Автомобили > На изток от Желязната завеса

ВАЗ 2101 (Жигули 1200) 1973 г.

(1/4) > >>

Щ.Тодоров:
Здравейте, от известно време чета форума и ми е интересен. Реших да покажа последната си придобивка. ВАЗ 2101 (Жигули 1200)  73 г. Учудващо всичко  е оригинално, без кърпежи , смяна на калници и други такива. Двигателя е на 48 х.км. Салона перфектен ,червените са по - редки, а в купето още си ухае на Жигули  :) Беше оригинална боя, но имаше леки забележки и се наложи да се боядиса. Взех я с друга цел, но ми стана жал ( за сега) да разсипя кола, която 38 години се е съхранила така. Ограничих се със шпилки, фланци и лети джанти Фондметал 15" прахово боядисани. Нещо ново на нещо старо седи добре  :) Предстои смяна на двигателя с друг, мое произведение 1700 см3 , и лека промяна по окачването. От вън и вътре ще си остане така .

30e:
Еййй страшна е  :) Покажи и останалите  ;)

dyankog:
E, 73 г. колко да е оригинална? Без да се заглеждам външното огледало за обратно виждане не му е там мястото. Предните мигачи не трябва да са с този цвят. Лепенката "ГАЗОВО" едва ли е от 73г.
Иначе екземпляра си го бива, рядко се намират вече такива

Щ.Тодоров:

--- Цитат на: dyankog в Септември 01, 2011, 22:01:25 ---E, 73 г. колко да е оригинална? Без да се заглеждам външното огледало за обратно виждане не му е там мястото. Предните мигачи не трябва да са с този цвят. Лепенката "ГАЗОВО" едва ли е от 73г.
Иначе екземпляра си го бива, рядко се намират вече такива

--- Край на цитат ---

Ееее мислех, че в тоя форум няма такива " спецове" . Факта , че е с лети джанти не я прави вече оригинална нали. Исках да кажа, че по купето като ламарини всичко е оригинално.

rumen_spasov:
Поздравления за хубавата количка и от мен.Много запазен салон направо невероятно за кола 73г .предполагам че тези контри на стьклата,по точно льскавите лаистни на гумените упльтнители на предното и задното стькло все още се продават. Ако ги смениш ще добие още по лачен вид.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия