Общи форуми > Ретро събори и паради

8-ми национален събор на Трабант - гр.Лозница, 3.09.2011

(1/3) > >>

Kiril Terziev:
На 3-ми септември се проведе пореднят национален Трабант фест в град лозница,проведе се  и традиционното Трабант рали.
Тъй като Трабанта ми е в бокса отидохме да им се порадваме с Вартбурга.
 Ето и снимки.

Kiril Terziev:
Ето тук след събора няколко снимчици точно под моста.

ivo919:
трабант фест беше вьв  велико тьрново а в лозница е национален сьбор на трабантите

doctorZizi:
първо беше на 04.09., а не на 03.09. - защото беше работен ден и не е събор , а е рали с Трабанти в рамките на празника на гр. Лозница

--- Цитат на: Kiril Terziev в Септември 19, 2011, 10:32:26 ---Ето тук след събора няколко снимчици точно под моста.

--- Край на цитат ---
и по- точно кой е моста- не всеки знае, че моста е Бебреш, който е висок 125 м, а ти си на кота " 0". Доколкото знам е най- високия мост на Балканският полуостров. Чичко Гугъл каза, че бил 120 м, но пак е най- високия на Балканите.

krankenstein:
Интересно, какви са били дисциплините в ралито - майсторско, точна езда...? А тоя оранжевия Трабант ми се струва направен като за писта или рали-крос, не съм виждал подобно изпълнение, някой знае ли какво има под капака и промени в окачването?
А Вартбурга на Кирил е станал хубав - броните от 1.3 определено тичат на тая предница.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия