Автор Тема: Автобуси и камиони  (Прочетена 616851 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 30, 2014, 20:06:02
Отговор #580

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Кире благодаря ти за инфото?

Февруари 02, 2014, 22:09:10
Отговор #581

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Дали този камион е работил в България?

http://www.anaga.ru/uralzis355m.htm
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Февруари 06, 2014, 12:35:46
Отговор #582

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Немска автокъща за стари камиони от 60-те 70-те и 80-те години на миналия век:

http://home.mobile.de/NVCNUTZFAHRZEUGVETERANENCENTERGMBH#ses_157806052
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Февруари 06, 2014, 17:26:15
Отговор #583

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Един мераклия си е збъднал детската мечта и си купил Чавдар  O0
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=5724.0

Февруари 06, 2014, 19:28:56
Отговор #584

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
По добре Сетра или Ман да си беше взел!

Февруари 06, 2014, 19:49:36
Отговор #585

Неактивен fifo

  • Публикации: 1140
Стигнах до 5-та стр. и искам да споделя, че много ми харесаха подзаглавията въе вестникарската статия - "Изборът на новото поколение", "Детската мечта ръжда не хваща", "Мечтите нямат спирачки" и "Успява този, който умее да чака".

Мисля си, че повечето от пишещите в този форум биха могли да се олицетворят с тези заглавия. Впечатлен съм от цялата тема!

Аз си мислех, че срещам сериозни проблеми, но за моята талига части се намират (макар и навън), а за това...?

Дори нямам спомен за линия 3, по която е вървял този автобус, но тогава автобусите подменяха линиите често и е твърде вероятно и аз да съм ползвал услугите му. Ако е минавал по маршрута от Боян Българанов през ул. Тича, покрай 1-во/ 8-мо училище, шансовете да съм си дупчил билетчетата в него се увеличават :)

Не съм изчел цялата тема, но много му се радвам на човека.

Сетра, МАН... защо смяташ, че би могло да е по-добре? Не си се обосновал.
we all have wings, but some of us don't know why

Февруари 06, 2014, 21:06:26
Отговор #586

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Сетра, Ман, Чавдар или нещо друго всеки избира сам за себе си.Ако всеки се съобразяваше с нечие мнение или слушаше само едни авторитети, колко скучно би било всичко. Такъв автобус му било кеф, такъв взел, не виждам защо е нужно да се коментира избора на който и да е.По тази логика тук всички трябва да сме само с рена или фолксвагени примерно :D Лично аз шапка му свалям, то с кола си е зор, та какво остава за автобус.

Февруари 07, 2014, 12:20:32
Отговор #587

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
С автобус....... и то купен с кредит от банката!!! Служител....... на заплата в държавна фирма. Доста смел Мъж!Това се казва да преследваш детската си мечта.Но пък и човекът е попаднал на съпруга която го подкрепя на 100%.Не вярвах че има такива хора в това време в България.Човека заслужава единствено респект и уважение.Който не е подържал от джоба си такава техника въобще не знае за какво става дума.Размерите и теглото са най-малкия проблем.Документите са най-големия главобол.Дано човека успее да се справи с всичко и видим тоя рейс на пътя в цялата му красота.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Февруари 07, 2014, 15:34:41
Отговор #588

Неактивен nigth_driver

  • Публикации: 42
Рекламна табела и значки от пловдивски панаир в средата на 80-те години.  :)


Февруари 07, 2014, 15:41:00
Отговор #589

Неактивен nigth_driver

  • Публикации: 42
Това е моят офис стол. :D Това е въртящ се стол от автобуса на Политбюро, в него е седял самия Тодор Живков.  ;D