Автор Тема: Mitsubishi Galant Σ HT Hardtop CS (1984)  (Прочетена 84498 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ноември 03, 2011, 12:04:00
Отговор #30

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
-->>

Ноември 03, 2011, 18:42:52
Отговор #31

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Благодаря за подкрепата имам желанието да я разглобя един ден до последния болт и да я направя още по -добре с качествени материали.Ето малко от ремонтите :


Ноември 03, 2011, 19:11:38
Отговор #32

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Малко снимки и от пода,там беше големия купон  >:D Бях вдигнал колата на тухли и трупчета и разполагах с около 50 см за да вляза под колата с дрелката ... Първо измих с веро и гъба целия под (едвам не се удавих с тоя маркуч там :)),след това изшкурих язвите ръжда. Минах 2 ръце протекта,след това изпръсках 3 спрея подподова защита (някакво шагре на боди).След 3 години не е мръднал и си е така както го направих тогава.Като цяло пода беше добре,като изключим около праговете...Там изрязах гнилото с ножица за ламарина...


Ноември 03, 2011, 22:23:45
Отговор #33

Неактивен Gigabyte

  • Публикации: 191
Ползвай по-добре обикновенна блажна боя ,отколкото Протекта. Има доста недовлни от нея. Ползвал съм я за спирачни апарати и не издържа и половина година ,докато блажната боя държи повече от една година без една язвичка :)

Ноември 04, 2011, 09:55:24
Отговор #34

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Така е .. Ако пак ми се наложи да правя такива процедури ще ползвам нещо друго.
 И аз не съм доволен от нея, и  при мен не издържа на спирачките.
Пода е добре ,но може би защото върху протектата съм пръскал бодито.Новол имат хубави грундове ,мисля когато я разглобя някой ден пак , да я направя с хубав грунд и отгоре автобоя.
Нямах възможност тогава за скъпи материали,но не можех да я гледам как се скапва.Наскоро отворих и калниците и всичко е наред,няма даже язви.
Както се казва консервирах я за известно време ;D Пък и тогава нито можех да китвам,нито имах представа изобщо от автомобили ::)Освен мерак,не разполагах с нищо друго :D


Ноември 04, 2011, 10:05:47
Отговор #35

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Много кофти беше докато свикна да китвам,по няколко пъти правя и развалям детайл докато ми хареса.Вънка беше под нулата и вкарвах калници,врати,капаци директно вкъщи :D Голям купон беше ,пердета ,теракот ... всичко беше в боя.Превърнах стаята в камера за боядисване хахах :D

Ноември 09, 2011, 21:11:36
Отговор #36

Неактивен niki4

  • Публикации: 169
Малко снимки и от пода,там беше големия купон  >:D Бях вдигнал колата на тухли и трупчета и разполагах с около 50 см за да вляза под колата с дрелката ... Първо измих с веро и гъба целия под (едвам не се удавих с тоя маркуч там :)),след това изшкурих язвите ръжда. Минах 2 ръце протекта,след това изпръсках 3 спрея подподова защита (някакво шагре на боди).След 3 години не е мръднал и си е така както го направих тогава.Като цяло пода беше добре,като изключим около праговете...Там изрязах гнилото с ножица за ламарина...
Дидо това мога да го копирам направо едно към едно в темата с Датсуна :D  и като си спомня, че беше декември месец, навън легнал под колата...ама какво да се прави....имаме едно и също "заболяване" ;)

Ноември 09, 2011, 22:22:55
Отговор #37

Неактивен Gigabyte

  • Публикации: 191
Цялостно ли ще я пръскаш и къде ще я боядисваш?

Ноември 10, 2011, 09:27:04
Отговор #38

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna

Дидо това мога да го копирам направо едно към едно в темата с Датсуна :D  и като си спомня, че беше декември месец, навън легнал под колата...ама какво да се прави....имаме едно и също "заболяване" ;)
[/quote]

Хаха така е ! Кефа цена няма! Аз баш на 31 декември  търках с виброшлайфа предния капак  :D

Цялостно ли ще я пръскаш и къде ще я боядисваш?

Определено цялостно,но още не съм решил къде и кога... Проблема е ,че искам да взема хубава боя и лак ,а паричките в момента са дефицит... Знам ,че ще стане друга кола като я боядисам,но нямам възможност за сега...

Ноември 10, 2011, 16:18:17
Отговор #39

Неактивен Gigabyte

  • Публикации: 191
Не бързай ;) Качествените работи стават бавно и с парици. Събери един път парички ,за да стане както трябва ,отколкото после пак да я препръскваш. Знаеш лафа ,че евтиното винаги излиза скъпо и има защо :)