Автор Тема: Road Trip филми  (Прочетена 5231 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Декември 04, 2012, 14:57:22
Отговор #10

Неактивен hristo_t

• Публикации: 19
Давай, Траби, давай!

Семейство Щтрюуц жиее в малък град в бившаа Източна Германия. След падането на Берлинската стнена, решават да отидат на екскурция до Италия със семейния автомобил - Трабант....

http://www.imdb.com/title/tt0101960/plotsummary

Да филма е много хубав. Всъщност сериите са две като на мен повече ми допада първата.
Саундтрака към филма се казва "Gates of Eden" - и също много добре звучи.
Жалко че в момента никъде няма субтитри за филма.

Декември 04, 2012, 20:18:59
Отговор #11

Неактивен GT 51

• Публикации: 1653
Незнам , дали тук е правилното място,но търся от много време два филма:

1. "Дворец за старо желязо"
2. "Формула 2 "
Бях си направил списък с няколко филмчета да издиря и да си ги запиша, но преди време не ги открих нито в Замунди, нито в Банани, нито Никъде.Ако някой може да помага,филмите са прожектирани в кината у нас в средата на 80-те г.Проверявах в кинотеката в Бояна, но за съжеление голяма част от архива е разграбен и унищожен, и нищо не намерихме.Благодаря за помощта.:)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юли 25, 2017, 15:30:40
Отговор #12

Неактивен oleg

• /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
За феновете на ретро коли, една щура и прилична комедия, без вулгарни простотии и цинизми. Има най-различни сцени: гонки с коли, обиколки с мотоциклети, които преминават през стълбите на обществените сгради, преследвания през оживени улици и пазари, глупави немски злодеи, френски детективи и какво ли още не? Най-големите звезди тук са колите и това не може да се скрие. Главния герой има доста нетрадиционна работа: той краде коли и ги кара при шефа си. Но с последния "клиент" удря на камък и сега е принуден да открадне най-скъпата кола на шефа си. Френската провинция е красива, а любителите на коли ще се насладят на впечатляващата колекция от класици
Живей за мига, живей на ръба, но никога не падай