Автомобили > Японски автомобили

Honda CRX ED9

(1/2) > >>

ango:
Tакаа,въпросния картинг го закупих през 2006та година от един човек,който явно думата "обслужване" не е била позната >:( -цялата предница в окаяно състояние,единствено здрави амортесори.....масло незнам от колко хиляди не беше сменено,лошото беше че и той не помнеше :-X,клапани тракаха.....абе думи нямам...направо ме беше жал за колицата,като прибавим и това, че има малко спортен характер-драна до край,вандалската!Иначе колата е с двигател D16A8(D16Z5) 1.6, два разпределителни вала,инжекцион,мощност 124 к.с,фабрично с катализатор(махнат естествено!) и малко снимки:

didotooo:
Аз като я гледам доста запазена ми изглежда :) Сигурно доста неща си сменил... ИЗглежда супер!

ango:
Да,на пръв поглед изглежда добре,но ако се вгледа човек-отмъщението на тенекеджията! :-X Ужасно много уж дребни забележки,боята трябваше да бъде черен мат но "нещо не се матира" каза "приятеля" ми бояджия..... :-X За сега я карам така,като по важно ми е техническото състояние.Сменени са всички тампони по предницата,нови предни спирачни дискове,рециклираха и рейката,но за съжаление сега като я карам и загрее колата-затяга волана :( не знам на какво се дължи това,мн странно..не е хидравлична... ???) Беше поосвежена отвътре,стремя се да запазвам оригиналния вид,до колкото мога....Такива сини километражи,червени "спортни" стелки и подобен "тиунинг" да ги няма!Единствено преден стрът (червен,нисля да го боядисам черен :) ) и филтър        ,конусен съм добавил.

MZ ES:
Очевидно ти е отворила доста работа, но пък си струва! Това е една много готина кола, която и на мен много ми харесва и и има данни да стане класика. Успех в съхраняването й!

didotooo:
Уау ,доста работа си свършил по нея! В аблослютно правилната посока си,изглежда стегната без излишни кичозни тунинги.Двигателя отварял ли си?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия