Общи форуми > Ретро събори и паради

VII-мо Турист Трофи 13-14.08.2011 - Варненски автомобилен събор

(1/6) > >>

engineer:
На 13 и 14 август 2011 г. ще се проведе VII-мо Турист Трофи - Варненски автомобилен събор. С корени заложени през далечната 1938 година ралито ще бъде приятна разходка по източното черноморие.

PVV:
 Колега, дай малко инфо какво точно представлява мероприятието( има ли скоростни отсечки, майсторско , засичане на време и т.н. ) щото мисля да участвам тази година за първи път ,но не знам с моята трудно поврътлива бабичка дали да пробвам. Или може само по маршрута да се пусна и после на банкета...  ;D

engineer:
Колега PVV на ралито ще има изпитания за класиране и точна езда, отделно ако не искаш да си трошиш колата на изпитанията за класиране (като мен) можеш да минеш само на точните езди - там си караш със средна скорост без да зориш автомобила. В тази връзка е планирано на това рали да има отделно класиране за точните езди и отделно за изпитанията за класиране (т.н. майсторско управление-змейки, гаражи, конуси) - това ще се реши на следващите клубни сбирки.

Black Devil 666:
Колегата със рено 5-цата ще бъде ли на състезанието и старта  пред обшината ли ще е ?

engineer:
За колегата е рено 5-цата не мога да потвърдя, ако се е записал ще участва. Старта е пред община Варна в 11:00, събота 13 август.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия