Автор Тема: По следите на "американките" в България  (Прочетена 912435 пъти)

USfan и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 05, 2012, 20:15:35
Отговор #90

Активен USfan

  • Публикации: 10809
Днеска намерих в Шопско една иначе интересна американка, и понеже тоя път не сме в темата на човек, дето сам си я пуснал за колата,
ще си позволя все пак да кажа, че я намирам за доста грозна.  :))
А пък за цената, преценете сами.
Та, е тая смехория се продава, за умерените както казва собственика един моргаджия в Нови Искър- 10 бона в лева.  ;) 
Не е с ориг. мотор, а с Волга, и то не работещ.

Марката е Плимут, според мен модел от 1957-58 година.
Предните вежди нещо според мен са правени, може и да греша де.   
Иначе е комлектен на брони, лайстни и дрънкулки.

Само предния джам му е пукнат, както е счупен и един заден страниче прозорец.
Ама страничните джамове са абс прави и бели, та лесно могат да се правят.
Ако на някой това му е мечтата на живота, обяснявам къде е моргата в Нови Искър, където седи тази кола.
Можела да се прехвърля, има талони и пълномощно.

А Кадито Елдо от 1979-85 е много файн, седи ли още в града на черешите, и кара ли се чат-пат?  :)

Март 05, 2012, 20:23:30
Отговор #91

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
Монстера стоеше до един сервиз в Перник, където имаше и Торино от около 1970 г.
Елдорадото е много готино. Вече се посъбраха такива в България сега се сещам за 4, а сигурно има и още.
......нещо повече за ториното ....в какво състояние беше 2-4 врати
ще питам един приятел от перник дали знае къде се е дянало ( дано да знае нещо) щото ми харесват тия фордове..................
имаше по едно време обява в мобиле за едно камаро от края на 70те даваха го за 9000лв ,златисто в много добро състояние знаели се нещо за него
В перник изкачат разни находки ....моя приятел беше бивш собственик на понтиака синия които в момента е в Враца тои знае разни коли...........

Март 05, 2012, 20:26:25
Отговор #92

Активен USfan

  • Публикации: 10809
Монстера стоеше до един сервиз в Перник, където имаше и Торино от около 1970 г.
Елдорадото е много готино. Вече се посъбраха такива в България сега се сещам за 4, а сигурно има и още.
......нещо повече за ториното ....в какво състояние беше 2-4 врати
ще питам един приятел от перник дали знае къде се е дянало ( дано да знае нещо) щото ми харесват тия фордове..................
имаше по едно време обява в мобиле за едно камаро от края на 70те даваха го за 9000лв ,златисто в много добро състояние знаели се нещо за него
В перник изкачат разни находки ....моя приятел беше бивш собственик на понтиака синия които в момента е в Враца тои знае разни коли...........
да Камарото не беше лошо.
Но с поокепазен салон, и с малък 4,1 осмак, или 6 цил мотор беше.

Март 05, 2012, 20:30:44
Отговор #93

Неактивен baccara

  • Публикации: 390
Днеска намерих в Шопско една иначе интересна американка, и понеже тоя път не сме в темата на човек, дето сам си я пуснал за колата,
ще си позволя все пак да кажа, че я намирам за доста грозна.  :))
А пък за цената, преценете сами.
Та, е тая смехория се продава, за умерените както казва собственика един моргаджия в Нови Искър- 10 бона в лева.  ;) 
Не е с ориг. мотор, а с Волга, и то не работещ.

Марката е Плимут, според мен модел от 1957-58 година.
Предните вежди нещо според мен са правени, може и да греша де.   
Иначе е комлектен на брони, лайстни и дрънкулки. ей тоя плимут го знам,в нови искър нали?все се канех лятото да мина да го видя ;)

Само предния джам му е пукнат, както е счупен и един заден страниче прозорец.
Ама страничните джамове са абс прави и бели, та лесно могат да се правят.
Ако на някой това му е мечтата на живота, обяснявам къде е моргата в Нови Искър, където седи тази кола.
Можела да се прехвърля, има талони и пълномощно.

А Кадито Елдо от 1979-85 е много файн, седи ли още в града на черешите, и кара ли се чат-пат?  :)

Март 05, 2012, 20:32:24
Отговор #94

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
ааа вуиче кадито чат-пат идва в К-Н собственика е от там иначе го кара по софия
историята е яка как се е сдобил с това кади ,амо просто шефа му го е подарил :D :D....сигорно за добро поведение.......

Март 05, 2012, 20:43:40
Отговор #95

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
някои има ли кординати (телефон )за този БУИК чух че го продават ,

Март 07, 2012, 13:09:54
Отговор #96

Активен USfan

  • Публикации: 10809
ааа вуиче кадито чат-пат идва в К-Н собственика е от там иначе го кара по софия
историята е яка как се е сдобил с това кади ,амо просто шефа му го е подарил :D :D....сигорно за добро поведение.......
А по София ли, стига бе?
Не може да бъде.
Всеки ден карам по центъра, и то по много, и през деня, а и вечерта също.
Абс никъде не съм го виждал да се движи това Елдо, или да паркира.
Никъде и пред никое от поне централните нощни заведения.
Или по някой от комплексите бръмчи собственика, и само там...  :))
Имам предвид не само сега, ами и лятото никъде не съм я мяркал тази кола.
А София не е толкоз голям град, в крайна сметка...  O:-)

Март 07, 2012, 13:24:56
Отговор #97

Активен USfan

  • Публикации: 10809
Ами този Буик някъв го купи от Станчо с Ривиерата, още преди 3-4 години, ама от тогава май не е каран, не знам кой го взе...

ааа вуиче кадито чат-пат идва в К-Н собственика е от там иначе го кара по софия
историята е яка как се е сдобил с това кади ,амо просто шефа му го е подарил :D :D....сигорно за добро поведение.......

Хех, така някъде през началото на 1993, като си купих 1-я ми Мерцедес, и то двувратка, беше едно купе в114с 250це, счупих автомат.
Трябваше да го завлача до подземния гараж на хотел Родина, тогава там си държах някоя и друга кола.
И се замъквам там пеша да хвана някой да ми помогне с влаченето.
Та хващам в гаража един бакшиш с Жигула, да ме влачи. и той ми вика:
-Абе твоя Мерцедес е тежък, нема да си абим амбриажа, чакай и аз да дойда с моя Мерцедес, ще те извлача с него.  ;D
Скри се някъде бакшиша, и след малко идва с един бял 560 сек пура, която добре познавах точно тази кола.
Викам му, абе тия откъде взе тая пура?
Тя беше на един мой познат, тогава известен, за съжаление почина, въртеше казина и барове, викаха му Слави бармана.
И бакшиша казва- Ами аз бях шофйор няколко години при Слави, и като напуснах, ми подари тая пура ей така.  :)

Та такива работи, може и с това Елдо да е същата работа.
Ама за тогава се учудих, че оная пура, менте или не на произход,  :)) тогава си беше на пари както за един апартамент.
А Елдото в това отношение сега, по може да го възприемем като лек бонус, хахах.  ;D

Март 09, 2012, 20:12:11
Отговор #98

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
фордчетааа

Март 09, 2012, 20:35:22
Отговор #99

Неактивен steam

  • Публикации: 25
Това на третата снимка е Mitsubishi Sapporo. От доста време търся такова, имаш ли някаква връзка със собственика или си объркал снимките?