Общи форуми > Видео и Снимки

Класики от цял свят, снимани от нас

(1/147) > >>

cvetelin:
Извинявам се за лошите снимки, но тея дни ще коригирам снимачната техника и ще бъдат по добри :)
постояно ще допълвам темата, тъй като тука има много такива возила в уникално състояние :)

joro-120L:
Чехия, Прага, Шкода! O:-)
Евала, колега! Ще чакаме с нетърпение нови снимки!..... Може и на задномоторните ;)

Хиляди благодарности от Шкодаджиите в "Класик кар България"!

Поздрави :)

cvetelin:

--- Цитат на: joro-120L в Август 08, 2011, 20:44:32 ---Чехия, Прага, Шкода! O:-)
Евала, колега! Ще чакаме с нетърпение нови снимки!..... Може и на задномоторните ;)

Хиляди благодарности от Шкодаджиите в "Класик кар България"!

Поздрави :)

--- Край на цитат ---
айде спецялно за тебе :)

п.с. не е реплика .... баш истинска състезателна 120-ка си е :Р

didotooo:
Ахой колега! Страхотен град ,чехите са супер,а колите им още повече :D Миналата година бях в Прага за около 7-8 месеца,майка ми живя там около 5 години.Направо не ми се прибираше! От коя част на града си ако не е тайна? Аз бях в Прага 5. В квартала попаднах на едно ретро рали ,какви коли какво нещо! То по принцип всеки ден по улиците се мяркат ретро машини. Имам доста интересни снимки от там,ще пусна тема ,хвърли едно око ,може да си засичал доста от екземплярите!
 

didotooo:
Миналата година случайно попаднах на една ретро обиколка на града.Направо не можах да се спра да снимам :D Изключително запазени ретро автомобили ,могат да се видят не само по ретро съборите ами всеки ден! Просто са част от града! Голям купон стана ,хората знаят как да се забавляват ,бяха облечени в ретро костюми и аксесоари. Снимките са над 250 ,за това избрах да не ги пускам в темата на колегата ,а да направя нова.Приятно гледане! И пожелавам на всеки който има възможност за пътуване да не пропусне Прага! Ако можех ,щях да заведа целия форум на някое ретро рали :D



Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия