Автор Тема: Класики от цял свят, снимани от нас  (Прочетена 200708 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Май 18, 2014, 00:42:06
Отговор #170

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Жестоки неща си заснел!
Средностатистическа къща, със средностатистически семейни коли и хоп на гости пристига някой с червен Кунташ, който като за капак не се побира в парко местата и муцуната му стърчи леко на тротоара  :o Просто променя симетрията в това подредено кварталче  >:D

А аз ако бях минал покрай този сервиз с всички тези френски бегачки Алпини, Гординита и жестокото Вентури ... капачките ми щяха да омекнат и да налея гипса :o

Май 18, 2014, 02:02:57
Отговор #171

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Дааа наистина квартала е като всички останали немски- дразнещо подреден и направо ме удари като шамар това ламбо хаха.ИЗтървал съм огромно количество класики ,м3 м6 от 80 десетте , алпини и какво ли не,просто е невъзможно да снимаш толкова бързо.Оня ден ни задмина Ламбо Авентадор чисто бяло и ни изкара акъла на аутобана ,звука беше като на излитащ самолет..Имам още доста снимки ,но ще ги кача утре вече.Който има интересни машини от цял свят нека качва!

Май 18, 2014, 11:23:14
Отговор #172

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Дааа наистина квартала е като всички останали немски- дразнещо подреден и направо ме удари като шамар това ламбо хаха.ИЗтървал съм огромно количество класики ,м3 м6 от 80 десетте , алпини и какво ли не,просто е невъзможно да снимаш толкова бързо.Оня ден ни задмина Ламбо Авентадор чисто бяло и ни изкара акъла на аутобана ,звука беше като на излитащ самолет..Имам още доста снимки ,но ще ги кача утре вече.Който има интересни машини от цял свят нека качва!

Дидо, браво, страхотни коли си снимал, особено комбинацията на сините рейсинг версии на така нар. кучешки кокал Ескорт и еРеС Капри, жестока работа.  :)

Колкото за Каунтача, всъщност точно този екземляр е много типичен да присъства визуално в средна ръка немски квартал, понеже е фейк.  ;D
А това което съм забелязал,че средната класа немци ако примерно са в някаква степен автофенове, много обичат репликите.  :))

Баш в такива леко рурални селца и райони по Германия съм мяркал доста бройки фейк Кобри, фейк Лотуси Севън, и разбира се и фейк Каунтачи.  :D

Мисля че това е реплика, защото точно в този им вид от снимките, страничните спойлери и престилки на тази кола, не ги е имало нито при стандартната раздута еС версия Каутач, правена от 1978 до 1988 година, нито при по-късната Анивърсари версия, правена от 1988 до 1990 година.
Така че, съдейки поне по външния вид, това според мен не е ориг. Ламбо.

Как да е, немците по онова време, през 80-те и 90-те години, правеха иначе най-качествените реплики на Каунтач, и им слагаха мотори и скорости от Алпин ве6 турбо.
Мисля че фирмата с тези добри реплики се казваше Шайб.
Може да е тяхно произведение това.

Май 18, 2014, 13:01:47
Отговор #173

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3497
Адаш,снимките са страхотни!!!
Иначе , или тази тема ще е излишна,или всички останали - в съответните раздели по марки.
Слагайте снимки, ако искате.
Помислете и предложете - ако искате ще ги събера в една тема.
Няма проблеми.
« Последна редакция: Май 18, 2014, 13:16:20 от dido1903 »

Май 18, 2014, 14:00:51
Отговор #174

Неактивен Countach

  • Публикации: 768


Мисля че това е реплика, защото точно в този им вид от снимките, страничните спойлери и престилки на тази кола, не ги е имало нито при стандартната раздута еС версия Каутач, правена от 1978 до 1988 година, нито при по-късната Анивърсари версия, правена от 1988 до 1990 година.
Така че, съдейки поне по външния вид, това според мен не е ориг. Ламбо.



И Аз мисля, че е реплика и страничните огледало не са типичните за Каутач
снимките наистина са страхотни
BMW 320CI  '04

Май 18, 2014, 14:13:00
Отговор #175

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Браво, Дидо, много разнообразни коли си наснимал!
Countach-а Люси веднага го е хванал! Ако пак го видиш, може да се направиш на спец и да им кажеш небрежно, че имат много атрактивна реплика  :P
 

Май 18, 2014, 14:28:46
Отговор #176

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Може наистина да е реплика ,хич не съм им познавач  :D Днес сутринта го нямаше.Сега се връщам от битак ,наснимах страхотно бмв изета и за първи път го виждам на живо,по-късно ще кача снимките  :D

Адаш,ако прецениш може да слееш темите или тази да я преименуваме само за Германия или да я оставим така ,няма да се разсърдя  :P

Май 18, 2014, 18:28:36
Отговор #177

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
............... ISLE OF MAN

Май 18, 2014, 18:43:33
Отговор #178

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Като видях този Peel 50,  просто не можах да се сдържа да не публикувам един епизод на Top Gear
и в частност с Кларксън, на който истински се смях  :))


Май 18, 2014, 20:03:03
Отговор #179

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
ХАхахахах тоя епизод е един път  :D :D :D Това бие изетата определено !