Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1214080 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 18, 2011, 14:59:09
Отговор #400

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хм, този НюЙоркър по-редовно седи пред едни магазини за резевни чсти на ул Козлодуй в София.
И по бул Хр Ботев съм го виждал.
Бъзикано му е нещо серийното ниво регулиране отзад, защото седи бая щръкнал.  :))
А преди години, някакви клети сутенйори по Студ град, хахах, O:-) караха един доста измъчен бял НюЙоркър, ама май с 3,3 мотор Крайслеровия.
Оня белия направо задницата му се влачеше буквално по земата, дори да беше празен.

Декември 18, 2011, 20:55:59
Отговор #401

Неактивен Yuri

  • Публикации: 355
Хм, този НюЙоркър по-редовно седи пред едни магазини за резевни чсти на ул Козлодуй в София.
И по бул Хр Ботев съм го виждал.
Бъзикано му е нещо серийното ниво регулиране отзад, защото седи бая щръкнал.  :))
А преди години, някакви клети сутенйори по Студ град, хахах, O:-) караха един доста измъчен бял НюЙоркър, ама май с 3,3 мотор Крайслеровия.
Оня белия направо задницата му се влачеше буквално по земата, дори да беше празен.
той си щръкнал целия,не само отзад.А този белия мисля,че и аз съм го виждал,ама и външно беше май-малко по-различен от този.

Декември 20, 2011, 01:47:35
Отговор #402

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
един Transit Camper от лятото, някъде по транзитното на Бургас ...

« Последна редакция: Декември 20, 2011, 01:49:29 от dan4oteto »

Декември 20, 2011, 17:19:40
Отговор #403

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Хм, този НюЙоркър по-редовно седи пред едни магазини за резевни чсти на ул Козлодуй в София.
И по бул Хр Ботев съм го виждал.
Бъзикано му е нещо серийното ниво регулиране отзад, защото седи бая щръкнал.  :))
А преди години, някакви клети сутенйори по Студ град, хахах, O:-) караха един доста измъчен бял НюЙоркър, ама май с 3,3 мотор Крайслеровия.
Оня белия направо задницата му се влачеше буквално по земата, дори да беше празен.
той си щръкнал целия,не само отзад.А този белия мисля,че и аз съм го виждал,ама и външно беше май-малко по-различен от този.

Хах, вярно че е щръкнал целия... :))
Ужас, сигурно с някви бусови пружини са го оборудвали.
Ами да, белия е още по-луксозен, води се версия 5-то Авеню на Н'Уйоркъра, и имаше винилов покрив над задните врати.

А като стана въпрос за бели коли, това не е Янг, а е по скоро Олдтаймер,. ;)
Но все пак, ми е любим модел.
На снимките е сина ми, с Хералда 13/60 на фена английските коли, нашия приятел Орлин от Елин Пелин.
Джантите са прилично редки за БГ, Волфрейс марка, присадени с фланци на Триумфа. :)

Декември 20, 2011, 18:43:48
Отговор #404

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Триумфа ти е жесток!  :D

Декември 21, 2011, 18:52:54
Отговор #405

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Два янгтаймера от днес, които скоро може да не са за тази тема, а онази тъжната ... особено италианката. Жалко! Много рядко срещам вече Фиат 131 :( Както и прилична Мазда 323 от това поколение ...









Декември 21, 2011, 18:58:19
Отговор #406

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Фиата го засичам от време на време в движение , но изглежда доста изстрадал ... Жалко наистина за него ... Не е лош модел  :)

А Маздата е железен автомобил  >:D Точно това поколения

Декември 21, 2011, 19:16:39
Отговор #407

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Фиата го засичам от време на време в движение , но изглежда доста изстрадал ... Жалко наистина за него ... Не е лош модел  :)

А Маздата е железен автомобил  >:D Точно това поколения
Фиата и аз от време на време съм го засичал, но наистина е яко е изстрадал :(
А в един блок близо до нас има една такава зелена металик Мазда, но с 5 врати. Все я засичам в движение, а като минавам покрай блока я няма и явно е гаражна ... и нищо чудно, защото е като от музея извадена :)

Декември 21, 2011, 20:06:23
Отговор #408

Неактивен ivo919

  • Публикации: 141
  • 85трабанта и половина
междо другото синия фият си го кара собственика там кьдето си го снимал срещу него има гараж и човека изчуква коли викат му бабаджана и си е в реда на нещата да е в това сьстояние нали на маистора колата винаги има какво да и се прави

Декември 22, 2011, 01:09:45
Отговор #409

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
междо другото синия фият си го кара собственика там кьдето си го снимал срещу него има гараж и човека изчуква коли викат му бабаджана и си е в реда на нещата да е в това сьстояние нали на маистора колата винаги има какво да и се прави
еее тоя бабаджан ... да вземе да го поизкърпи и да му метне един сив металик цвят  ;D