI/то .... ех навремето имах,но с 2 врати.Много беше "нервно" за времето си... :)
Еее, то Кадета ГСИ си е силен, това е ясно.
Но, навремето пък, това преди 15-16 години, докато бях студент още в УНСС, една моя даскалка там, имаше Корса като тази горната, от 1-та серия, ама ГСЕ или ГТЕ версия.
Беше бяла, с разни Ирмшерови жълто-сиви ваденки ленти по нея.
Даскалката беше ентусиастка, и я караше юнашки. :))

Тогава пак, вече си бях купил стария Датсун 280 ЗетХ, дето си го пазя още.
Та карах го по-редовно, и като се засичках на старт от светофари, с даскалката ми с тая Корса, там по Студенстски град, на абс. всеки светофар ми взимаше по 10-15 метра, че и после трудно я настигах. >:(
Много ме учудваше тая въшка как върви на ускорение...
Това си е малък самолет! Знам за к'во иде реч... :) Навремето имах едно гадже от Младост та тя имаше едно Дайхацу Шарад а под капака имаше една безумна конфигурация и любимо занимание и беше да се реже по светофарите.Силен мотор и леко купе.. и ефекта е налице! Между другото ние с теб сме от "една порода" (то всъщност всички в този клуб де... ама за Х'американските коли иде реч) навремето докато още бях в БГ имах (за кратко) Форд Маверик и му бяха насадили Волгов двигател. В последствие карах известно време Шеви импала (купих я от Кършев -Иван/Доктора) от Борово 92/ра година това... Бях си за малко в БГ. Сега тук (Исраел) имам Триумф Спитфайър 64/ти набор и корвет /71г. Та корвета ми е "чекията за душата". Скоро ,ще прехвърля снимки от камерата и другия компютър и,ще им направя презантация тук. А и ,ще ви запозная със тукашния ни Ретро клуб:Джерузалем Моадон 5"
"A fisherman...always sees another fisherman...from afar."