Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1214035 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 20, 2012, 23:52:54
Отговор #740

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Ей жалко за алфетата.  :'( Аз уж следя алфа форума ама не съм виждал да се продава такава кола - най-малкото защото е зелена щеше да ми направи впечатление.

ами така ми каза човека, че освен в стандартните сайтове я е обявил и в сайт на алфа ... предполгам е имал в предвид форума, но дали е качвал снимки или само писал два реда някъде, не знам ... а и това е било преди 3-4г ... както и да е, предполагам, че от скрападжийницата не са я хвърлили в пещите, а са се потрудили да спечелят от колата :)

Май 21, 2012, 14:04:43
Отговор #741

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Тази снимка съм я правил през 2007г и от тогава влизам редовно в Алфа форума , но не съм срещал колата също  :-\ Може да е имала проблем с документите както разбирам от думите му , но става за донор ...

Май 21, 2012, 21:02:27
Отговор #742

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Тази снимка съм я правил през 2007г и от тогава влизам редовно в Алфа форума , но не съм срещал колата също  :-\ Може да е имала проблем с документите както разбирам от думите му , но става за донор ...
Никакви проблеми с документите не е имала! Колата му беше единствена и евридейка, а той е бивш военен на доста висок чин  C:-) Просто в един момент и аз се чудех що за ексцентризъм е да си я кара като единствен автомобил при положение, че може спокойно да си позволи нещо друго :) Просто не е успял да я продаде ...

Май 22, 2012, 12:50:29
Отговор #743

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
75-цата с видинските номера съм я виждал в Карлово и я снимах. Нейния цвят според мен е Azzuro Nuvola - което е перления цвят на Алфа 156. Беше много лъскава. Тогава в Карлово попаднах и на една Алфета, която не беше вдвижение вече. Следващия път като минах Алфетата я нямаше :'(

Май 22, 2012, 17:50:42
Отговор #744

Неактивен dragohf

  • Публикации: 137
Една Аскона според собственика е порьчкова или е някаква нулева серия.Интересното е че е 98 год.а модела май се произвежда до 87/88 не сьм сигурен.За опел на тия години е в доста добро сьстояние



Lancia DeltaHF Ex
Lancia Prizma 1.6 Ex
E30 2.8 Drift
E36-328 Купе Ежедневка
124-300TD Работен кон

Май 22, 2012, 23:56:26
Отговор #745

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Има тема за нютаймерите /т.е. по-редки модели произвеждани през '90-те години/!!!
Колеги, нека спазваме една обща подреденост в тоя форум, а не да качваме снимки на някоя кола в първата тема, която видим!
Асконата може да е извън швабско производство ...  :)

Май 23, 2012, 09:56:45
Отговор #746

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Има тема за нютаймерите /т.е. по-редки модели произвеждани през '90-те години/!!!
Колеги, нека спазваме една обща подреденост в тоя форум, а не да качваме снимки на някоя кола в първата тема, която видим!
Асконата може да е извън швабско производство ...  :)

А, поръчкова била, смешник някакъв оня.
 Тоя лифт е точно на посл серия, правена от средата на 80-те, до 1988 година.
Няма и никакви ГМ-бразилски или поне Воксхолски белези, че да говори колата, че е нещо друго от прост стандартен Опел.
Иначе на Асконите на базата, немската фирма Кейнат, правеше през 80-те готини чисти кабриолети.
И даже в БГ имаше 1-2 броя внесени такива през 90-те.

Май 23, 2012, 10:11:33
Отговор #747

Неактивен dragohf

  • Публикации: 137
Да де това е интересното че е произведена 89 според него
Lancia DeltaHF Ex
Lancia Prizma 1.6 Ex
E30 2.8 Drift
E36-328 Купе Ежедневка
124-300TD Работен кон

Май 23, 2012, 19:14:02
Отговор #748

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев

Май 23, 2012, 19:17:20
Отговор #749

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ааа, имаш предвид- 98-ма?
Или е било при писане грешка?
Нали така беше написал- уж 1998?
Как да е, все едно, колата не си заслужава въобще обсъждането.

А ето едни други снимки на по-интересни коли, макар и доста малоформатни.  :))
Покрай повдигане на въпроса от един колега по американсия форум, за наличието на крадени по-редки коли в БГ, се сетих да сканирам някой запазени от мен обяви, на разни основно спортни, Янг и Нютаймери, внясяни у нас през 90-те.
Всичките от тези сниманите които, по едни или други причини съм ги проверявяал документално по разни институции, или при оглед просто физически по съответствие на ВИН номерата, и са се оказали нередовни.

Разбира се, много от тях са обратно изесени в чужбина, или са пререгитрирани уж редовно, или са им изтекли издирванията в суътв 5 и 10 годишни срокове по Интерпол.
Как и да е, наслаждавайте се.  :)
Имам и още снимки на подобни редки, и съмнителни возила в БГ, като другите повечето са вече правени от мен, и са по-големи и по-ясни.
Като ги изровя, ще ги кача и тях.т
Тези специално са рязани от обяви за продавания по разни списания.
Ако за някоя конкретна кола нещо ви интересува, питайте, ще обясня каквото знам.