Автор Тема: Гетобластери и друга стара аудио техника  (Прочетена 335008 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 05, 2019, 22:57:00
Отговор #600

Неактивен bisermbrod

  • Публикации: 15
 В сайтовете с обяви е пълно с такива машинки,убеден съм че ще си намериш каквото ти трябва. Всичко което имам е точно оттам. Позволявам си често да вземам и дефектни машини,защото мога да си правя сам доста неща като например малки зъбни колелца и разни такива дреболий...Има и доста здрави класически машини но си струват пари. Успех

Януари 06, 2019, 23:12:58
Отговор #601

Неактивен IvajloBG

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
Предпочитам да не взимам от  сайтове а от хора, които имат и се знае произхода им.

Януари 07, 2019, 08:25:04
Отговор #602

Неактивен bisermbrod

  • Публикации: 15
Ами то и в сайтовете с обяви тези машини идват от хора които имат и знаят произхода им
...търговските обяви си личат отдалеч-най вече с многото предложени еднообразни неща. Когато обаче отвориш всички обяви на даден потребител и там има радиатор "смядово",мигачи за лада,телевизор "пирин" и касетофон sharp със сканирана касова бележка от кореком от 1980 то нещата са ясни...просто малко внимание при подбора и наистина ще намериш каквото ти трябва...вярвай ми изборът е огромен

Януари 07, 2019, 23:02:06
Отговор #603

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Привет банда . Преди няколко години в olx ми попадна обява за Pioneer Component система , но точно тогава нямах финансовата възможност да я прибера ,а ми беше мечта. Отнесе я колегата Ники Корудерлиев - радвам се ,че попадна при фен колекционер. Таа докато бях в Германия при нашите редовно ровех из обявите и ето ,че  се сдобих и аз най-накрая. Малко прекалих и в момента имам 15 компонента :D От лична гледна точка най-голям мерак имам на следващия модел Pioneer Lonesome Carboy.

https://www.youtube.com/watch?v=pLhM6VF-C3g&feature=youtu.be




Та ако някой разполага с такива или подобни компоненти за продажба нека да пише :



« Последна редакция: Януари 07, 2019, 23:09:31 от didotooo »

Януари 08, 2019, 07:56:33
Отговор #604

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Изключително маниашки играчки !
Интересно ми е обаче, след като са по презумпция автомобилни компоненти, как са вграждани ?
Понеже като домашно озвучаване си губят логиката.

Януари 08, 2019, 08:37:49
Отговор #605

Неактивен Nik1600GT

  • Публикации: 1170
... как са вграждани ?
Понеже като домашно озвучаване си губят логиката.

Някак си (са вграждани). И по тази (основно) причина не са ползвани масово. А сега предизвикват определен колекционерски интерес и са по-скоро за домашно слушане.
ПС. Не, че не могат да се вградят. При желание и DJски пулт може да се монтира в колата, разбира се  :).

Януари 08, 2019, 22:40:05
Отговор #606

Неактивен IvajloBG

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
Много станаха търсачите на такава техника..не може да се доберем до нея.Много неща се изпускат в последния момент или са  в много лош вид.Ако някой в този форум може да предложи нещо може да пише.Ще се радвам за помощта.
Относно автомобилно аудио играчки, доста  съм видял.Pioneer  е марка, заслужаваща уважение.

Януари 09, 2019, 08:08:31
Отговор #607

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Привет банда . Преди няколко години в olx ми попадна обява за Pioneer Component система , но точно тогава нямах финансовата възможност да я прибера ,а ми беше мечта. Отнесе я колегата Ники Корудерлиев - радвам се ,че попадна при фен колекционер. Таа докато бях в Германия при нашите редовно ровех из обявите и ето ,че  се сдобих и аз най-накрая. Малко прекалих и в момента имам 15 компонента :D От лична гледна точка най-голям мерак имам на следващия модел Pioneer Lonesome Carboy.

Ехеее бравооо :) Яко си ги накупил :)
Много си си кефя на моите, но такива софт тъч не съм срещал за продажба.

Януари 09, 2019, 21:00:44
Отговор #608

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Виждал съм на снимки вградени в стари ферарита , ламбота , масератита и естествено скайлайни и тн японки. Разбира се повече от 2-3 компонента много трудно могат да се съберат в която и да е централна конзола. Още не мога да се реша да си изработя къстъм таква и да вградя 2-3 броя от тези красоти.
Ники , благодарско . Софт тъч изпадат по-рядко , аз направо ударих джакпота общо съм платил 260 евро за всичките а между тях има върхови като плеъра с music search функция и еквалайзера с тъмния панел. Общо взето само един от тия двата компонента струват толкова. В Германия има пазар за тези антики наскоро отказах 500 евро за тях. Някои от тях ще продам , други ще си оставя и ще търся тонколони . Мечта са ми тези , но единствените за продажба които видях са пак в Германия с цена 2000 лв . TS-X 90 с моторизирани панели - невероятни !






Януари 17, 2019, 22:20:05
Отговор #609

Неактивен 30e

  • Публикации: 478
    • http://opelclub.bg/
Отдавна не съм писал в тази тема, но с щерката сме се разбрали:

Когато с тати останем сами, слушаме гадна упадъчна музика


На гадна корекомска техника



Пием благи питиета/някои от нас сок от бъз/ и пушим benson&hedges  в най-лошия случай


Иначе по темата няма да разказвам надълго и нашироко колко и каква техника съм мъкнал нагоре-надолу, в момента съм с
Грамофони dual 1249, akai ap-003
Декове sony tc-k777, pioneer ct-f700
Колони Cerwin vega a324, Pioneer hpm-60, Canton ct-1000
Усилвател Pioneer Sa-8800 /Ползвам го само за пред/, крайното е Uher Reference MA200,
Тунер Pioneer Tx-608
Cd Sony cdp-590

За под навеса съм с един ресивър Saba 960 с едни малки Braun колонки които си паснаха като шамар на цига**н

Има още много, много, много какво да се желае, но ми омръзна влаченето, покупко-продажбите и най-вече загубата на време от грешни компоненти... Минаха една камара висок или върхов клас тежки боклуци от които кръста ми има лоши спомени...
« Последна редакция: Януари 17, 2019, 22:29:42 от 30e »
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic