Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 912542 пъти)

Logrus и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 10, 2012, 22:51:40
Отговор #140

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
Подкрепям Люси :)

Април 10, 2012, 22:57:11
Отговор #141

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Синия Олдсмобил е на Боби от Пловдив. Той има и едно тъмно синьо Галакси от 65-та и един Мустанг Кабриолет първа генерация.
Люси турчина за когото говориш - той няма ли един бял Тъндърбърд, който беше в мобилето не отдавна. Това според мен не е същата кола която е на снимките по-горе в темата. Беше твърде евтин и ми се струва не е сниман в БГ.
Иначе инфото за Понтиака Каталина и за ЛТД то купено от Кърджали е интересно. И двете коли не съм ги виждал преди.
Поздрави
Галаксито го знам, много е хубаво.
А Мустанга оня бития софийския белия ли е взел той, или някаква друга кола?

Хах, ами да, Тъндърбърда всъщност е май бял, ама не знам дали е този на снимките отгоре, ама е такъв модел.
Интересно как е докопал ЛТД-то, то е на БГ номера.
Помня че и това ЛТД се въртеше май на обяви преди половин-една година.

А каква Каталина бе, може да съм объркал модела.  :))
Днеска се видях с Мишо, каза че Мустанга му 1969 фастбек е дошъл на Варна, и тия дни ще му го докарат в София.
Като го докарат, ще му отида на гости, и ще го снимам по детайлно.
А пък Понтиака дето чака не е Каталина, а 1965 Гранд При хардтоп купе.
Ама той ще му дойде с друг контейнер след месец някъде.

Април 12, 2012, 21:20:55
Отговор #142

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
 ??? ??? ??? ???

Април 12, 2012, 21:37:40
Отговор #143

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2477
eee НЕ! Разградския Империал с варненски номерааа ...къде го намери?

Април 12, 2012, 22:48:42
Отговор #144

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
доста интересно и двете машини не ги знаех давайте инфо де :)
Classic Cars

Април 14, 2012, 16:22:40
Отговор #145

Активен USfan

  • Публикации: 10811
eee НЕ! Разградския Империал с варненски номерааа ...къде го намери?
хехе, ама тасовете цепят мрака.  :)
Подробности за актуалния СОБСТВЕНИК И С КАКъВ МОТОР сега Е КОЛАТА ИМА ЛИ?  :D

Април 14, 2012, 19:05:28
Отговор #146

Неактивен krume

  • Публикации: 76
Интересно ??? поне за мен де ,защо са тия големи и грозни огледала толкова ли пречат тия перки отзад та се налага да са такива огледалата или за да са в тон с джантите  ???

Април 15, 2012, 16:11:17
Отговор #147

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Интересно ??? поне за мен де ,защо са тия големи и грозни огледала толкова ли пречат тия перки отзад та се налага да са такива огледалата или за да са в тон с джантите  ???

По скоро тия огледала са поредното тъпо побългаряване.
Classic Cars

Април 17, 2012, 09:12:26
Отговор #148

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Здравейте,
Ако някой има време, нека се разходи до автокъща Капитолия товарни, която се намира на околовръстното след разклона за Герман. Там ще види (и е желателно да снима) поредния нов внос на класически американски автомобил в България. Мустанг от 1969 г жълт с черни ивици на предния капак в перфектно състояние. Аз само го мернах за секунда докато минавах по околовръстното, но не можах да спра, защото бързах, а и нямах фотоапарат в себе си.

Април 17, 2012, 15:25:02
Отговор #149

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Здравейте,
Ако някой има време, нека се разходи до автокъща Капитолия товарни, която се намира на околовръстното след разклона за Герман. Там ще види (и е желателно да снима) поредния нов внос на класически американски автомобил в България. Мустанг от 1969 г жълт с черни ивици на предния капак в перфектно състояние. Аз само го мернах за секунда докато минавах по околовръстното, но не можах да спра, защото бързах, а и нямах фотоапарат в себе си.

Хаа това е много близо до мене Герман ми е на няколко километра от нас :) тия дни ще мина да го вида и да го снимам ;) и веднага след това ще кача снимките тук.
Classic Cars