Автор Тема: Mitsubishi Galant Σ HT Hardtop CS (1984)  (Прочетена 85131 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 02, 2012, 23:56:33
Отговор #150

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Някакви идеи за хубаво покривало?
Гараж братле ;)

Симпатяга  ;D Абе темата с датсуна замря ,няма ли малко инфо +снимков мат'рял  >:D

Юни 03, 2012, 18:34:49
Отговор #151

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ти моята тема не я гледай, при мен нищо ново, глей тук нещата да се случат, аз с реставрацията още не съм започнал :) Слагам двигателя и я подкарвам че ме сърбят ръцете O0

Юни 04, 2012, 12:14:49
Отговор #152

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Ами аз за това твоята тема гледам  :D Части си намерил ,само време трябва да я събереш. Пък аз постоянно се забавлявам с някакви псевдо ремонти по моята  :)) Ама сега вече е изкъпрена ,оправих и големия гнилоч около парното ,мятам изолацията и събирам салона ,че и мене ме сърбят ръцете  :D

Юни 04, 2012, 20:31:39
Отговор #153

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ами ха дано скоро да я събереш, кувейтците пак са на Златни всеки ден ги виждам минават покрай офиса или по пътя докато отида на работа, сега са с едни пъстри мустанги, големи изроди.

Юни 04, 2012, 20:43:35
Отговор #154

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Еххх големи откаченяци са тия  :D :D Хайде снимай ги като имаш възможност. Няма ли го оня с опасния датсун с решетките на задния джам?

Юни 04, 2012, 21:35:51
Отговор #155

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Ами засега само мустанги засичам, едните синьо-розви, другите, кафеникави, не ги знам къде спят, че да снимам колите им пред хотела. Скоро пък клуб Перла правиха ретро парад, имаше яко ретро машини по Златни O0 O0 O0

Юни 17, 2012, 17:13:48
Отговор #156

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Да кача малко снимки от последните процедури  :) Закърпихме това онова ,изкарах металните тапи от процеса електролиза :)) Абе парите от тая сода каустик направо ме убиват ,влизат през прозорците и започвам да кашлям,че и птичетата спряха да прелитат :)) Голяма отрова е това ,но резултата много ми хареса на една от снимките се вижда преди и след ,няма ГРАМ ръжда! Само ги позачистих и ги пръснах с цинков спрей!







Смених гумените тапи по пода ,че имаше изпокъсани и метнах да довърша изолацията...Ревизирах си моторчето на парното  :)) Сега работи перфектно ,почистих малко боклуци от радиатора му,смених уплътненията по системата на парното и изкарах всички листа и простотии от тръбите му.Всичко измито е монтирано обратно.








Налепих изолация и от вътрешната страна на таблото,че да ми обере вибрациите и на някои пластмаси.

Метнах задна дясна врата ,че нали е удряна ...





Временно е с боя на спрей,че да има някво покритие ,надявам се някой ден да я боядисам най-после.

Изпрах всичките седалки,мокета ,тапицерията по вратите ...









Междувременно си оправих регулатора за осветеност на таблото ,че беше счупен и го смених с този от донора... Една от малкото части които въпреки десния волан паснаха  :D




Сигурно 4 пъти качвам и свалям таблото,просто от толкова кабелаци шанса да забравя нещо да закача е голям :)
И финала...




Юни 17, 2012, 22:13:14
Отговор #157

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
Много хубава работа си свършил перфектно, само не мога да разбера, защо разваляш фацата на колата с тоя смешен волан, сложи си оригинала братле, по-автентична си е с него, лично за мен оригинала си е оригинал, а тоя спортен волан би ходил на някое купе повече O0

Юни 17, 2012, 23:35:38
Отговор #158

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2837
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Еее всичко беше за пробата сега си е с оригиналния ,не бих направил такава цигания  :)) Просто не и отиват такива ,,тунинги'' Волана съм го присадил вече на симулатора  ;D

Юни 18, 2012, 00:15:30
Отговор #159

Неактивен dido

  • Публикации: 48
  • Mazda 929 Coupe HB (1982)
Да, на предпоследната снимка си личи, че е с оригиналния волан - тея дървените цигании и мен хич не ме кефят, още повече че изобщо няма с какво да се върже по интериора на колата. Поздравления за мераклийската работа, става си направо заводска ;)
Oversteer is when the passengers are scared, understeer is when the driver is scared :o !