Автор Тема: Класики от цял свят, снимани от нас  (Прочетена 204185 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 29, 2016, 00:27:30
Отговор #280

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18165
  • Йордан Георгиев
Продължавам да ви споделям своите снимки . Тази вечер ,ще се пренесем малко към английските автомобили представляващи голяма история за страната им в автомобилните спортове ,а именно ФОРД .


Наистина много готини снимки, колега! :)
Имам приятелка от Малта, която си беше дошла сега по Коледа ... там е от години и живее на помалкия о-в Гозо, но реално работи на основният остров. От нея знам, че там пътищата като цяло са много зле ... и Алфа като моята там щяла да замине бързо бързо  ::) И от влагата и солта лаковите покрития по колите заминават за отрицателно време. Точно това, което и ти разказваш ми обяснява, че в делничните дни малтицийте карат трошки, но дойде ли уикенда всеки вади от гаража лъскавата кола и се перчи из острова  :D
Чакам с нетърпение новата порция снимки!

Февруари 29, 2016, 20:57:01
Отговор #281

Неактивен Toni only Benz

  • Наблюдаван
  • *
  • Публикации: 1088
  • *Only legendary Benz*
Волга Газ 24 и АМГ 126 в Дубай

Дали не са на някой си Руский олигерх с постоянно местожителство там.   ::)


...И е само 220се или 250се, а не е 300, понеже няма хоризонтални хром лайстни.

Ако е 220SE, 250SE, 280SE coupe  e W111.

300SE coupe  e W112.

/Въпреки че само W111 280SE е с V8 3.5 двг. - при W112 няма/.



С тези византийци се засякох вчера в наше село .

Мн. хубаво W123 катафалка - жалко че е доставила от византия някой споминал се.  :-\



ЗДРАВЕЙТЕ! Казвам се Димитър и съм любите фотограф. Живея от 6 месеца в Малта ...

Поздравления колега - мн.добри снимки.   8))
« Последна редакция: Февруари 29, 2016, 21:18:34 от Toni only Benz »

Февруари 29, 2016, 21:20:23
Отговор #282

Неактивен mitaka_malta

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
  • фотограф
    • PhotoMonkeys
Наистина много готини снимки, колега! :)
Имам приятелка от Малтa.........................................

До няъде е права за това ,че има влага и ще раждясът но има толкова много автомобили и повечето стоят в гараж измити и завити чакащи другата неделя. И незнам с какъв грунд боядисват колите но не мърдат. Всичко е въпрос на гледна точка зависи къде я държиш и как я гледаш тук в Малта. Аз лично още не съм тук с колата си но също съм фен на класическите автомобили предимно Опел и Астън Мини .

Днес ще ви покажа едно Бугати което стои пред ретро музея в Малта и считайки това което виждам климтичните условия не му влияят много .Изглежда безупречно поне за мен.











Фотограф на автомобили в Малта и България

Февруари 29, 2016, 22:17:12
Отговор #283

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Това ако не е реплика, не вярвам някой да го държи постоянно навън.Иначе съм изненадан какви автомобили има там.

Февруари 29, 2016, 22:24:17
Отговор #284

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18165
  • Йордан Георгиев
Това ако не е реплика, не вярвам някой да го държи постоянно навън.Иначе съм изненадан какви автомобили има там.

Да, личи си, че е реплика, но малко по-добра от онази на старозагорската автогара  :))

Февруари 29, 2016, 22:54:56
Отговор #285

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
 :D

Февруари 29, 2016, 23:51:54
Отговор #286

Неактивен mitaka_malta

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
  • фотограф
    • PhotoMonkeys
 Всъшност нямам си наа идея  дали е реплика но ми хареса. Сега на 6ти март , ще има германски фест на класически автомобили. За ваз ще предава от мястото митака  :).
Фотограф на автомобили в Малта и България

Март 01, 2016, 04:15:59
Отговор #287

Неактивен mitaka_malta

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
  • фотограф
    • PhotoMonkeys
Ето и нещо интересно за ВАГ симпатизантите . Преди нова година се състоя едно нощно мероприятие на феновете на beattle и няколко други интересни автомобила lotus,bertone за жалост другите не ги знам,много тях. В на вечерието на коледа имаше тържествено обикаляне на няколко градчето ,след което приключи с кафе и почивка. Удобен момент в който аз се намесих да понаправя доста снимки на тези красиви и добре запазени коли. 
За съжаление доста от кадрите не ми харесаха ,защото беше тъмно но къквото можах спасих.
Надявам се поне на вас да харесат !































































Фотограф на автомобили в Малта и България

Март 01, 2016, 08:57:13
Отговор #288

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Много са си хубави снимките като за тъмно, не знам с каква техника снимаш, но ми харесват.

Март 02, 2016, 02:13:30
Отговор #289

Неактивен mitaka_malta

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
  • фотограф
    • PhotoMonkeys
Нещо край пътя. Заснето от мен.




















Фотограф на автомобили в Малта и България