Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 912530 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 09, 2012, 22:58:46
Отговор #100

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Това на третата снимка е Mitsubishi Sapporo. От доста време търся такова, имаш ли някаква връзка със собственика или си объркал снимките?
Да Сапоро е, макар и в САЩ известно време да се продавало мисля като Крайслер Конкуест, или нещо такова... ))

Март 09, 2012, 23:30:10
Отговор #101

Неактивен jamiemirror

  • Публикации: 381
Това на третата снимка е Mitsubishi Sapporo. От доста време търся такова, имаш ли някаква връзка със собственика или си объркал снимките?

Мисля че знам и аз едно - в София (стар Галант със задно е, но не му знам точната версия), в началото на Красна поляна по бул Овча Купел - в посока от Овча Купел като се идва, отдясно е паркирано малко преди последния светофар преди пазара на Красна поляна. Светъл цвят, мръснобяло мисля. От години е там но не изглежда рухнало, сигурно се кара чат-пат.

ПП: горкичнкия Мустанг, и с багажник на покрива чак...

Март 11, 2012, 23:17:58
Отговор #102

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
 :-X :-\ ???

Март 11, 2012, 23:23:30
Отговор #103

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
малко шевитаа :) :)

Март 12, 2012, 09:27:33
Отговор #104

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Sapporoto е в Младост 4 точно до билата там познавам се със собственика модела е много рядък и според негови сведения в България се броят на пръсти. Колкото помня му искаше 5 бона но има здрава основа за реставрация купето не е трагично даже сравнително здраво, синкав кожен салон  и миналото лято много чачкаше мотора от време на време го виждам да си го човърка но седи на онова място от поне 4 години.Струва си да се спаси има жестока визия.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Март 12, 2012, 11:14:07
Отговор #105

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Това на третата снимка е Mitsubishi Sapporo. От доста време търся такова, имаш ли някаква връзка със собственика или си объркал снимките?

Мисля че знам и аз едно - в София (стар Галант със задно е, но не му знам точната версия), в началото на Красна поляна по бул Овча Купел - в посока от Овча Купел като се идва, отдясно е паркирано малко преди последния светофар преди пазара на Красна поляна. Светъл цвят, мръснобяло мисля. От години е там но не изглежда рухнало, сигурно се кара чат-пат.

ПП: горкичнкия Мустанг, и с багажник на покрива чак...
Да, собственика на това Сапоро тварди, че има и оште едно на части в маѕето.
Каѕва се Огниан, и е ниакав поѕападнал от 90'те квартален тарикат, ама мислиа има документи на колата.
Ама не е карана от над 10'15 години.
На будката там на входа на депото на трамвајте, триабва да му имат тел, или да ѕнаиат в кој вход и етаж живее там в входовете на един висок блок наблиѕо.
Мај беше на нај последниа етаж,  в нешто като тавански апартамент, на един от входовете.

Март 12, 2012, 13:38:20
Отговор #106

Неактивен sevdalinnn65

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Ето един Буик който си седи кротко в един гараж,засега с неясно бъдеще.

Март 14, 2012, 22:09:20
Отговор #107

Неактивен engineer

  • Публикации: 481
  • 1974 Москвич 412, 1969 Рила 1400
    • http://www.bgclassiccars.hit.bg
Mercury Comet - Варна:

Март 15, 2012, 10:09:49
Отговор #108

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Изтървах сапоро като това на снимката и то за смешни пари.Човека го продаваше мисля за 1500 ,после 1000 и така го даде за някви смешни пари накрая  към 500 лв. А то беше добро,оригинално и комплектно в движение! Просто видях късно обявата....Трябва да я има още някъде из офроуд форума...Между другото продава се под името плимут сапоро също.

Март 15, 2012, 18:46:29
Отговор #109

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ето един Буик който си седи кротко в един гараж,засега с неясно бъдеще.
Ей като видя такива цигании, като ръждивата дискова спирачка хвърлена на синия мокет, и петната от масло по него, направо ми се повръща.  :-[
Абе яки мърлячи сме си българите.
А този Буик, евентуално собственика мисли ли да го продава, и за колко пари?
Той не от особено ценните ГМ нютаймъри  де, поне засега...  ;)