Автор Тема: Автобуси и камиони  (Прочетена 616272 пъти)

0 Потребители и 10 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 20, 2011, 12:04:23
Отговор #130

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Ето какво засякох вчера в София.

Надявам се да кажете какво е защото нямам идея :)
хаха колега, знаеш ли че си засякал 2 неща в 1 снимка, освен автобуса на платформата си заснел и Крум Дончев зад него  :D Бялото Peugeot 207 RC зад автовоза е точно неговото хаха
Видях, че е RC версията на Пежо, същата като тази на Крум, влезнах в нета да проверя и ето ... регистрациите са същите ;)
http://ams.bg/?act=galleries&rec=27944

А дали пък автобуса не е и негова собственост?  :P
« Последна редакция: Септември 20, 2011, 12:07:24 от dan4oteto »

Септември 20, 2011, 15:37:12
Отговор #131

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Хаха, въобще не съм се усетил.
Те Пежата ги направиха толкова еднакви, че са ми само някакъв фон вече.... за съжаление.

Дано да видим автобуса като съпровождащ рали бегачките.

Нещо от сорта:
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 20, 2011, 16:56:03
Отговор #132

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Да, дано!
Не знам защо на Крум е бяла, като някаква базова служебна 207-а :) а конкретно 207 RC съм зсичал 1-2 до сега за 5-6 години от както е в производство ... Определено се откроява, но за тази си прав  :P

Септември 20, 2011, 17:40:04
Отговор #133

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Или нещо такова  >:D

Септември 20, 2011, 19:52:16
Отговор #134

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Да Теодоре истината е в трите льча и ако някои го оспори просто не разбира от коли. :D Между другото тази чудесна снимка сьм я виждал на живо в Асеновград вьв вид на играчка от метал мащаба не си спомням но камиона и колата вьрху него бяха едно кьм едно сьс снимката.Работеше дори рьчната спирачка на камиона.Модела си беше от ламарина в доста голям мащаб. Човека имаше и макет на деистващ автосервиз с мерцедес на подемника сьс свален мотор.Как ли не му се молих но не продаваше нищо.Моделите бяха изложени в магазин за платове за булченски рокли.

Септември 20, 2011, 20:00:27
Отговор #135

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18066
  • Йордан Георгиев
Да Теодоре истината е в трите льча и ако някои го оспори просто не разбира от коли. :D Между другото тази чудесна снимка сьм я виждал на живо в Асеновград вьв вид на играчка от метал мащаба не си спомням но камиона и колата вьрху него бяха едно кьм едно сьс снимката.Работеше дори рьчната спирачка на камиона.Модела си беше от ламарина в доста голям мащаб. Човека имаше и макет на деистващ автосервиз с мерцедес на подемника сьс свален мотор.Как ли не му се молих но не продаваше нищо.Моделите бяха изложени в магазин за платове за булченски рокли.
Видял си го в мащаб 1:18 и въобще не е играчка, а се нарича diecast модел ;) Има една тема тук за колекционерското хоби на модели в мащаб, разгледай я. Качил съм доста обстойно презентиране на форума и моделите. Аз самият съм колекционер на такива модели в този мащаб 1:18. Колкото до камиона, цената му е около 300-350 евро, но ти говоря наизуст ... приблизително там някъде е и това далече не е играчка!
Иначе разбирам, че имаш особен афинитет към трилъчата звезда, но не смятам, че само това е марката ;)

Септември 20, 2011, 21:11:21
Отговор #136

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Може и странно да звучи, но за мен също това е просто една от многото марки, интересите ми са не конкретно към марката, а въобще към старите коли.
   А колкото до камиона, той сащо е играчка  ;) Може би най-скъпата играчка, направена от самите МБ. Поради нечия голяма недалновидност, оригиналната машина не е запазена. И вече в ново време, Мерцедес се хващат и правят този камион по останали документи и снимки от оригинала.

Септември 21, 2011, 07:30:30
Отговор #137

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Напьлно сьм сьгласен с вас колеги , но донякьде не сьм разбран правилно.Да имам ясна представа за марката мерцедес и сьм притежавал доста от моделите като сьм разбрал че тенденцията е колкото е по нов модела е по некачествен. Моя афинитет си е само кьм 123ката и то основно 240д и 230 бензин както и повечето пури .От този период лично на мен по здрав европеиски автомобил не ми е известен ако някои знае за такьв го предизвиквам на дуел да го представи. :D

Септември 21, 2011, 14:13:02
Отговор #138

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
Ето един автомобил,който е далеко пред МБ 123 по здравина.Има 22 патента за сигурност.За жалост си е останал прототип,което не означава,че не е бил тестван.Самият автомобил има признание от целия свят като сигурен и безопасен автомобил.

Септември 21, 2011, 14:14:03
Отговор #139

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
забравих снимката  :))