Автор Тема: Автобуси и камиони  (Прочетена 622526 пъти)

0 Потребители и 11 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 25, 2014, 02:16:30
Отговор #570

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Какъв ремонт, гумата дали ще могат да сменят :D

Януари 25, 2014, 03:49:22
Отговор #571

Неактивен nigth_driver

  • Публикации: 42
Сега е лесно Телефона ти е в джоба и по всяко време можеш да се обадиш на Неволята :) Колегата Dino412 ме впечатли доста с коментара си за шофиране на камион по заледен път И това си е самата истина Как без да искаш вдигаш очи нагоре и се кръстиш да се прибереш После си разправяте подобни истории с колеги и се смеете ама по време на случка от такъв сорт ти е идвало да ревнеш и понеже си мъж вместо това споменаваш майки

Януари 25, 2014, 15:04:09
Отговор #572

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Нали Шкодата си ти е тръпка................ :D

 :D :D Че как да не е......? 23 години сме заедно.Къде сме минавали и на Лиса Кели колегите ще им изсъхне под езика (не че на Мен не са ми омеквали колената де...).
Сега е лесно Телефона ти е в джоба и по всяко време можеш да се обадиш на Неволята :) .................................................................................................

Напротив.Сега е по-гадно.Не винаги Неволята си вдига телефона.Едно време беше друго.Неволята сама идваше.Спирахме на закъсал колега и без да е търсил помощ.Само ей така да видиш има ли нужда.А сега всеки гони срок доставка шайби карти километри. И когато изпаднеш в нужда се сещаш за колегата на който не Си помогнал и че сега може би Той минава и Ти се присмива от кабината.

... Колегата Dino412 ме впечатли доста с коментара си за шофиране на камион по заледен път И това си е самата истина Как без да искаш вдигаш очи нагоре и се кръстиш да се прибереш После си разправяте подобни истории с колеги и се смеете ама по време на случка от такъв сорт ти е идвало да ревнеш и понеже си мъж вместо това споменаваш майки

Няма нищо впечатляващо.Просто човек трябва да има респект и уважение към природата и стихийте за да го уважават и пазят и Те.
Всеки разумен човек се страхува но преодолява страха Си и не се притеснява да го признае.Страхът Ни пази безстрашието Ни убива.
Не се страхуват само глупаците.То и за това има аварийно спасителни служби.













« Последна редакция: Януари 25, 2014, 15:50:01 от dino412 »
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Януари 25, 2014, 16:28:34
Отговор #573

Неактивен Andy FX

  • Публикации: 351
  • Два Scenic-a и служебно Kango
Едно време вуйчо му караше Европа влекач, цели лета прекарвах в тоя камион и никога не ми омръзваше :shy: А преди това караше Ифа бордова, колко съм се друсал в нея не е истина :D, ама никога не ми е харесвала като Европата. Един съсед пък имаше Мадара влекач, един ден ме натъпкаха и в нея, ама още с качването исках обратно в Европата :-\ ;D. То и за 90-те това си беше май върха на сладоледа ::) O:-)
Andreev Motorsport TEAM

Януари 27, 2014, 19:45:18
Отговор #574

Неактивен Daniel

  • Публикации: 302
Сниман в някакво село тук до Добрич преди 2-3 години. Бил е в ГТ Дупница преди това.
Rover 400 2.0 SDI '98 & 25 2.0 iTD '03
20T2N = Two litres of pure troublemaker!

Януари 27, 2014, 22:23:34
Отговор #575

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18165
  • Йордан Георгиев
Сниман в някакво село тук до Добрич преди 2-3 години. Бил е в ГТ Дупница преди това.

Всичко е много хубаво, ама какво толкова си изрязвал по тея снимки, че чак и половината автобус е заминал ...

Януари 27, 2014, 22:40:29
Отговор #576

Неактивен Daniel

  • Публикации: 302
Всичко е много хубаво, ама какво толкова си изрязвал по тея снимки, че чак и половината автобус е заминал ...
Някакъв човек е, вижда се само на миниатюра.
Rover 400 2.0 SDI '98 & 25 2.0 iTD '03
20T2N = Two litres of pure troublemaker!

Януари 30, 2014, 10:43:34
Отговор #577

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Колеги,

Извинявам се за офф-а, но може ли някои да ми даде технически характеристики на двигателя на старите ЗИЛ-ове, като тези на стр 55-та от темата, на които колегата danchoteto е постнал снимки? Работен обем, диаметър и ход на буталото, мощност и т.н.
Благодаря ви предварително.

Поздрави

Януари 30, 2014, 13:34:06
Отговор #578

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Колеги,

Извинявам се за офф-а, но може ли някои да ми даде технически характеристики на двигателя на старите ЗИЛ-ове, като тези на стр 55-та от темата, на които колегата danchoteto е постнал снимки? Работен обем, диаметър и ход на буталото, мощност и т.н.
Благодаря ви предварително.

Поздрави
Лиценз на Шевролет ( GM ) ,долновалов редови шестак , 5555 кубика , степен на сгъстяване 6,5 :1 , мощност 95 к.с при 2800 об.мин
На БТР 152 се монтира усилен такъв със 115 к.с и степен 7, 5 :1 :)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Януари 30, 2014, 17:40:29
Отговор #579

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3761
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Лиценз на Шевролет ( GM ) ,долновалов редови шестак , 5555 кубика , степен на сгъстяване 6,5 :1 , мощност 95 к.с при 2800 об.мин
На БТР 152 се монтира усилен такъв със 115 к.с и степен 7, 5 :1 :)
Подробно , макар и във военен аспект:
http://www.opoccuu.com/btr-152.htm
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987