Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 918504 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 24, 2019, 18:23:30
Отговор #3000

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Споко грешка в писането

Октомври 24, 2019, 21:11:57
Отговор #3001

Неактивен carlito

  • Публикации: 419







Октомври 24, 2019, 22:36:38
Отговор #3002

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Значи... Тука стана като ФБ, качвате снимки и толкова. Трябва да почнем да питаме, да се молим, да гадаем що е то и кво става. Това основно се отнася до автора на темата, който се изживява като не знам и аз какво. И другите тоже... В знак на протест спирам да чета и пиша в тази тема. Ходете да поствате на оня смешник в ФБ със соц. музея.

Октомври 24, 2019, 23:02:56
Отговор #3003

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Боби,казано по американски "холд он".  :) Прав си напълно!
Още в самото начало тук призовавах Иво да бъде по-подробен , заради всички фенове. Заради всички нас. Идеята е да сме си полезни като споделяме.
Иначе става прост фото албум, от който няма никаква полза, защото в нета има милиони подобни.

Октомври 25, 2019, 00:42:37
Отговор #3004

Активен USfan

  • Публикации: 10838
Значи... Тука стана като ФБ, качвате снимки и толкова. Трябва да почнем да питаме, да се молим, да гадаем що е то и кво става. Това основно се отнася до автора на темата, който се изживява като не знам и аз какво. И другите тоже... В знак на протест спирам да чета и пиша в тази тема. Ходете да поствате на оня смешник в ФБ със соц. музея.

Да, по принцип си прав.
От голи снимки нищо не схващаме кое-що, така че си трябват подробности.
Но не трябва да се обобщава по отн. на всички.
Аз лично, качвам ли в тая тема снимки, или в която и да е, винаги обяснявам подробно ситуациите около постнатите коли.
Баби, дедовци, роди, наследници,  :)) произход, навици на собственика, парични претенции, и разбира се, местоположение, каквото знам около дадена снимка на кола, гледам да избамкам и инфото около нея.

Разбира се, има и случаи в които нарочно нищо не бих обяснил, поради личен интерес към дадено возило, но тогава пък въобще няма и да поствам снимки.

Иначе тази Птица 2 Ген, която по принцип е доста базова версия /само дето ориг. беше с осмак мотор, стандартния ГМ-5.7 литра май беше/, което си личи по плоския преден капак, и по таблото без оборотомер, колегата Иво Мац от УС клуба я възстанови в тоя и леко хотродизиран вид.
 
Колата е била от почти нова в БГ, и в 70-те е била на нашия колега фен от УС клуба - Стоян от Орландовци. За повече подробности за нея може Пешо да пише.

Октомври 25, 2019, 00:49:47
Отговор #3005

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Така е ....и аз вече няма да влизам, поствах
стотици снимки за да потдържам интереса на Феновете,но уви интерес нямаше няма и да има защото култура се прави с хора заинтересовани ....а не просто надничащи отстрани
 И най добрия контакт между заинтересованите хора е очи в очи на събирания ,срещи ,ивенти с любимите им коли и любимите теми ,уви и това го нямаше
 С моите коли съм ходил до коя ли не точка в БГ за да се видя дори и с един човек дори и за по едно кафе ......за сметка на това никой не е дошъл при Иво от Благоевград.....
Та това е култура бе френдове не онлайн писаници
 

Октомври 25, 2019, 11:52:14
Отговор #3006

Неактивен TwoStroke

  • Публикации: 87
Ееееее , аз и на снимки се кефя . Недейте разваляйте и малкото хубаво. Доста от нас оценяват квото се прави.  O0

Октомври 25, 2019, 18:29:33
Отговор #3007

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Да, по принцип си прав.
От голи снимки нищо не схващаме кое-що, така че си трябват подробности.
Но не трябва да се обобщава по отн. на всички.
Аз лично, качвам ли в тая тема снимки, или в която и да е, винаги обяснявам подробно ситуациите около постнатите коли.
Баби, дедовци, роди, наследници,  :)) произход, навици на собственика, парични претенции, и разбира се, местоположение, каквото знам около дадена снимка на кола, гледам да избамкам и инфото около нея.

Разбира се, има и случаи в които нарочно нищо не бих обяснил, поради личен интерес към дадено возило, но тогава пък въобще няма и да поствам снимки.

Иначе тази Птица 2 Ген, която по принцип е доста базова версия /само дето ориг. беше с осмак мотор, стандартния ГМ-5.7 литра май беше/, което си личи по плоския преден капак, и по таблото без оборотомер, колегата Иво Мац от УС клуба я възстанови в тоя и леко хотродизиран вид.
 
Колата е била от почти нова в БГ, и в 70-те е била на нашия колега фен от УС клуба - Стоян от Орландовци. За повече подробности за нея може Пешо да пише.

Люси, това не е червения Файърбърд на Стоян. Този беше златист, внос преди няколко години. Не съм го виждал лично в какво състояние беше като пристигна, но видях на живо крайния резултат. Иво положи много усилия и постигна отличен резултат.

Октомври 25, 2019, 21:00:19
Отговор #3008

Активен USfan

  • Публикации: 10838
Аха. Цвета ме пообърка, и че е точно същата базова версия и години/генерация.
Ами интересно екс-Стояновия /дето го продаваше преди 13-14 години оня на канала на Сливница, дето беше и собственик на Митко на синия Транс/, той къде е сега...

Октомври 25, 2019, 21:02:40
Отговор #3009

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Гледам прехвърчат някакви искри между феновете, от което никой не печели, но със сигурност много хора губят. Всеки от нас е различен и трябва да има толерантност по между ни. Със сигурност Бастард може да добавя някой ред под снимките, за да разбираме нещо повече за колите. В същото време не виждам защо Боби трябва да се ядосва толкова. Толкова сме малко хората, които имаме и харесваме стари американски коли, че ако вземем да се обиждаме за дребни неща един на друг и да не се виждаме, съвсем нищо няма да постигнем.
А пък за това кой е по-фен и е по по най е излишно да се коментира.  Всеки по различен начин допринася и може да помага за каузата ни. Един активно обикаля и гледа коли, качва снимки във форума и се опитва да агитира хората да се събират, друг редовно организира големи мероприятия за ретро коли на национално ниво, а пък трети се опитва да сдобри единия и другия, че ще стане зян списъка за мероприятието догодина, който си игра да прави  ::)
Така че моля по-сериозно и двамата, че догодина няма да има подходящо мероприятие, на което да дебютира таратайката ми.  ::)