Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 942983 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Юни 09, 2012, 19:59:48
Отговор #300

Неактивен USfan

  • Публикации: 10858
Люси, или отново си в грешка, или имаш относително понятие за време като доста общи познати, или има две такива коли :) ...мойте снимки са от 2007-ма, в Търновско и човека я имаше поне от 3 години. Забележките й бяха две - счупена предна решетка и дизеловия агрегат.

Ох все едно, може и от по-рано от 90-те колата да седеше хвърлена по нивите в Балкана.  :))
По тоя повод от къде я знам....  ;)
От 1993, до примерно края на 90-те, редовно се занимавах чат-пат пролет-есен с изкупуване на гъби.
Основно помагах на един приятел де, дето тогава, ако не и сега, беше сериозен търговец в тази област.
И по време на пътуванията ни в Балкана от Враца през Троян /които за тогава стилно ги изкарвахме с два броя еднакви почти новички фул сайс Шеви Кайен пикапи  ;D / до Априлци, или до където се сетиш, редовно съм я засичал тази кола да виси по разни полянки.
Сега къде точно и кога точно, наистина не е релевантно.

По релевантното е, че колата отдавна не се кара, и макар на снимките да изглежда не много зле, в десйтвотелност одавна е, няма какво да се лъжем, много зле.
Ясно че е гнила отдолу и отвясякъде, а салона е развъдник за амебки, акари и каквото там дойде. Беше си гнила още като вися по влажните треви на открито, и не личи сега много да е реставрирана каросерийно оттогава.  ;)
Ама дори и на тия снимки, ако кажеш че забележките и са само това моторче липсващото и решетката от Мускал, имаш доста широко разбиране за перфектност, хехех.  O:-)

Ама какво се занимаваме толкова с тоя Кенеф, не ми е ясно.
Дето на всичкото отгоре не и подвижен особено.  ;D
Я ти по-добре не крий Олдса на Емил ударения, ами му дай малко снимки и развит под чула.  ;)

Юни 09, 2012, 20:15:06
Отговор #301

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Eee Люсиии за съжаление нямам снимки на открития бял Олдс, беше част от кола, а лентата и т.н. бяха скъпи тогава :/ ...гледах едно филмче на месец да щракам ...а не като сега 300 кадъра на мероприятие :)

Юни 09, 2012, 22:46:18
Отговор #302

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
А Шевито от 1957-ма каква му е съдбата ?
Много пъти съм се чудил къде ли се намира тая кола седи ли там още???
Classic Cars

Юни 09, 2012, 22:52:14
Отговор #303

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
А Шевито от 1957-ма каква му е съдбата ?
Много пъти съм се чудил къде ли се намира тая кола седи ли там още???
не е там,вече няма нищо там,шевито от няколко години го няма а другите са на скрап,аз синия олдс не съм го виждал там,а иначе тоя собственика Киро с какво се занимава?

Юни 09, 2012, 23:04:24
Отговор #304

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
...еее добре ето цялата история :) През 2001-ва колите се продаваха и тогава са правени снимките. През 2002 синият Олдс, белият Олдс и белия Валиант бяха бартеросани за една уникална 123-ка охра BBS full kit ...второ подобно нещо не съм виждал :|, та тази група коли отидоха при един авер Жан. Шевито "57 отиде в Иван Мутафчиев. Останалите два Москвича и един Форд си останаха на Киро. Жан от "дерето" си взе само синия Олдс ...беше яко хамалогия изваждането и прекарването да София ...в последствие разбрах че всичко било махнато от там, но къдеее ...божа работаа :| ...а Киро по това време май с нищо не се занимаваше, беше на около 50-60 години
« Последна редакция: Юни 09, 2012, 23:06:08 от koruderliev »

Юни 09, 2012, 23:28:26
Отговор #305

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Синия Олдс е ясен интересно ми е къде е сега Шевито 57 ?
Явно не се знае :(
Classic Cars

Юни 09, 2012, 23:41:00
Отговор #306

Неактивен V8

  • Публикации: 141
  • 1-8-4-3-6-5-7-2
Какви релеванти,какви 200 дизели....нищо общо с истината.Нищо общо.
You could be Dodge material.

Юни 09, 2012, 23:45:43
Отговор #307

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Синия Олдс е ясен интересно ми е къде е сега Шевито 57 ?
Явно не се знае :(

Е при Иван Мутафчиев беше последноо ...а после, свят голям :)

Юни 09, 2012, 23:48:55
Отговор #308

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Синия Олдс е ясен интересно ми е къде е сега Шевито 57 ?
Явно не се знае :(

Е при Иван Мутафчиев беше последноо ...а после, свят голям :)

А с какъв мотор беше?
Classic Cars

Юни 09, 2012, 23:50:20
Отговор #309

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
ооо човече не помня :/ ...Пепи ако се сеща да пиши!