Автор Тема: Youngtimer-ите в България  (Прочетена 1214040 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 19, 2012, 23:36:51
Отговор #950

Неактивен dragohf

  • Публикации: 137
Сьгласен сьм с всичко казано до тук но моята представа за бегачка не се врьзва с кола с багажник и куфар на покрива
Lancia DeltaHF Ex
Lancia Prizma 1.6 Ex
E30 2.8 Drift
E36-328 Купе Ежедневка
124-300TD Работен кон

Октомври 20, 2012, 01:13:56
Отговор #951

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Лоурайдърите и ратродовете са друго, това е някаква мешавица и имаше друго име, ама не ми е в акъла сега. На Анастас МБ-то е добър пример, че и у нас се завъждат подобни индивиди :D
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 01:59:56 от michev »

Октомври 20, 2012, 11:09:13
Отговор #952

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Нека и аз да се изкажа по въпроса с лоурайдър и ратрод стила или и друг подобен стайл с куфарите и прочее ... Тук не става въпрос за тунинг бегачки или коли с нитрота, а става въпрос за стайл, който сам по себе си придава друг облик на автомобила, но е далеч от мисълта да се рязкаш по светофарите или гониш по магистралите. Това са коли за свободно време и само возене :) С други думи - кола за КЕФ :)
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 11:17:54 от dan4oteto »

Октомври 20, 2012, 19:59:52
Отговор #953

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Нека и аз да се изкажа по въпроса с лоурайдър и ратрод стила или и друг подобен стайл с куфарите и прочее ... Тук не става въпрос за тунинг бегачки или коли с нитрота, а става въпрос за стайл, който сам по себе си придава друг облик на автомобила, но е далеч от мисълта да се рязкаш по светофарите или гониш по магистралите. Това са коли за свободно време и само возене :) С други думи - кола за КЕФ :)
Не вярвам някой да се изкаже по-точно!!!  :)

Октомври 20, 2012, 21:37:23
Отговор #954

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
може и по-точно да се каже де, но както и да е, най-важното е да не се бъркат различните стилове и култури, а за лоурайда повече тук: http://en.wikipedia.org/wiki/Lowrider

Октомври 20, 2012, 23:08:03
Отговор #955

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Нека и аз да се изкажа по въпроса с лоурайдър и ратрод стила или и друг подобен стайл с куфарите и прочее ... Тук не става въпрос за тунинг бегачки или коли с нитрота, а става въпрос за стайл, който сам по себе си придава друг облик на автомобила, но е далеч от мисълта да се рязкаш по светофарите или гониш по магистралите. Това са коли за свободно време и само возене :) С други думи - кола за КЕФ :)
Не вярвам някой да се изкаже по-точно!!!  :)

Еми да нещата стоят както горе написаното казва :)
Значи в Сащ хот-родите, ратрода и лолраида не са просто стил ами начин на живот и то в никакъв случай това не е от скоро !!!
В България тепърва нещата започват да стават реалност около тоя култ  >:D  изобщо няма смисъл предполагам да казвам какви мотори слагат зад океана на машините си, адски много се радвам че и тук (много бавно) но все пак всичко това се случва и дано скоро изкочи нещо интересно ;) 
Джугана го знам иначе и мисля, че е направен доста добре като се има в предвид колко труд, мъки, (много) пари и време е коствало на този който го е направил :)  гледам мотора е  V8 и ми стана интересно от какъв автомобил е той ?

П.П. Пускам и по няколко снимки от трите варианта на преобразуване на автомобилите. Американските автомобили са достатъчно здрави за да издържат спокойно тия модификации особено лолраидерите !!!

Сори за спама в темата но не се сдържах :)
HOTRODS
 


LOWRIDERS



RATRODS












   

 
« Последна редакция: Октомври 20, 2012, 23:13:18 от Chevy »
Classic Cars

Октомври 21, 2012, 01:02:03
Отговор #956

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
само че тия трите последните са си рат-родс, а стила на голфа и мб-то е т.нар. хуудрайд и е поредната безсмислица в опит да има нещо различно... тук-таме има и сполучливи коли, но изгнили кенефи с напукани фарове има навред....

Октомври 21, 2012, 11:14:57
Отговор #957

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Още едно Голфче ... комшийско е от отсрещния блок и тази сутрин го забелязах, че е извън гаража :)
Като изключим надписите GTI ми харесва, а салонът е черна кожа като на по-горния Голф.




Октомври 21, 2012, 11:45:07
Отговор #958

Неактивен peter67

  • Публикации: 762
Аммм и от моя страна ще е малко спамърско, но изкам да попитам нещо което е свързано с Рат-Родите и може би го вълнува всеки който се интересува от тях. Някой ми беше казал, че в България кола която не е с покрит двигател (няма капак) и няма калници няма право да се движи по пътя и само глоби ще отнасяш. А всички знаем, че в другите държави коли от 20-те години като например T-Bucket се движат спокойно по пътищата. Това вярно ли е и въобще някой да разясни  ???

Октомври 21, 2012, 11:58:29
Отговор #959

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Aз лично не знам как седят у нас законово нещата за липсващи калници и капаци при движение.
Иначе удължения Голф 1 с осмак мотор рат род е направо велик, оня от по горната снимка.  :D